Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W naszym magicznym domu


Recommended Posts

przyszłam z rewizytą :) Bardzo ładna kuchnia. Parapety nie zając nie uciekną, chyba najlepiej było by poczekac i przymierzyć jak juz będzie kuchnia. Na wizce ładnie to wygląda. :)

 

Witam :) cieszę się, że się podoba, kuchnię wymyśliłam sobie sama :) nie wiem tylko czy w praktyce taki układ się sprawdzi? :)

Dokładnie, z parapetem poczekam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 194
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Gosiu :) Dawno się nie odzywałam, ale Ty też troszkę zimę przespałaś, więc jestem usprawiedliwiona ;)

Gratuluję ruszenie z pracami. Kotłownia śliczna, elegancka :cool:

Ja mam podobne rozmieszczenie w kuchni, tylko płytę mam po lewej stronie zlewu, na ścianie przy oknie, a tu gdzie masz okap mam szafkę wiszącą. Jak dla mnie funkcjonalnie, wszystko na swoim miejscu. Twój układ bardzo fajny :)

A powiedz, jakie masz parapety przy innych oknach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że parapet w kuchni powinien być taki sam jak przy pozostałych oknach. Tym bardziej, że kuchnia jest otwarta. Który z tych dwóch wskazanych, trudno mi powiedzieć, nie wiem co Ci się lepiej podoba. :confused: Ja mam parapety drewniane, mnie się takie bardzo podobają i fajnie wyglądają z oknami. W kuchni też taki mam i wydaje mi się, że jest ok :rolleyes: Ja tez mam okno wyżej, tak jak Ty. Wnęka na kuchnie może nie jest duża, ale wystarczająca :yes: U mnie jeszcze do półwyspu przylega stolik, jak dla mnie bardzo funkcjonalnie. Przy moich 3 dziewczynach bardzo praktyczna sprawa, mam je pod ręką i im jeść daję przy tym stoliku, a nie przy stole, czy przy barku, bo małe są jeszcze za małe ;)

Poza tym 31.05 minął nam rok jak mieszkamy. Teraz zajmujemy się ogrodem. Kończymy odwadnianie, nawadnianie, musimy jeszcze nawieźć trochę ziemi, no i trawkę i jakieś roślinki. Ale to muszę poprosić o pomoc jakiegoś specjalistę, bo się na tym kompletnie nie znam :no:;)

To tak pokrótce :rolleyes:

A Wy co teraz macie w planach, masz jakieś dalsze wybory za sobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaje, że parapet w kuchni powinien być taki sam jak przy pozostałych oknach. Tym bardziej, że kuchnia jest otwarta. Który z tych dwóch wskazanych, trudno mi powiedzieć, nie wiem co Ci się lepiej podoba. :confused: Ja mam parapety drewniane, mnie się takie bardzo podobają i fajnie wyglądają z oknami. W kuchni też taki mam i wydaje mi się, że jest ok :rolleyes: Ja tez mam okno wyżej, tak jak Ty. Wnęka na kuchnie może nie jest duża, ale wystarczająca :yes: U mnie jeszcze do półwyspu przylega stolik, jak dla mnie bardzo funkcjonalnie. Przy moich 3 dziewczynach bardzo praktyczna sprawa, mam je pod ręką i im jeść daję przy tym stoliku, a nie przy stole, czy przy barku, bo małe są jeszcze za małe ;)

Poza tym 31.05 minął nam rok jak mieszkamy. Teraz zajmujemy się ogrodem. Kończymy odwadnianie, nawadnianie, musimy jeszcze nawieźć trochę ziemi, no i trawkę i jakieś roślinki. Ale to muszę poprosić o pomoc jakiegoś specjalistę, bo się na tym kompletnie nie znam :no:;)

To tak pokrótce :rolleyes:

A Wy co teraz macie w planach, masz jakieś dalsze wybory za sobą?

 

 

Moja koleżanka ma właśnie drewniane w kolorze okien i fajnie wyglądają :yes: ale mąż od samego początku mówił, że on takich nie chce :no:

 

Gratuluję rocznicy :hug: i strasznie Wam zazdroszczę, że już mieszkacie no i tego, że będziesz miała piękny ogród :) U nas na chwilę obecną przez te ciągłe deszcze zrobiło się bajoro :sick:

Ale nie przejmuj się, ja też w tych tematach ogrodowych jestem zielona, także nie jesteś sama :p

 

A nasze plany na przyszłość wyglądają tak, że zastanawiamy się nad podłogami, płytkami do łazienek, do pralni ale wcześniej trzeba ocieplić i skończyć strych

Edytowane przez goshia7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshia czy to w Rzeszowkiej castoramie wypatrzyłaś bo mnie te fotele szare obok w oko wpadły.

 

Goshia ja mam parapet z tego aglomarmuru ze strzałką po lewej stronie. Jak chcesz to Ci jutro fotkę strzelę.

Ale właśnie dzisiaj mnie wzięło i jęczałam do męża że może trzeba było białe dać. :)

 

Tak w Rzeszowie, tylko nie w Castoramie :no: a w Leroy Merlin. Jak się wchodzi do LM to zaraz po prawej stronie.

 

Jeśli możesz to poproszę o fotkę :yes: chętnie ją przygarnę. :) Mi spodobały się te białe :) w sumie one są białe, ale jak się z bliska przypatrzy to mają takie małe drobinki w szarym kolorze - i w sumie do wszystkiego by pasowały, ale tak naprawdę wszystkie są ładne, dlatego ciężko coś wybrać :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna kuchnia Ci się szykuje.:)

tym bardziej, że to dokładnie wyobrażenie mojej kuchni. tylko w odbiciu lustrzanym. i półwysep chciałabym wyższy od szafek, żeby stołki barowe postawić przy nim.

 

fajnie będzie zobaczyć, jak się będzie już ten projekt realizował.

 

Dziękuję i cieszę się, że będziemy miały podobne kuchnie :wiggle: Na początku też chciałam półwysep wyższy od szafek ale potem zmieniłam na równy i tak już zostało :)

 

 

 

Goshia- Cześć.Szukam inspiracji i trafiłam do Ciebie:) Widzę że piękny dom się u Was szykuje:) Kotłownia faktycznie imponująca:) Szczególnie płytki na podłodze. Zapisałam do ulubionych i może u siebie też takie zrobimy:)

Pozdrawiam i czekam na więcej zdjęć:)

 

Witam Cię :welcome: dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że się podoba :) Płytki na żywo wyglądają naprawdę bardzo ładnie i szczerzę mogę je polecić :yes:

Pozdrawiam i zapraszam serdecznie :)

 

 

Bardzo ładne te próbki parapetów, każdy będzie wyglądał super. Tu już po prostu indywidualne preferencje decydują.

 

No właśnie, wszystkie ładnie wyglądają :) trudno się zdecydować i dobrać, który będzie ten idealny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się przywitam! :)

Wpadłam zobaczyć ten ogród w strasznym stanie, a tu piękna kotłownia i bardzo fajny projekt kuchni!

Ja też mam okno wyżej niż blat w kuchni (specjalnie to wymierzaliśmy kilka razy, żeby na pewno NIE BYŁO na równi, bo mi się osobiście to nie podoba). Pierwsze co mi przyszło do głowy w odpowiedzi na Twój dylemat to właśnie był parapet drewniany, ale skoro ten pomysł odpada, to już go nie rzucam. :) To, co narysowałaś jest bardzo fajne (to samo na ścianie i parapecie), a też myślę, że łatwiej Ci będzie coś dobrać gdy kuchnia już będzie gotowa.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia, a dlaczego mąż nie chce parapetów drewnianych? U nas fajnie wyglądają (według mnie ;) ), bo ja mam częściowo kuchnię z forniru w takim wybarwieniu. Zresztą mam w tym kolorze też drzwi, listwy, stół, więc mi to pasuje.

Ale jeśli u Ciebie by nie pasowało, albo Wam się nie podoba, no to wybierzesz na pewno coś fajnego.

 

Koza, bardzo ładne te parapety :)

 

No to plany ambitne, musicie się wziąć do pracy ;) A przypomnij mi, czy wy będziecie od razu górę robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu

,dopiero zobaczyłam ,że masz nowy wątek :o

Także witam się u Ciebie :bye: i będę podglądać :yes:

 

Witaj :bye: Fajnie, że jesteś, liczę na Twoje podpowiedzi i zapraszam do podglądania ;)

 

To i ja się przywitam! :)

Wpadłam zobaczyć ten ogród w strasznym stanie, a tu piękna kotłownia i bardzo fajny projekt kuchni!

Ja też mam okno wyżej niż blat w kuchni (specjalnie to wymierzaliśmy kilka razy, żeby na pewno NIE BYŁO na równi, bo mi się osobiście to nie podoba). Pierwsze co mi przyszło do głowy w odpowiedzi na Twój dylemat to właśnie był parapet drewniany, ale skoro ten pomysł odpada, to już go nie rzucam. :) To, co narysowałaś jest bardzo fajne (to samo na ścianie i parapecie), a też myślę, że łatwiej Ci będzie coś dobrać gdy kuchnia już będzie gotowa.

Pozdrawiam i życzę powodzenia!

 

Witam :welcome: Heh... no fakt,wewnątrz domu jest znacznie bardziej przyjemne i niż na zewnątrz :) dziś byłam rano na działce i na szczęście jest już lepiej bo wczoraj rano wejście tylko w kaloszach i to do kolan :roll:

Tak też zrobię, poczekam na kuchnię i chyba na samym końcu pomyślę nad oknem, wtedy będzie łatwiej coś dobrać :yes:

Pozdrawiam i zapraszam częściej :)

 

 

Goshia wrzucam Ci parapety

 

Dziękuję za fotki :hug: już przygarnięte :) bardzo ładnie wygląda ten kolor :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...