Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Przyjazny dziennik - komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 168
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

SKula, biegnij do TAR. Tam jest zatrzęsienie takich misiaczków :yes: głównie białych.

 

Robal jest uroczy, pomiziaj pod brudka i za uszkami :D a w wolnej chwili ku rozrywce zajrzyj na http://www.kociarstwo.pl/ na „kurs zoologii sentymentalnej”

:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pestka - u mnie też tercet. Tofik ma dwie dziewczyny ; mamę i siostrę

 

DSC_9182.jpg

 

A z "robali" to u mnie też sztuk trzy ... :rolleyes:

 

Kama:

DSC_9575.jpg

 

... z Bobikiem

DSC_9785.jpg

 

...i Kluska

 

DSC_9746.jpg

 

Wszystkie postanowiły zamieszkać z nami ... trochę bez pytania.

Znajdy i przybłędy z ciężkim bagażem przykrych doświadczeń. Cóż było robić ?

Zostały ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są niesamowite z tym zasiedlanie wszelkich pudeł. Im mniejsze tym lepiej się tam wepchać.

A teraz właśnie mam kota zimowego, czyli muszę się bardzo starać pisząc, bo między mną i klawiaturą zalega czarny futrzak rozmruczany. Łepek mam na jednym przedramieniu przytrzymywanym pazurzastą łapą, a ogonek na drugim. Ulubiona zimowa pozycja kota Pasqala. Chyba garb mi od tego wyrośnie. Idę spać, co nie znaczy, że się pozbędę drania. Zaraz przyjdzie do łóżka i będzie nas udeptywał i rozpychał się w poszukiwaniu najlepszego dla siebie miejsca.

Będzie chlebek z Pasqala Pasqal-jak-korzystac-z-dzierzy.jpg

Ile kotów tu śpi pracujemy.jpg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie – to moja ręka. Tak właśnie pracuję zimą. Nawet ręki nie mogę spod łebka wyciągnąć, bo jest natychmiast przyciągana i upychana pod pyszczek. Mam w zamian za to akompaniament mocno mrukliwy.

Trikolorki, która jest na fotce blisko monitora niestety już nie ma. Pewnego dnia, po ponad roku, tak jak się nagle pojawiła, zniknęła. To długa historia i ciągle dla mnie ze smutnym zakończeniem, chociaż ostatnio jadąc samochodem chyba ją widziałam. Ciągle mam nadzieję, że Cizia po prostu znalazła sobie lepszy dom. Lepszy tzn. bez powarkującej Spinozy, bo z Pasqalem byli bardzo zaprzyjaźnieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Witaj Gosiu,

Niestety okien jeszcze nie ma, ale handlowiec porozmawiał z nami szczerze i wiemy, że walczy.

Każdemu z nas może się przydarzyć gorszy czas w życiu, staramy się to zrozumieć. Szkoda, że od początku nie postawił na prawdę dużo mniej nerwów by nas to kosztowało. Ale liczymy, że sprawa się szybko wyjaśni.

Wieczorem będę uzupełniać dziennik dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jedna Drimeth ma takie problemy.

Zdaje się, że Gumisiowej wielkie okno zwyczajnie wypadło i gdyby akurat przechodzący mąż go nie podparł, kto wie jakby się skońcyło. Potem przez ponad pół roku użerała się z dystrybutorem i z producentem. A pod oknem ziała 5 cm dziura opatulona kocami, przez którą wiało do salonu. Oczywiście nikt nie był winien choć zamontowali je zamiast na 4, to na 2 zawiasach i do tego przeznaczonych dla lżejszych okien. Chyba w końcu dostała zwrot pieniędzy i okno kupiła gdzie indziej.

 

Drimeth, mam nadzieję, że obsuwka czasowa zakończy się pozytywnie :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyprysku, nam też kilka siwych włosów przez ten miesiąc przybyło :(

 

Pesteczko, dziękuję za wsparcie. Każde dobre słowo teraz na wagę złota. W ostatni poniedziałek dopadło mnie takie zniechęcenie, że chciałam to wszystko w cholerę rzucić. Na szczęście pan handlowiec się ogarnął i powiedział szczerze jakie miał problemy. I widzimy, że teraz walczy.

 

A tu za chwile trzeba będzie drzwi zewnętrzne zamawiać. Ekipę do elewacji szukać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...