Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

polski murarz


PAVE

Recommended Posts

napiszę inaczej - ja kobieta:)

 

a czy znacie jakiegoś "polskiego murarza" albo innego budowlańca z kasą, który ma problem ze znalezieniem partnerki?

Pewnie NIE - bo jak ma kasę to i nie przeszkadza kobiecie, że jest murarzem i innym fachmanem:lol2:

Bolesne ale prawdziwe - mimo, że mnie nie dotyczy.

 

Z innej strony - przewinęło mi się przez budowę kilka ekip - akurat i murarza miałam ok - ale tak się zastanawiam czy wieczorem mialabym o czym z nim rozmawiac? nie mając wspólnego hobby? nie wiem... mi tam akurat nie przeszkadza zawód - byle było o czym rozmawiać i "chemia" była.

Z drugiej strony jak słyszałam rozmowę "fachowców" między sobą - co drugie słowo qrwa, plucie, i inne.... to się za łeb trzymałam.

Nie chce generalizować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 124
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość Pepeg z Gumy

 

ale tak się zastanawiam czy wieczorem mialabym o czym z nim rozmawiac? nie mając wspólnego hobby? nie wiem... mi tam akurat nie przeszkadza zawód - byle było o czym rozmawiać i "chemia" była.

Tak, tak. Jakże Ty pięknie się nad tymi wieczorami zastanawiasz.

Kiedy styrany murarz przychodzi do domu po dziesięciu godzinach dygania pustaków , zapewne o niczym innym nie marzy jak wieczorem oderwać się od przaśnych rozmów z kolegami budowlańcami, by pogadać ze swoją panią o wpływie racjonalizmu heglowskiego na romantyczną poezję Kierkegaarda.

Jeśli za wysoko przymierzyłem, to już schodzę na ziemię.

Można przecież gadać godzinami o modzie, polecieć po sąsiadkach, że im dupy latoś przytyły lub zająć się wspólnym hobby.

A niech to będzie i modelarstwo marynistyczne albo nawet lepienie amfor w glinie .

A jak chemia będzie, to może się i nawet pochędoży na skórach przy kominku, spożywszy przedtem lampkę Dom Perignon rocznik 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jak to pięknie opisałeś - i teraz wiadomo dlaczego kobiety wolą krawaciarza co robi do 15 - bo będzie sluchał pitulenia kobiety od 17 aż zaśnie:lol2: :lol2::lol2:

jakie to proste - kobiety lubią jak facet ma czas dla swojej jedynej- oczywiście mówię o normalnym układzie, gdzie ona ma swoje zajęcie, pracę a nie, że czeka z utęsknieniem aż Pan wróci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
widzisz jak to pięknie opisałeś - i teraz wiadomo dlaczego kobiety wolą krawaciarza co robi do 15 - bo będzie sluchał pitulenia kobiety od 17 aż zaśnie:lol2: :lol2::lol2:

jakie to proste - kobiety lubią jak facet ma czas dla swojej jedynej- oczywiście mówię o normalnym układzie, gdzie ona ma swoje zajęcie, pracę a nie, że czeka z utęsknieniem aż Pan wróci :)

Fatal error!

Potrzebujesz bezrobotnego.

Może być murarz, nie koniecznie krawaciarz, byle miał czas i siłę słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzisz jak to pięknie opisałeś - i teraz wiadomo dlaczego kobiety wolą krawaciarza co robi do 15 - bo będzie sluchał pitulenia kobiety od 17 aż zaśnie:lol2: :lol2::lol2:

jakie to proste - kobiety lubią jak facet ma czas dla swojej jedynej- oczywiście mówię o normalnym układzie, gdzie ona ma swoje zajęcie, pracę a nie, że czeka z utęsknieniem aż Pan wróci :)

właśnie mama wrażenie ;ze kobiety nadal myślą, ze ludzie z budowy chcą porobić z kobiet, kurki domowe a to już nie te czasy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
właśnie mama wrażenie ;ze kobiety nadal myślą, ze ludzie z budowy chcą porobić z kobiet, kurki domowe a to już nie te czasy:

 

Bądź wreszcie chłopem.

Przestań owijać w bawełnę i wyartykułuj swoje potrzeby względem kobiet.

Potem będziesz się zastanawiał czy zamiast w knajpie walnąć z przygodną panienką browara( i nie tylko), warto tracić czas na dyrdymały i czy sprostasz tym jakże emocjonalnym oczekiwaniom , prowadzącym wprost do pożądanej "chemii".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepeg, ja szanuję twoją intelygencję, dlaczego ty nie szanujesz innych???

Z facetem trzeba móc porozmawiać. Bo w rozmowie załatwia się dużo ważnych domowych spraw i nie ma siły i czasu żeby tłumaczyć wszystko od a do z a i tak źle zrozumie... bo rano przy kawie, wieczorem w "gościach" dobrze jest być z kimś, kto nadaje na tej samej fali, któremu nie trzeba tłumaczyć, bo wystarczy pół słowa, spojrzenie i się wie, o co chodzi i razem sobie człowiek rechocze nawet jeżeli tylko wewnętrznie :). Nie ważne jest wykształcenie, ono daje predyspozycje a czasem nie daje nic. Ważne jest lubić kogoś a trudno lubić kogoś, kto znacząco odbiega... Moja teoria, dlaczego faceci na stanowiskach zostawiają kury domowe wychowujące z oddaniem dzieci - oni się rozwijali a one nie, więc jak kura ma być do patrzenia, to lepiej zamienić na obiekt bardziej wypasiony :). No, chyba, ze kobieta komuś nigdy do rozmów nie służyła... to nie ma co gadać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak słyszałam rozmowę "fachowców" między sobą - co drugie słowo qrwa, plucie, i inne.... to się za łeb trzymałam.

Nie chce generalizować:)

to prawda co napisałaś ,ze na budowie rozmawia się trochę wulgarnie , , ile wczoraj wypiłem ,lub co to nie ja ,otóż nie, potrafimy rozmawiać o planowaniu wakacji ,o kulturze innych krajów o politycy o filozofii , o dobrym filmie sumie o wszystkim co nas otacza .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
nie kogoś ale inteligencji... kobiet ;)

Eee! To rozczarowałaś mnie jednak. Myślałem ,że masz więcej dystansu do mnie niż ja sam :D

Zapewniam Cię ,że to nieprawda.Chociaż na oczy me kaprawe nie widziałem , to z nikim mi się tak fajnie fachowo nie kopytkuje jak z Budującą Babą, nie puszcza tak cienkich aluzji jak z AnSi a za rozmowy z Zochną dałbym się pokrajać i posolić.

Nie ma takiego inteligenta, który by celniej i lepiej ujął sedno niż Ona. To uwielbienie wręcz dla Jej intelektu.

Jak widzisz same panie, są dla mnie pożywką i obiektem podziwu.

I Ty mi tu takie rzeczy zarzucasz? A fe!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądź wreszcie chłopem.

Przestań owijać w bawełnę i wyartykułuj swoje potrzeby względem kobiet.

Potem będziesz się zastanawiał czy zamiast w knajpie walnąć z przygodną panienką browara( i nie tylko), warto tracić czas na dyrdymały ...

 

 

 

To takie instrumenty...te baby

A z Jacykowem, to Malinowe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

 

A z Jacykowem, to Malinowe....

Jacyków wymyka się nieco mojej percepcji.

 

Widać ,że chłopak ma problem ale nie wiem czy czasem niepotrzebnie nie popada w skrajność.

Ja bym na Jego miejscu zdał się na statystykę, bo statystycznie na jednego chłopa przypada jakieś dwie (z małym kawałkiem) baby.

Tak więc jeśli On sobie nawet żadnej nie znajdzie, to i tak będzie w dobrej sytuacji, bo On będzie co prawda sam, ale tym samym aż dwie baby (z kawałkiem) pozostanie bez chłopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee! To rozczarowałaś mnie jednak. Myślałem ,że masz więcej dystansu do mnie niż ja sam :D

Zapewniam Cię ,że to nieprawda.Chociaż na oczy me kaprawe nie widziałem , to z nikim mi się tak fajnie fachowo nie kopytkuje jak z Budującą Babą, nie puszcza tak cienkich aluzji jak z AnSi a za rozmowy z Zochną dałbym się pokrajać i posolić.

Nie ma takiego inteligenta, który by celniej i lepiej ujął sedno niż Ona. To uwielbienie wręcz dla Jej intelektu.

Jak widzisz same panie, są dla mnie pożywką i obiektem podziwu.

I Ty mi tu takie rzeczy zarzucasz? A fe!

 

Ha! Dobry przykład. Baba i Zochna po prostu intelekt mają. Ty coś za często o nim piszesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...