Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hm, hm :-) Jak sobie radzicie z WC dla budowla?ców??


Senser

Recommended Posts

Moja ekipa miała sobie sama zbić z desek "wygódkę". Dom już stoi, a "wygódki" jak nie było, tak nie ma. Na moje pytanie, jak załatwiają swoje potrzeby, usłyszałem, że tak solidnie pracują, że nie mają na to czasu! :D Ja jednak coś podejrzewam, gdy zerkam na oddalone krzaki...

 

 

My mielismy dokładnie taka samą sytuacje. Mieli sobie zbić "wucecik", ale chyba im sie nie chciało ....

W poblizu naszczescie mamy mały "zagajnik" czytaj około 10 drzew obok siebie. Na spacery dookoła " zagajnika" to nie dało rady w czasie lata sie wybrac - ATAK MIN ALTYLERYJSKICH :lol: :lol: :lol:

 

 

:wink: :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My mielismy dokładnie taka samą sytuacje. Mieli sobie zbić "wucecik", ale chyba im sie nie chciało ....

W poblizu naszczescie mamy mały "zagajnik" czytaj około 10 drzew obok siebie. Na spacery dookoła " zagajnika" to nie dało rady w czasie lata sie wybrac - ATAK MIN ALTYLERYJSKICH :lol: :lol: :lol:

:wink: :D :lol:

 

To wcale nie jest śmieszne. Nie wzięłaś pod uwagę, że ten zagajnik też jest czyjąś własnością? Chciałabyś, żeby na Twojej działce ktoś też tak napaskudził?

 

Obowiązkiem inwestora jest zapewnienie WC na budowie.

 

Eeeech, typowe polskie podejście, szkoda gadać... :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczności ;-). Tylko gdzie serduszko? :lol:

 

U kumpla na działce była taka sławojka postawion na czas budowy, z tym że budowa skończyła się w latach 80-tych a sławojka przetrwała do ubiegłego roku, kiedy to we wsi założyli w końcu wodociąg i można było zrobić łazienkę z prawdziwego zdarzenia. A sławojka skończyła w ognisku - tylko jakoś nikt nie miał odwagi piec na tym ogniu kiełbasek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D :D :D

 

Z nieukrywanym podziwem zerknąłem w ten post ,by przekonać się jaki wielki entuzjazm rozbudził wątek :o :o KIBLA :lol: :lol: na budowie, ..............

Raczej do tego typu tematów założyłbym oddzielny wątek np. "Humor budowlany" czyli -jak zgodnie z prawem budowlanym zrobić "siusiu " na placu budowy.........................

 

A jak ktoś ma więcej problemów z tym :jak zbudować ,z czego , jakich wymiarów, jakie wyposażenie, jaki standard, jaki papier, jaka deska, i licho wie co jeszcze ,to uprzejmie informuję że niżej zamieszczony fotos przedstawia" świątynię dumania" którą wykonali sami budowlańcy , z obladrów ( myślę że jak ktoś chce zbudować dom, to wie co to takiego ) BO INACZEJ MIELIBY PRZES.....ANE

 

http://petroniuszcezar.w.interia.pl/foto/P7060010.jpg

 

 

Pozdro dla wszystkich poszukujących ................ :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...

A ja potrzebuję zrobić taką: wygódkę / sławojkę / wychodek

 

może ktoś kto robił to sam, mógł by mi coś mądrego napisać, np.

- z czego robić ? desek czy płyt... jak płyt to czy trzeba a jeśli TAK to JAK zabezpieczyć od deszczu?

- jakie wymiary ?

- jak zabezpieczyć, żeby nie przewróciła się na wietrze?

itd... itp...

 

wiem, że ktoś może uznać moją prośbę za śmieszną czy nie potrzebną ale mam wolne popołudnia, chęci i trochę różnych materiałów budowlanych, jeszcze z budowy Brata. A jeśli niektórzy piszą, że taka konstrukcja może przetrwać kilka lat to na pewno cenna może być wiedza jak ją zrobili :) Może i moja kiedyś przyda się komuś jeszcze. A zresztą moja budowa potrwa conajmiej kilka lat i dlatego zleży mi na dobrej konstrukcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja potrzebuję zrobić taką: wygódkę / sławojkę / wychodek

 

może ktoś kto robił to sam, mógł by mi coś mądrego napisać, np.

- z czego robić ? desek czy płyt... jak płyt to czy trzeba a jeśli TAK to JAK zabezpieczyć od deszczu?

- jakie wymiary ?

- jak zabezpieczyć, żeby nie przewróciła się na wietrze?

itd... itp...

 

Polecam rękodzieło:

http://forum.muratordom.pl/postawilem-pierwsza-w-zyciu-budowle-kibelek-i-sie-chwale,t86957.htm?highlight=kibelek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas, od dwóch lat stoi kibelek "samorobiony" czyli budka z "serduszkiem. Po zakupie działki zbita własnoręcznie przez inwestora i ustawiona nad wykopanym przez latorośl dołem. Bo chociaz budowę zaczynamy latem, to gdzie byśmy chodzili tam gdzie "król piechota chodzi" jak przyjeżdzalismy na działkę? Chodzenie z saperką do lasu nam sie nie uśmiechało. A teraz będzie i dla budowlańców.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, zrobiony z desek boazeryjnych i przykryty daszkiem z saidingu. Drzwiczki zamykane na haczyk.

 

Ja kupiłem za 800zł nową drewniana śliczną .....

Jak jestem na budowie to chodzą do niej ale gdy tylko wyjadę to po śladach widać że bywają wszędzie... można trafić na minę.Może moja brygada jest z lasu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...