Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hm, hm :-) Jak sobie radzicie z WC dla budowla?ców??


Senser

Recommended Posts

  • 3 years później...
  • Odpowiedzi 139
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Temat stary, ale za to ponadczasowy :D, dlatego uważam, że warto się podzielić swoimi doświadczeniami. Podzielam opinię przedmówcy - wc chatka rzeczywiście jest ok. Toaletę z umywalką można zamówić „od ręki”, stała opłata miesięczna, mnie wyniosła ze wszystkim (serwis, podatek itd.) 240 zł. Nie wiem jak teraz wyglądają cenniki, na stronach takie firmy raczej cen nie mają, ale jak wystarczy jeden telefon do chatki i wynajem kibelka wycenią. do tego czysto i higienicznie, ludzkie warunki po prostu, a nie jakieś tam beczki czy krzaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
  • 1 month później...
No w dzieciństwie to może jeszcze było coś fajnego u babci na wakacjach, ale jak pracownik spędza po 12 godzin czasem na budowie to by mu chyba te „liście łopianu” zbrzydły :p A tak ma swoją ustronną wc chatkę, nie wieje mu ani nic (gospodarzowi też nie jak przyjedzie sprawdzić jak robota idzie), załatwi swoje potrzeby jak człowiek to i pracuje potem wydajniej ;) A po wszystkim to zabierają i dziękuję, nie głowi się człowiek jak taki wychodek własnego wykonania uprzątnąć. Jak ktoś ma ogromny plac i to jest gdzieś w oddali to jeszcze można zostawić, ale u mnie to by prawie pod oknem stało więc za nic:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, co za temat!

 

U mnie buda na narzedzia i tojka pierwszym transportem przyjechały wraz z budowlańcami. I to mi się podoba, przywożą własną i na ich głowie są ich potrzeby!

 

I tak powinno być! Niestety nie jest to standardem naszych ekip budowlanych i nie rozumiem dlaczego. Betoniarkę to wożą, a kibla już im się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciśnienie mi wzrosło. Co Wy gadacie? Miejsce na siku i grubsze sprawy to podstawa zabezpieczenia elementarnych warunków jakiejkolwiek pracy.

Pan se pójdzie w krzaki lub gdziekolwiekbądź???

 

No dobra - potraktuję to jako żarcik. Niech srajom pod drzewkiem na MOJEJ działce pod oknem sąsiada, bo go cholera nie lubię :D

 

U nas na budowie jest WC serwis. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też cie kiedyś przyciśnie

 

już mam kibelek w domu :D

 

a na poważnie, to zalezy jak kto się buduje. U nas dookoła same pola, łąki i lasek niedaleko. Od wyboru do koloru :). Do tego stan surowy budowany od maja do lipca, więc w tyłek nie było za zimno. I jak ktoś wcześniej napisał, było się czym podetrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Szlag mnie trafia jak czytam wasze drwiące wypowiedzi (pomijając tych inwestorów którzy inwestorami są ) na temat latryny na budowie. Jestem obecnie wykonawcą ,a teraz również i inwestorem swojej budowy .Dla mnie pierwszym tematem to było ogrodzenie działki, a zaraz po tym ustawienie latryny. A tych co drwią z tematu mówiąc, że wykonawca sam powinien postawić sobie przybytek lub obsrywa im działkę i okolicę uważam za PSEUDO INWESTORÓW!!!!!!

Jak nie postawicie kibelka na działce to macie obsraną działkę - proste i logiczne

Zapraszam Was PSEUD INWESTORÓW na budowę ,na 12 godzin pracy ,5-6 dni w tygodniu na której nie ma kibelka .Może wtedy odczujecie na własnej du....e , że nie jest to błahy temat. Co do obowiązku zapewnienia sobie wychodka przez wykonawcę ,to zapraszam PSEUDO INWESTORÓW do Prawa Budowlanego w którym mowa że inwestor ma zapewnić ten temat.

Edytowane przez kuzyn78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...