Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

sprzedam wełnę URSA 10cm i drzwi tymczasowe- okolice Legionowa


Recommended Posts

witam,

mam do sprzedania drzwi tymczasowe- solidne, blaszane, montaż do muru kołkami na metalowe "wąsy", zamykać można na kłódkę. drzwi 2 lata temu zabezpieczałam farbą przeciw rdzewieniu. obecnie framuga nosi ślady pianki montażowej- ekipa nasza pianką uszczelniała drzwi, żeby nie było przeciągu:) od środka pochlapane tynkiem.

 

u nas zamykały budowę z powodzeniem przez 3 lata, kupione od forumowicza-więc drzwi z tradycją;)

otwór szerokości 1m

odbiór osobisty w miejscowości Łajski k/Legionowa.

proponuję cenę 250pln,

 

jesli przed zakupem ktoś jest zainteresowany zdjęciami- proszę o adres, prześlę mailem

 

mam też do sprzedania 20 rolek wełny URSA platinium lambda 0.032, wełna na poddasze 10cm grubości, ekipy chwaliły za bardzo dobrą jakość, sztywność po rozłożeniu, małe pylenie.

rolka 105pln- cena 1mkw=15zł

w rolce 6.875mkw- w sumie mam 137mkw do sprzedania.

 

bardzo dobra jakośc, przechowywana od 2 tyg w garażu- niezawilgocona, zapakowana fabrycznie

 

polecam i zapraszam

odbiór własny w okolicach Legonowa k/Warszawy

 

kontakt przez pw lub 603040777- prosze o sms, jesli nie dobieram..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...