Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Urządzanie by asiazett


Tu może być sonda  

  1. 1. Tu może być sonda

    • 1
      0
    • 2
      0


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Już kiedyś się dziewczyny ujawniały :p

 

Taaak? A to ciekawe które, kiedy i gdzie? Fakt, ja widziałam: Venuskę, Meliskę, Becię, Dianę i dziewczyny z avatarków: Ann, Narendil, Pannę Z. i Ilonę. Ale takie kąski jak Ślężankaaa (słyszałam tylko, że pseudonim Venezuelkaaa ;)), Karolina, Mari (bo taki avatarek się nie liczy), Chloe, Aniqa, czy owcaania... Reni, Nesska... No cóż... :no: :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej hej :)

witam w Nowym roku wszystkie kobietki :)

 

Asiu ja sie nie zalapalam :( dalabys chociaz cynk :( buuuuu

 

Marimag fajnie wygladasz i fajne masz dzieci :) a ta reka na glowie syna ? Czyzby byl kierowany w strone aparatu :)

 

 

ja poprosze dzis Was o kciuki 8-) a jutro dam znac o co chodzilo, jesli przetrzymam wieczor i noc :rolleyes:

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki słonko.

Syn, tak jak reszta towarzystwa, było kierowane w stronę aparatu za pomocą: kija, marchewki, gróźb karalnych oraz ręcznie.

No tak mają te moje człowieki, ze nie można za cholerę opanowac choc na sekundkę.

Moja matka ma już schizę bo nie ma takiej opcji, zeby ogarnąć razem.

Gdy juz niby wszystko stoi i matka zaczyna szukac guzika w aparacie, na zdjęciu pozostaje tylko czyjaś stopa oraz kurz....

Pisała list do Mikołaja o szybszy aparat, ale tu raczej muszę dorwać jakiegoś paparazzi lub fotografa sportowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak? A to ciekawe które, kiedy i gdzie? Fakt, ja widziałam: Venuskę, Meliskę, Becię, Dianę i dziewczyny z avatarków: Ann, Narendil, Pannę Z. i Ilonę. Ale takie kąski jak Ślężankaaa (słyszałam tylko, że pseudonim Venezuelkaaa ;)), Karolina, Mari (bo taki avatarek się nie liczy), Chloe, Aniqa, czy owcaania... Reni, Nesska... No cóż... :no: :(

avatarki sie nie licza ;) zeby bylo sprawiedliwie to tez cos wrzuce (wstyd sie przyznac ale od wakacji nie mam nawet pol zdjecia!!)

a z pozostalych pań tylko narendilke i reni kojarze :) reszta unika rozglosu albo sie po nocach gdzies ujawniaja ;)

Edytowane przez annNS2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko, ale tu terror !

Gorzej niz u mnie :lol2:

 

A co Ty myślisz, że masz monopol na terror? :lol2:

 

No Mari - Ty to jesteś baba z jajami! Bez cackania :yes: A dzieciaki - wszystkie to Twoje małe miniaturki, ale to pewnie wiesz :) Fajne z Was krasnale (tylko jeden jakiś taki wyrośnięty - szef wszystkich szefów, czy co? hehe :D). W zasadzie jak patrzę na Ciebie na zdjęciu rodzinnym to wychodzi na to, że avatarek powinnam Ci zaliczyć :p

 

Ann - a ile Ty masz lat dziewczynko?14? Bo tyle bym Ci dała :rotfl: Bąbelek słodziaszny :yes: Dzięki za pokazanie fotki :*

 

Witaj Słońce :hug: Bardzo tajemniczo, ale jasne, że trzymam kciuki. Jutro się wyspowiadasz :lol2:

 

Aniqa - jedziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aśka dorobiła mi jaja...

Chloe molestuje ATUTY ....

Zboki jedne ! ;)

 

Która to chce pokazywac się 5 kg temu ?

No żesz....

Jakbym chciała zabłysnąć, to bym wkleiła swoja fotke z okresu prenatalnego !

Nie robić sobie jaj !

Dawać foty...

Asiu prosze o powtórkę i info, że takowa zaistniała.

 

Owco, a Ty co kurczę tak wywijasz ?

Parkiet, widownia, kawałek owczej pupy....

Sprytne, ale na mnie jakos nie działa.

Poproszę z zdjęcie z dzisiejsza gazeta w rękach....

 

Usuwam focie...

Różni się tu kręcą...

No i co tak sama będę swiecic wielkim cycem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...