Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiecie co, te podłużne okna na górze nie są otwieralne. Czy my zwariowaliśmy? Jak będziemy je myć:cool::D ?

Kiedy sobie to wyobrażam to :D.

W Holandii bardzo popularne jest mycie okien przez firmy. One robią to w taki sposób, że wyciągają taką długą rurę (nie wiem, co to) z myjką na końcu i jadą z tym koksem. Sięgają wysoko, ja widziałam jak wyciągnęli toto na pierwsze piętro, stojąc na chodniku. Woda się lała na przechodniów, ale tylko tak troszkę. Fajnie było ;)

 

My firmy zatrudniać nie będziemy, ale odgapimy sobie ten patent. Ja, w każdym razie zamawiam stronę od wewnątrz, a Paweł niech myje na zewnątrz. Tak będzie sprawiedliwie :)

 

Nella gratuluje okien :D

 

co do mycia okien to u mnie w NO tez firmy tak robia... oni korzystaja o ile sie nie myle ze sztylu teleskopowego.. one sa w roznej dlugosci metrowej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelciu :)

W dobrym momencie zaglądam :). Okna to oczy domu :).

Wannę, o której myślałaś mam ja i Słonko (aurora z mączki marmurowej). Z tym, że u mnie montaż za jakieś 2 mies., ale u Słonka już stoi :).

Ja lubię tę inspirację, bo łączy cegłę z białymi płytkami, ale patrząc na Twoje inspiracje Ciebie może ucieszyć wanna :)

http://st.houzz.com/simgs/60112cd10e961417_8-6478/traditional-bathroom.jpghttp://myfreeform.wordpress.com/2013/01/17/stara-cegla-w-lazience/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, dziękuję, dziękuję!!! :)

Okna zamontowane, ale jeszcze nieodebrane.

W sobotę (mam nadzieję) założymy prowizoryczne drzwi zewnętrzne i zamykamy budę, dopóki oczywiście nie zawita pan hydraulik :)

A tymczasem pod tyłkiem nam się pali! Łazienka dalej niewymyślona :stirthepot::eek::cool:

 

1450158_594023627312946_1284575624_n.jpg

Zdjęcie pochodzi z bloga 603263_419204611461516_592980901_n.jpg

Zaglądajcie tam koniecznie :)

 

Cieszę się, że się wam podoba! Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa!

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli, czy ja Ci już reklamowałam bloga Villa von Krogh?

Myślę, że to Twoje klimaty i znajdziesz tu sporo inspiracji:yes: Warto prześledzić od początku budowy, bo widać jak Anine dochodziła do obecnego wyglądu domu. Poza tym tam jest naprawdę ładnie i sporo fajnych pomysłów nawet na drobiazgi w środku i na zewnątrz.

 

Villa von Krogh już przystrojona na Święta

IMG_5498.JPG

http://www.villavonkrogh.com/2013_12_01_archive.html

 

Mogę jeszcze 4 fotki :D to wklejam:

Villa_von_KROGH_hall-h3.jpg sigdal kjøkken2.jpg skjellamper.jpg julehus.jpg

Nie wkleiłam łazienki, ale to następny majstersztyk gospodyni tego domu, kto wie czy nie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

no pieknie juz z oknami jest gratulacje, ja sie nie moge doczekac wiosny kiedy i u mnie to nastapi ahhhh

a mam pytanko jakiej szerokosci okna macie te w pokojach wiesz moze do jakiej szerokosci robia okna bez podzialow???

pozdrawiam i gratuluje szybkich postepow budowlanych:)

Iwa, nie pamiętam, ale zapytam wieczorem Pawła i dam Ci znać :)

Dzięki!

TFU!!!!!

A niech Cię .........

:no:

Tomeczku, ale to tylko taka przenośnia ;)

No i fajnie, że jesteś :hug:

Nelka, ale masz już piękny domek. Nawet się nie obejrzymy jak latem już będziecie mieszkać.:D Okna super. :yes:

Dzięki Madzia!

Nelli, czy ja Ci już reklamowałam bloga Villa von Krogh?

Myślę, że to Twoje klimaty i znajdziesz tu sporo inspiracji:yes: Warto prześledzić od początku budowy, bo widać jak Anine dochodziła do obecnego wyglądu domu. Poza tym tam jest naprawdę ładnie i sporo fajnych pomysłów nawet na drobiazgi w środku i na zewnątrz.

 

Villa von Krogh już przystrojona na Święta

[ATTACH=CONFIG]230475[/ATTACH]

http://www.villavonkrogh.com/2013_12_01_archive.html

 

Mogę jeszcze 4 fotki :D to wklejam:

[ATTACH=CONFIG]230476[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]230478[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]230479[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]230477[/ATTACH]

Nie wkleiłam łazienki, ale to następny majstersztyk gospodyni tego domu, kto wie czy nie najlepszy.

Aleeeeee cuda! Dzięki pestka! Znam, znam i nieustannie podziwiam :)

Okna cudo :rolleyes: ja teraz mam wybierać do swojego może zagłosujesz które? prowadzę dziennik budowy zapraszam :D

O dziękuję, chętnie zajrzę do twojego dziennika.

Teraz uciekam na roraty z dzieciakami :)

 

Pa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli mam pytanie odnośnie okien. A właściwie ich zabezpieczenia na zimę. U nas na dniach też będzie montaż z wysunięciem, ale nie damy rady zrobić teraz elewacji. Dlatego chciałam podpytać o dobry sposób na chociaż tymczasowe zabezpieczenie okien przed zimą. Miało by to przetrwać tylkodo marca, bo wtedy planujemy już zrobić docelową elewację.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...