Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

DPSiu serii Edland nie ma w Ikea już od dawna :(

Ja komódkę kupiłam przez Tablica.pl, ale polowałam na nią chyba z rok ;)

 

Wcześniej, na ikeowskiej wyprzedaży Edlanda, na krótko przed pożarem kupiliśmy dwie takie witrynki.

11450_585267798203082_964410613_nn.JPG?gl=PLmy%2520362.jpg?gl=PL

 

 

Udało się po taniości bo jedna normalnie kosztowała w Ikea 1400 zł, a my za dwie daliśmy 800 zł. To był chyba jeden taki dzień (w sensie totalnej wyprzedaży),a później z Ikea zniknęła cała seria. Stały u nas w gabinecie. Bardzo się z nich cieszyłam bo dobrze sprawdzały się jako biblioteczka. Przeżyły pożar, ale nie wyszły z niego cało. Jedna ma spaloną koronę (to górne wykończenie) i górny róg i tę prawdopodobnie będziemy odratowywać, tak aby mogła stanąć w łazience do kompletu z szafką pod umywalkę :)

Druga jest nieco bardziej poturbowana:sick:, ale być może stolarzowi uda się coś z niej jeszcze wydobyć.

Z tej serii mieliśmy jeszcze dwa stoliczki nocne, jeden stał w sypialni, a drugi nie zdążył się jeszcze nawet rozpakować i czekał na swoją kolej na strychu...

Spłonął. Został nam tylko jeden. Ale cały.

 

z7499115Q%252Cstolik-nocny-Edland--IKEA.jpg?gl=PL

 

Mam nadzieję, że i dla niego znajdzie się miejsce w nowym domku. Ale w łazience chyba nie.. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lili An i ane3ka1 dziękuję za namiar na krzesła jyskowe!

Na razie jeszcze nie kupiliśmy nowych. Cały czas zastanawiamy się, czy jednak nie podjąć się naprawy "starych".

Może to nie jest takie nierealne, jak mi się na początku wydawało? Ale cieszę się, że pojawiają się w sklepie, bo jest szansa, jakby co... :)

 

robert, tak okna stoja na zwykłym nadprożu z Solbetu. Nadproża w najtrudniejszych miejscach są dodatkowo podtrzymane jakiś ustrojstwem, ale nie bardzo się orientuję. Paweł pewnie wie więcej, ale nie ma go teraz, żebym mogła się zapytać. Wiem tylko, że nie mogliśmy sobie pozwolić na "fachowe" montowanie na ciepło w warstwie ocieplenia i panowie podsunęli takie rozwiązanie :cool: Mam nadzieję, że okna zostaną na swoim miejscu, a dlaczego nie za dobrze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no widzisz, mnie też w wyszukiwarce ciągle tylko tablica.pl wychodziła, zamiast ikei.

Wielka szkoda, że nie ma już tej serii, bo piekna była co się zowie.

Nie wiem, czemu taki fantastyczny produkt wycofali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Nellu, będę zwracać się do Pani po imieniu, jak tutaj wszyscy. Przez przypadek dotarłam wczoraj na wątek Leśny Domek i Hakuna Matata, no i ryczę od wczoraj, nie mogę się opanować, podziwiam za wytrwałość, pogodę ducha, wiarę i siłę. Najpierw czytałam z wypiekami na twarzy postępy w budowie leśnego domku, urządzaniu z takim smakiem i wyczuciem, a kiedy przeczytałam o pożarze, nogi się ugięły i klucha w gardle.. Jak to dobrze, że masz tyyylu przyjaciół, niby obcy ludzie na forum, a naprawdę PRAWDZIWI przyjaciele... :) bardzo mnie to wzrusza.. Mój mąż zaciągnął kredyt w 2007/2008 roku, no mieszkamy w domku z bali, za który musimy teraz zapłacić w ratach 2 razy tyle...podobnie, jak niektórzy forumowicze, kredyt we frankach. Przełożyłam to wszystko na siebie, no wyobraźnia zadziałała. Wiem, że "tyle o sobie wiemy, na ile nas sprawdzono".. Życzę zdrowia, siły i optymizmu z całego serca! :) Będę tu co jakiś czas zaglądać. Chociaż nie znam, pozwolę sobie moocno przytulić :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, no widzisz, mnie też w wyszukiwarce ciągle tylko tablica.pl wychodziła, zamiast ikei.

Wielka szkoda, że nie ma już tej serii, bo piekna była co się zowie.

Nie wiem, czemu taki fantastyczny produkt wycofali.

Pewnie dlatego, że ikea wycofuje wszystkie fajne produkty, a dokładnie wszystkie, który planowałam do swojego domu, jeśli już coś mi się tam spodoba, to jestem prawie pewna, że wycofają to, zanim kupię :confused:

Nelly, jak dom, są jakieś postępy?:wiggle:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

haniu1341 bardzo dziękuję za miłe słowa :):hug: To prawda, wielka siła jedności wszystkich forumowiczów jest niezwykła! To cudowni ludzie, na których zawsze można polegać. My otrzymaliśmy tyle dobra, wsparcia, ciepłych słów....

Dzięki rodzinie, forumowiczom i naszym przyjaciołom mogliśmy przejść przez trudne chwile. Jesteśmy cali i zdrowi, a to najważniejsze.

Teraz powolutku odbudowujemy nasz dom. Cieszymy się z każdego małego kroczku :)

 

 

pendrak, tak :) Po zimowej drzemce budowa ruszyła. No, może nie z kopyta, ale coś się dzieje :) Prace zakończył pan hydraulik. Obecnie działa pan elektryk i powoli rozkładają swoje zabawki panowie od ocieplenia. Mam nadzieję, że już niedługo zamieszczę zdjęcia z postępów prac.

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za wszystkie życzenia świąteczne tutaj i na fb :)

 

Ja również, z okazji moich najpiękniejszych ŚWIĄT życzę Wam błogosławieństwa Bożego, zdrowia, radości, pokoju serca, obecności najbliższych, wiary, nadziei i miłości! Pan zmartwychwstał! Alleluja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rogbog, DPS, ullerowa, ane3ka1, rasia, KrysiaG, admetko dziękuję pięknie za życzenia http://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gifhttp://www.cosgan.de/images/smilie/ostern/a003.gif :) Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...