Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

jaki sprawdzony napęd do bramy przesuwnej polecacie


Recommended Posts

  • 1 year później...
  • 2 weeks później...
U mnie sprawdza się automat KSE380 z listwami nylonowymi. Jednak to leciutka brama, więc nie trzeba było brać stalowych listew. Często używam i nic się nie dzieje takiego. Trzeba też patrzeć na to jak się używa, a co najważniejsze, jak montuje. Większość czyta instrukcje po swojemu albo wcale nie czyta, a później narzeka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 year później...

Zgadzam się z przedmówcami jednak mój wybór skierowałbym na firmę FAAC polecam model 740 ale przy tych rozmiarach spokojnie poradzi sobie C720

 

Montujemy tego producenta bardzo dużo więc śmiało mogę że jest bezawaryjny

CYT.

ChłopZmazur

Piotrek2005 i jaki napęd wybrałeś. Ja po opiniach w necie miałem wybrać FAAC 740 ale montażysta odradza, mówi że od roku z firmą same reklamacje towaru

Reklamacje - niech kupuje towar u legalnych sprzedawców FAAC a nie pseudo którzy oferują towar z rynku czeskiego czy węgierskiego który odbiega jakością

 

CAME - to porażka już kilka szt leży na warsztacie po demontażu - Ten producent dbał o jakość do ok 2012 roku a później zaczął olewać naprawy gwarancyjne i wycofaliśmy się ze współpracy

Polecam

 

 

 

 

 

 

:spam:

Edytowane przez Greengaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...

Witam

Montują mi właśnie bramę przesuwaną i części kupiłem od nich [moderowano]l , muszę przyznać że są bardzo dobre jakościowo i solidnie wykonane. Kupowalem już od nich inne części i jeszcze nigdy się nie zawiodłem. Pamiętaj tylko nie kupuj żadnych chińskich zamienników bo to jest gra nie warta świeczki.

Edytowane przez Tomaszs131
Link reklamowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years później...
  • 2 years później...
  • 1 year później...
  • 3 weeks później...
By nie zakładać nowego tematu zapytam tutaj. Jak wg Was wypada porównanie napędów bram BFT Ultra A600 & Nice Robus 400 ? W cenie różnica niewielka, więc mam dylemat .. Czy ma Ktoś doświadczenia z tymi napędami ?

 

Stałem przed takim samym wyborem, jaki napęd wybrać do bramy przesuwnej i bramy garażowej.

Od jednego fachury miałem ofertę na systemie Somfy.

Zapytanie skierowałem do dystrybutora bram Wiśniowski, ponieważ mam od nich garażówkę. Co mi się nie podobało, to to, że zaoferowali mi co innego na bramę wjazdową - Nice, a co innego do garażu - Came. Dwa odrębne systemy, co bardzo mi się nie podobało.

Kolejna firma zaoferowała system Nice, ale cena zwaliła mnie z nóg.

Jeszcze tak szukając na necie, przypadkiem trafiłem na firmę Eltrox. Co się okazało, że niedaleko mnie, mają swój jeden z oddziałów. Po rozmowie z nimi, odradzili Nice, ze względu, że ten system nie jest wart swoich pieniędzy.

Zaproponowali BFT. Od samego początku zastanawiałem się nad produktami ich firmy, ale sądziłem, że cenowo będzie poza moim zasięgiem. A tym czasem, ten system wyszedł najtaniej, nawet z dodatkowymi bramkami WiFi.

Jak dobrze pójdzie, na przyszły tydzień planowany jest montaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem przed takim samym wyborem, jaki napęd wybrać do bramy przesuwnej i bramy garażowej.

Od jednego fachury miałem ofertę na systemie Somfy.

Zapytanie skierowałem do dystrybutora bram Wiśniowski, ponieważ mam od nich garażówkę. Co mi się nie podobało, to to, że zaoferowali mi co innego na bramę wjazdową - Nice, a co innego do garażu - Came. Dwa odrębne systemy, co bardzo mi się nie podobało.

Kolejna firma zaoferowała system Nice, ale cena zwaliła mnie z nóg.

Jeszcze tak szukając na necie, przypadkiem trafiłem na firmę Eltrox. Co się okazało, że niedaleko mnie, mają swój jeden z oddziałów. Po rozmowie z nimi, odradzili Nice, ze względu, że ten system nie jest wart swoich pieniędzy.

Zaproponowali BFT. Od samego początku zastanawiałem się nad produktami ich firmy, ale sądziłem, że cenowo będzie poza moim zasięgiem. A tym czasem, ten system wyszedł najtaniej, nawet z dodatkowymi bramkami WiFi.

Jak dobrze pójdzie, na przyszły tydzień planowany jest montaż.

 

Jakieś 4 lata temu fachury robiły mi podmiankę automatu. Wcześniej miałem stary 10 letni napęd w bramie na firmie (padła centrala i naprawa była nieopłacalna). Polecili mi nie znany napęd proksima. Cenowo spoko, jakościowo nie wiedziałem jak to się sprawuje. Niby mieli pomontowane tego sporo i nic się nie dzieje. Zaryzykowałem bo ręczyli głową za niego i póki co chodzi wiernie. Dali mi 3 lata gwarancji .Jest już po gwarancji i dalej chodzi. Fajne jest to,że piloty w programowali mi od bram garażowych bez ingerencji w automaty garażowe. W domu też mam ten napęd więc jakby było coś nie tak to bym jego nie brał . Jest dużo szybszy od starego , ma moc bo brama w zakładzie chodzi jak chodzi (bo stara jest).

Edytowane przez woan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...