Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kostka brukowa POLBRUK - Wasze opinie !!!!!!!!


Recommended Posts

Co do wykwitów to wiem,nawet jest zaznaczone w karcie produktu,ale to chodzi o wykwity wapienne,których w ogóle nie biorę pod uwagę.

Obok mam chodnik układany z małej grafitowej kostki-był układany w tym samym czasie,nawet wykwitów wapiennych nie ma,koloru nie zmienił nic a nic.

Zobaczymy-Polbruk dalej się nie głosił,zostało im na reakcję 4 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 91
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem po rozmowie z przedstawicielem.

nie doszliśmy do żadnych konkretnych wniosków.

Więc wyjdzie z tego wielka lipa ,musi być na piśmie kiedy oni ten szajs zabiorą i przywiozą nowe ,to trafiła się partia bublowatej kostki ,przedstawiciel wybadał Ciebie skończy się na niczym ,trzeba było być bardziej stanowczym
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam bardzo stanowcza.To nie jest tak że przychodzi przedstawiciel z zakładu i w trakcie oględzin w krótkim czasie podejmuje decyzję o wymianie.Tworzy się najpierw dokumentację,poza tym Polbruk nie jest jakby stroną w sprawie ze mną.Stroną jest sprzedawca kostki.Ode mnie bezpośrednio nawet reklamacji nie chcieli przyjąć.Tak jak mówię-nie chcę na razie pisać jak przebiegała rozmowa i jakie mamy wstępne ustalenia.

Mogę tylko powiedzieć że jeżeli nie będę zadowolona z rozwiązania,sprawa na 100% znajdzie się w sądzie.Przykro mi tylko że muszę pozwać sprzedawcę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam bardzo stanowcza.poza tym Polbruk nie jest jakby stroną w sprawie ze mną.Stroną jest sprzedawca kostki.Ode mnie bezpośrednio nawet reklamacji nie chcieli przyjąć.Tak jak mówię-nie chcę na razie pisać jak przebiegała rozmowa i jakie mamy wstępne ustalenia.

Mogę tylko powiedzieć że jeżeli nie będę zadowolona z rozwiązania,sprawa na 100% znajdzie się w sądzie.Przykro mi tylko że muszę pozwać sprzedawcę :(

I bardzo dobrze zostaw producenta w spokoju, atakuj sprzedawcę - niezgodność towaru z umową.

Producent będzie się próbował wykręcić powoływał na normy, itp. Sprzedawca nie ma na co się powołać to on będzie toczył bój z producentem jak wygrasz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 2 weeks później...
Często niestety kostka uszkadza się w czasie transportu. Albo podbudowa jest nie taka jaka być powinna. Ja mam kostkę od Bruk Betu i nic się z nią odpukać nie dzieje. Ale też dopilnowałem panów, którzy wykładali ją, by swoje zrobili porządnie. Innymi słowy jakość nawierzchni nie zależy wyłącznie od kostek betonowych, ale też od wielu innych czynników. Polecam od razu zerknąć na palety jakie do nas dojechały i zerknąć czy nie ma wadliwych sztuk.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months później...
  • 2 weeks później...
Redakcjo to jest ewidentna reklama Polbruku i zachwalanie kostek plukanych, ktore akurat w utrzymaniu czystosci sa tragiczne szczegolnie jasne kolory.

 

Dlatego trzeba pod takimi filmikami pisać prawdę o polskich producentach kostki brukowej:

Produkują dziadostwo, niskiej jakości z kiepskich materiałów.

Semmelrock, Polbruk, Libet, Bruk-Bet biorą olbrzymie pieniądze za betonowe badziewie, które ładnie wygląda przez góra 8 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A może wie Pan jak sytuacja wygląda z produktami z firmy Pozbruk??? Z tego co mi się wydaję produkują część w Polsce, a część w Finlandii(?)

pozdrawiam

 

Nie widziałem. Najlepiej podejść do kogoś u kogo ta kostka leży co najmniej 5 lat, żeby się przekonać. Moim zdaniem obecny beton jest wyjątkowo słabej jakości i do pięt nie dorasta tym kostkom produkowanym kilkanaście lat temu, nawet za stodołą.

Nie wierzę w te technologie XXI wieku - to ściema.

Sam nie wiem czego to wina, może "unijnego, ekologicznego" cementu, albo cholera wie czego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w te technologie XXI wieku - to ściema.

Sam nie wiem czego to wina, może "unijnego, ekologicznego" cementu, albo cholera wie czego.

 

Bo należy wybierać produkty stworzone przez naturę, np. kamień . I nie chiński ale nasz polski granit. Nie ma wykwitów i gwarancja jest na kilka tysięcy lat ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...