Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 400
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

koktajl - pytałem ale on nabrał wody w usta i udaje że nie słyszy . Nie wiem dla czego .Obiecuje jeszcze raz jak nie to wyzywam go na ring.:D

To może odpowie chociaż, jakie to krzesła :). Szukam właśnie kubełkowych, miękkich, wygodnych...

 

Idziesz jak burza, ogromnie dużo się u Ciebie dzieje. Świetnie to wszystko wygląda.

Podglądam cały czas, ale mam małego spręża z własną budową na razie, więc większość tematów dla mnie bardzo odległa na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Piotrze za cynk aczkolwiek nie wiem czy to na pewno bonaldo- znam ich produkty, jeszcze raz przejrzalam ich stronę i nie ma tam tego stołu no chyba ze to jakis starszy projekt juz wycofany ze sprzedaży. Tak czy siak szkoda bo wlasnie taki stół najbardziej mi sie podoba a mało jest stołów z cienkim blatem na A nogach i w dodatku sporych gabarytowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu śledzę postępy i szczerze podziwiam :)

Dom jest przepiękny a wizualizacje mnie dosłownie wyrwały z butów. Mocno trzymam kciuki, żeby wszystko się udało tak jak trzeba.

Bardzo podoba mi się również płot i tu mam pytanie - czy płot muruje od razu ekipa od budowy domu? Fajnie to wygląda jak razem wyłania się cała zabudowa. A czy masz może jakąś wizualizację jak będzie wyglądało finalnie to ogrodzenia - lub przynajmniej główne wejście? Widzę tam jakiś daszek ale nie mogę sobie do końca wyobrazić jak to będzie wykombinowane. Nie wiem jeszcze czy na ogrodzenie robi się osobny projekt i czy od razu architekt się tym zajmuje? Apropo architekta - od razu widać tu rękę mistrza reforma :) Na każdym swoim projekcie odciska niepowtarzalny ślad. Jest niesamowity.

Byłabym bardzo wdzięczna za podpowiedź z tym płotem. Jestem na etapie kończenia projektu i to dla mnie ważne. Może być na priv

Jeszcze raz się witam i będę tu częstym gościem a za jakieś dwa mce zapraszam do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszamy z ociepleniem elewacji .Pojawił się materiał do przyklejenia styropianu.

 

Na ściany 20 styropianu na kej + siatka 165 g+.tynk silikonowy baranek 1.5 Klej i tynk Master- pol

 

Trzymam kciuki, by styro z elewacji na każdej ścianie składał się jak puzzle z ociepleniem dachu :) Za równość ostatecznych obróbek też ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

artastral - trzymaj buty na budowie są niezbędne , bardzo dziękuję za pochwały wlałaś miód na moje uszy życzę powodzenia w realizacji planów budowlanych .Ogrodzenie robił ten sam projektant o którym mam takie samo dobre zdanie jak ty . Projekt domu powstał wraz z całą infrastrukturą towarzyszącą czyli z projektem ogrodzenia. Wizualizacje mam ale nie ma na nich tego zadaszenia o który pytasz . Postanowiliśmy je trochę pozmieniać

i nie są takie jakie przewidywał projekt w pierwotnej fazie . Wyszło naprawdę fajnie i niedługo zabieramy się za jego wykończenie

Pierwotnie wyglądał tak

x2.jpg

 

Postanowiliśmy dodać zadaszenie nad wejściem i pozmieniać przęsła i szerokość murów otaczających działkę.

Na razie muszą wystarczyć fotki z realizacji .Ogrodzenie można stworzyć później i dobry projektant do tego tak podejdzie by dopasować się do bryły i wielkości zabudowy która powstanie na działce . W naszym przypadku ogrodzenie budowała ta sama firma która postawiła ściany .

 

Styropian klej się do ściany

DSC05631.jpg

Na budowie był dachowiec na moją prośbę sprawdziliśmy jeszcze raz wymiary pozostawionego dystansu i na razie wydaje się być wszystko pod kontrolą.

powstaje w między czasie pod konstrukcja attyki

 

DSC05635.jpg

Pozostało zamknąć je od spodu i przyklej styropian na razie leja od dwóch dni czekamy na poprawę pogody .

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...