Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

W naszym magicznym domu


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 194
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziękuję bardzo za odpowiedź, rozwiałaś moje wątpliwości, białych nie mam jeszcze wybranych jednak skłaniam się ku cegiełkom. Mam jeszcze pytanie czy wg Ciebie wykładając 2 ściany kabiny prysznicowej tymi płytkami drewnopodobnymi będzie za ciemno? U Ciebie jest jedna ścianka, a jakby było przy dwóch? U mnie łazienka o wiele mniejsza i od południowej strony, więc w miarę słoneczna, chciałabym uniknąć efektu jaskini ;)

 

Hmmm, według mnie gdyby ta druga ścinka również była wyłożona płytkami drewnopodobnymi jednak było by za ciemno i chyba było by za dużo tych płytek :) tak jakby ten kąt przeważył na tych białych ścianach, ale to jest oczywiście moje zdanie :) Nasza łazienka ma ponad 11m i jest dość dużo bieli a jednak ta dodatkowa ścianka raczej by przeważyła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie te hokeju pasują. Dobrze że wzięłaś :).a porządek masz taki jakby nikt tam nie mieszkał :)

 

Właśnie też się cieszę, bo coraz bardziej zaczynają mi się podobać. :)

Porządek to ja mam cały czas taki :) a to dlatego, że mało gotuję i ogólnie mało czasu spędzam w kuchni ;)

 

 

Dokładnie, jak to możliwe przy dzieciach? Szczególnie, że tak dużo białego :)

 

Tak jak mówi Melisa biały to nie problem, ogólnie białe fronty są super w utrzymaniu czystości :) i tak jak pisałam wcześniej mało gotuję, kuchnia u mnie bardziej (jak na razie) spełnia funkcję wizualną) :lol2:

 

Biel to nie problem...bo sama mam duzo jej w mieszkaniu,.

 

faktycznie...u mnie teraz blat to w kazdym kacie pozapychany:bash:

 

mam nadzieje, ze w swojej kuchni bede miala podobnie...tzn prawie pusto :D

teraz mam aneks, wiec miejsca malo ;)

 

 

No właśnie w szafkach mam tyle miejsca, że wszystko chowam :) i jakoś lubię jak jest właśnie tak pusto :) wręcz sterylnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melisa też chcę mieć dużo bieli w mieszkaniu, jednak raczej drzwi, szafy, szafki itp. nie odważyłabym się na biała sofę lub krzesła w obawie o swoje zdrowie psychiczne :)

u mnie blat tak wygląda chwilkę po sprzątaniu i tylko chwilkę :D

 

dlatego ja zaczęłam podchodzić do tego z pełnym luzem :yes: bo faktycznie psychika wysiada :) na początku panikowałam bo ojej krzesła się pobrudziły albo narożnik a teraz mam to gdzieś :) raz na jakiś czas wszystko szoruję a co nie zejdzie to trudno. Na szczęście kanapa jest tylko tymczasowa max 3 lata i ją wymienimy. Wszystkie pozostałe meble (poza wyjątkami) też będą białe :yes: wbrew pozorom biały kolor jest całkiem OK w codziennym użytkowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam obecnie aneks, wiec miejsca tyle co prawie nic ;)

w domku bedzie bardziej sterylnie :yes:

ale ja gotuje prawie non stop, ale tak samo ze szmatka po blacie latam :D

tylko przydasie na malej ilosci blatu wygladaja jak zawalidrogi ale to nie moja wina...wszystko potrzebne! :D

 

dokładnie, jak będziesz miała więcej miejsca to będzie inaczej. :) ja ze szmatką też latam cały czas bo mój blat jest błyszczący i wszystko widać a najbardziej odbite palce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goshia7 fajnie ,że kupiłaś te hokery bo super się prezentuja :) a jak była okazja to tym bardziej :) . Ladny porządeczek u Ciebie :wiggle:

 

Pozdrowionka :bye:

 

Dziękuję Ci bardzo, cieszę się, że zakup mi się udał :D choć był dość spontaniczny :) Ja z natury jestem pedantką i u mnie wszystko musi mieć soje miejsce i porządek musi być! :) a, że kuchnia jest mało używana to ułatwia mi to sprawę :lol2:

 

 

Dziękuję Ci bardzo za opinie, też mam takie wrażenie, że mogłoby być za ciemno. Fajnie uzyskać potwierdzenie od użytkowniczki tych płytek.

 

No to bardzo się cieszę, że mogłam pomóc :yes:

 

Cześć,

Przyszłam pochwalić hokery. Idealnie pasują do kuchni. Taka wisienka na torcie. :yes::yes:

Mam pytanie odnośnie płytek drewnopochodnych w łazience: po pierwsze co to za płytki, a po drugie, czy dobrze się sprawują pod prysznicem, czy nie widać bardzo zacieków od wody?

Pozdr

 

 

Dziękuję Ci bardzo za pozytywną opinię :) strasznie się cieszę :yes:

Płytki w łazience to Paradyż Noce Naturale. W użytkowaniu są po prostu rewelacyjne :yes: Obawiałam się trochę, że tę ścianę pod prysznicem będę musiała ciągle przecierać bo płytki są ciemne a tu okazuje się, że śladów po wodzie nie widać w ogóle i nawet nie ma większego problemu z osadem po żelu, szamponie czy mydle a jeśli płytki się zabrudzą to bardzo łatwo i szybko brud z nich schodzi :yes: także szczerze polecam :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę :) potrzebuję rady co do ścian w kuchni.

 

Tu jest fotka- widok na kuchnię, żeby najpierw zobrazować o co mi chodzi :)

 

http://images69.fotosik.pl/579/8167df46fb3a8c06med.jpg

 

 

No i konkretnie chodzi o te ściany

 

http://images67.fotosik.pl/580/af20d4b1744924abmed.jpg

 

 

Strasznie tu pusto. Czegoś tu brakuje i nie wiem co zrobić z tymi ścianami. Okno też takie łyse :)

Nie wiem, może jakaś szafka, półka, plakat, zdjęcie, poster?

 

Ma ktoś pomysł?

 

W oknie myślałam żeby założyć zasłonki- szare vivany, które również będą w oknie tarasowym i wykuszu. Zrobiłam tak na szybko przykładową wizkę, tylko troszkę mało czytelna bo zdjęcia tel. robione :) co o tym myślicie? :-?

 

 

http://images68.fotosik.pl/579/8053fe2a55e7aad4med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zaslon to jestem na nie :no:

mozesz np uszyc rolete na to okno w takim kolorze co beda zaslony w salonie :yes:

 

Goshia w kuchni tylko roleta wg mnie:)

 

 

Dzięki dziewczyny za opinie :hug: tak czułam, że te zasłonki trochę jak od czapy tam będą pasować :sick: tylko z zasłonkami byłoby prosto a z roletą będzie gorzej :)

Najlepiej jakby ktoś uszył mi taką roletę z Vivanów ale gdzie ja kogoś takiego znajdę?

Koleżanka pytała w Markizecie i powiedzieli, że oni szyją tylko z własnych materiałów.

 

Koza mam do Ciebie pytanie: orientujesz się może czy w Rzeszowie jest ktoś taki kto uszyłby mi taką właśnie roletę? I jeszcze jedno: u Ciebie w salonie, w oknie za narożnikiem widziałam roletę i bardzo mi się spodobała. Możesz napisać mi z czego jest i gdzie ją kupiłaś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia każda bardziej kumata krawcowa ci to uszyje. A jak umiesz obsługiwać maszynę do szycia, to sama sobie poradzisz. Trzeba tylko kupić mechanizm do rolety. Np. taki o: http://allegro.pl/mechanizm-do-rolety-rzymskie-zrob-to-sam-160x170-i4792007344.html

 

A po lewej stronie od okna może jakiś zegar z fajnym kolorkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...