Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

Dobrze, dobrze Mari - kontroler jakość się przyda. Jaki wyrok? Dobrze Daro wybrał, czy :no:? Jak trzeba to parametry też mu przytoczę ;)

 

Drzwi do garderoby...

Kupiłam w Casto 4 surowe skrzydła i do nich osobno, gotowy system mocowania. Później sama je pomalowałam, a chłopak od wykończeń sam je zamontował :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Asiu w garderobie Ali nie będzie opasek do tych drzwi? :(

 

Dzięki Veni :hug:

Nie będzie opasek, bo tam nie ma jak zamontować. Z resztą to by trzeba było u stolarza zamawiać na wymiar. U nas niestety nigdzie nie ma opasek, są tylko po jednej stronie drzwi takie listwy co wyglądają jak opaski (brak opasek + listwy przypodłogowe to te najbardziej denerwujące mnie wtopy w naszym domu :mad:) i coś takiego można by jedynie przykleić do krawędzi. Zastanawiam się właśnie czy mi się chce w to bawić, ale niewykluczone, że jak będę w jakimś markecie to nabędę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, może nie powiem co powiedział mój mąz.

Mówiłam, że szurniety jest :sick:

Parametry to on zna na pamięć i ze zdjęć rozpoznał modele.

Potwierdziłas tylko to co powiedział.

Ja od siebie do Ciebie...

Podziwiam Cię, że jestes w stanie znieśc tyle głośników i to tak duzych.

Ja bym włosy z pod pachy rwała i osiwiała !

Nie cierpie tego dziadostwa!

Już sie boję co ten mój wymysli, jak przyjdzie na nas pora :sick:

 

A co to za system mocowanie ? Ten specjalny ...?

Jesli to nie tajemnica, to jaki koszt ? Chodzi mi o wszystko od A do Z bez fachowca ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chloe, trzeba wczesniej zrobic projekt instalacji.

Można też sie zabezpieczyć na wypadek niezdecydowania klienta.

Dobrze by było, zebys wczesniej już wiedziała co i gdzie chcesz postawić no i wybrac chociaz wstepnie sprzęt.

Jest to bardzo wazne bo i wymagania metrazowe musi spełniac i odległości od-do no i masa ( dla mnie bezsensownych) zasad, reguł i Bóg wie czego, zeby to zagrało ;)

Szeptem teraz mówię...;)

Wiekszość tych dyrdymał to urojenia....

Stworzył je chory umysł audiofila ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, czyli mężusiowi mój sprzęt się nie widzi :o Z ciekawości jednak chcę wiedzieć http://emotikona.pl/emotikony/pic/w-czapce.gif

 

Jeśli o mnie chodzi to ani mnie nie razi wygląd głośników, ani mi one nie przeszkadzają i wg mnie słychać fajnie (mi do niczego to słyszenie potrzebne jest, ale na pewno z tym słychać lepiej niż bez). To wszystko tylko dla Darka - doszłam do wniosku, że ma prawo do jednej swojej rzeczy w naszym domu ;) :lol2: (z resztą zobaczcie jak się chłopak kulturalnie zachował - tylko ze względu na mnie wybrał białe głośniki, choć powiedziałam mu, że ja się do kwestii sprzętu nie wtrącam :D). Darek jest zakochany http://emotikona.pl/emotikony/pic/zakochany.gif, codziennie się z nimi wita i ustawia (w sensie grzebie w ustawieniach, a nie skacze z głośnikami po domu ;P). Z tego co Ania mówisz to podziwiać będzie należało Ciebie jak już mężuś dostanie powierzchnię do wyżycia się ;)

 

Chloe - nie mieliśmy projektu elektryki :no: I sprzętu też nie wybraliśmy w tamtym momencie, bo to z resztą się nie da po roku już pewnie modele są inne... Ale faktycznie było wiadomo gdzie mniej więcej co w salonie będzie stało, żeby kabelki do głośników razem z elektryką rozłożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za system mocowanie ? Ten specjalny ...?

Jesli to nie tajemnica, to jaki koszt ? Chodzi mi o wszystko od A do Z bez fachowca ....

 

To rozumiem, że o drzwi lamelkowe chodzi?

 

Ten system to chyba dokładnie to: http://www.valcomp.pl/?set=meblowe&id=hplus

Mogę źle pamiętać, ale coś mi się kołacze i odpuścić nie nie chce, że to jakieś 120 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiu, no nie chcę byc niegrzeczna ...

Mąz nie pochwalił wyborów.

Chyba jedynie telewizor sie sprawdzi.

Ale błagam...nie przejmuj się opinią mojego m.

On ma ciutek wypaczony umysł.

Sprzedaja sprzet z górnej półki.

Rzuca się na łeb !

Jak znam zycie to u nas stanie tańszy zestaw bo funduszy na to co on by chciał nam na bank nie starczy.

Ja nie mam potrzeby, żeby mi cos z tyłu głowy napierdzielało bo mam tak prawie 24 h na dobę ( dzieciaki)

Przed tv siadam rzadko i wystarczy mi ze słysze co gadaja.

Nie wiem jak pogodzimy oba świry.

Wojna będzie jak nic!

 

Dzięki za namiary na system.

Zapisałam sobie...tak na zaś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że się nie przejmę. Dla mnie ważne jest tylko to, że Daro się cieszy :D D. sam badał temat, jasne, że nie jest nieomylny. Na wyższą półkę cenową nas raczej nie stać, bo już ta półka była jak na mój gust mocno górna, hehe ;) Zastanawiam się tylko czego konkretnie brakuje w tym naszym zestawie :confused: że miałby się nie nadawać? Tak czysto teoretycznie... Telewizor był akurat tańszy niż reszta sprzętu :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta, święta i po świętach :p

 

Asiu ale będziesz słodką mysią :wiggle:

TV faktycznie nie sprawia wrażenia dużego jak na swoje gabaryty :yes: Ładnie się prezentuje :D

 

Marimag Podzielam Twoje zdanie w 100% jeśli chodzi o ten cały sprzęt będący dodatkiem do TV :D TV oglądam bardzo mało a będąc w PL jeszcze mniej ;) Dodatkowo wydobywające się dźwięki wokół mnie nie są mile widziane ;)

Jako ciekawostkę powiem że w mieszkaniu w PL i tutaj mamy kina domowe i oba są nieużywane :o Cały sprzęcior odłączyłam :lol2: i nawet nie wiem czy mój mąż zauważył różnicę skoro nic nie mówi :rolleyes::lol2:

Na etapie stawiania ścianki na TV powiedziałam swojemu mężowi że ma podjąć decyzję o umiejscowieniu dodatkowych głośników i innych bzdetów aby wszystkie kable były pochowane. Nie podjął tematu więc jego strata :lol2: Mam nadzieję że mu nie odbije palma jak zaczniemy zbliżać się do momentu przeprowadzki i zakupu TV :sick:

Edytowane przez Ślężankaaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rozumiem dziewczynki, że temat sprzętu audio średnio dziewczynkom w kolorki. A co w takim razie powiecie na to:

 

http://imageshack.us/a/img27/6559/5wmj.jpg

 

http://imageshack.us/a/img594/8537/5ge4.jpg

 

To mój prezent od Darkołaja ;) Z resztą dzięki Wam otrzymany. Po tym jak Meliska i Chloe wzdychały do swoich sprzętów suszących, walnęłam raz w powietrze, że może i to by było nie głupie sobie takowe nabyć, bo o ile prasować ja lubię o tyle czasu wiecznie na to nie mam , a to ponoć prawie jak żelazko ;) No i mam! Ale to tylko dla grzecznych dzieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, rozumiem dziewczynki, że temat sprzętu audio średnio dziewczynkom w kolorki.

 

Nie o to chodzi. Nie wniosę nic nowego do rozmowy o sprzęcie audio bo się nie znam ;)

Najważniejsze że Darek jest zadowolony :yes:

 

Jeśli chodzi o suszarkę to słyszałam wiele pozytywnych opinii i też rozważam w przyszłości jej zakup :yes: Podobno ręczniki są super puchate :D

Spisał się Daro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wiedziałam, że ta firma takie rzeczy :rotfl: to chodzi o to, że to jest suszarka z wbudowaną pompą ciepła, może dlatego udało się panasonicowi. Jest przez to ekstremalnie energooszczędna :yes: To był podstawowy parametr do spełnienia ustawiony przez D.

Oczywiście suszarki "manualne" jeszcze stoją, ale cała pralnie przeszła odchudzający lifting - normalnie przestrzeń tam jest :wave:

 

Venia, widziałam Twój KA - też chyba na chłopa nie możesz narzekać :lol2: :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:no:

 

Pisałam już, że nie pojmuje jego fenomenu, choć ładny to sprzęt. Ja mam swojego niereprezentacyjnego boscha i dobrze nam się współpracuje, więc na KA nie poluję. Ale wyobrażam sobie, że jak się o nim marzy, to dostać go - wielka rzecz! :yes:

Edytowane przez asiazett
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...