Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

Dokładnie tak jak pisze Arnika :D

 

Nie ma to jak łopatologiczne tłumaczenie :lol2: oczywiście płci męskiej, bo my kobiety szybko chwytamy o co chodzi :p :D

 

Nelli muszę wgrać zdjęcia na neta i dopiero wtedy na priva wkleję, bo nie da rady wkleić bezpośrednio z kompa...

zrobię to jutro ok.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No jeśli Ty nerwowa jesteś, to co o mnie powiedzieć????

:D:D:D:hug:

No to jak masz te zdjęcia z centralnego odkurzacza to już jest dobrze..

A deszczówka.. banalna... z czterech rynien złapać spadek w jeden róg działki... tam wykopać studnie, włożyć kręgi i z czapki...

Wpadnij do nas to ja temu Twojemu facetowi łopatologicznie wytłumaczę...:rolleyes:

Arnika, to jest dobry pomysł. Oddam P. w Twoje ręce :D

Dokładnie tak jak pisze Arnika :D

 

Nie ma to jak łopatologiczne tłumaczenie :lol2: oczywiście płci męskiej, bo my kobiety szybko chwytamy o co chodzi :p :D

 

Nelli muszę wgrać zdjęcia na neta i dopiero wtedy na priva wkleję, bo nie da rady wkleić bezpośrednio z kompa...

zrobię to jutro ok.. :)

:lol2: O tak, my kobiety... Wierzcie mi, że jakbym tylko mogła to kopię już rowy pod te rury (zanim koparka nadjedzie) Oj, ta ciąża uczy mnie pokory, ale to dobrze, bardzo dobrze :)

Mmelisko, jasne, poczekam, a jakby coś to może też być na email. Prześlę privem. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia,

 

Gdybyś potrzebowała jednak fachowca od CO, to mam namiar (brał 200 zł za punkt) - daj znać to wyślę :). U nas wyszło 6 punktów, ale mamy duży dom (2 szufelki - wiatrołap i kuchnia, 3 gniazda, 1 podłączenie główne do jednostki). My też nie mamy jeszcze jednostki centralnej.

 

O pompę możesz podpytać Basię74. Ma za sobą 1,5 sezonu i z tego co wiem jest bardzo zadowolona :).

 

Deszczówkę łapiemy tak jak napisała Arnika :)

 

Moich płytkarzy Ci nie polecę, bo darzę Cię sympatią :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia, no co ja czytam, co ja czytam :D:D:D

takie dobre wiadomości, gratuluję z całego serca i będę mocno zaciskać,

aby przyjście na świat małej Księżniczki poszło zgodnie z planem,

bezproblemowo i szczęśliwie :hug:

Domek cudnisty i taki...bardzo, bardzo Wasz :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelcia,

 

Gdybyś potrzebowała jednak fachowca od CO, to mam namiar (brał 200 zł za punkt) - daj znać to wyślę :). U nas wyszło 6 punktów, ale mamy duży dom (2 szufelki - wiatrołap i kuchnia, 3 gniazda, 1 podłączenie główne do jednostki). My też nie mamy jeszcze jednostki centralnej.

 

O pompę możesz podpytać Basię74. Ma za sobą 1,5 sezonu i z tego co wiem jest bardzo zadowolona :).

 

Deszczówkę łapiemy tak jak napisała Arnika :)

 

Moich płytkarzy Ci nie polecę, bo darzę Cię sympatią :D.

O Ewuś to bardzo proszę o ten namiar (nie wiedziałam, że jesteśmy z tych samych stron :)) w razie gdyby jednak nie udało się nam samym tego zrobić (póki co nic nie wskazuje, żeby się udało). Dziękuję za wszystko!

Nelcia, no co ja czytam, co ja czytam :D:D:D

takie dobre wiadomości, gratuluję z całego serca i będę mocno zaciskać,

aby przyjście na świat małej Księżniczki poszło zgodnie z planem,

bezproblemowo i szczęśliwie :hug:

Domek cudnisty i taki...bardzo, bardzo Wasz :yes:

Dziękuję tolu :hug:

 

Kochana Mmelisko, dzięki za mailika i zdjęcia! Cmok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Zgryz mam i spać nie mogę. Nie wiem, co zrobić z tym skrzyżowaniem rur hydraulicznych. Pan od roboty nie widzi problemu, więc poprawić chyba nie zamierza :bash:

 

Neli.... nie przejmuj się tak tymi rurami :) to jest ewidentny błąd w sztuce( po prostu tak się nie robi ) ale raczej nie będzie on miał wpływu na wasze pożycie małżeńskie :D czy wychowanie dzieci :p nie wspominając o tym że woda będzie jednak krażyć we właściwa stronę :) ott przypadek jakich jest wiele na budowie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Nefciu, pendrak :hug::hug:

Julianko bardzo Ci dziękuję, a jak się sprawy potoczyły napiszę na priv :)

 

Z wieści budowlanych to pan elektryczny zakończył chodzenie swoimi ścieżkami :cool: Oby tylko wszystko hulało :)

Inny pan zamontował wszystko, co potrzebne do odkurzacza centralnego (jednostkę mamy z leśnego domku, była zawieszona w kotłowni, ocalała)

Panowie od tynków mieli wchodzić 15 maja. Na dzień przed, podczas rozmowy telefonicznej ze zdziwieniem stwierdzili, że nic im o tym nie wiadomo i ...."tu zaszła zmiana w scenach mojego widzenia" bo jak na mnie przystało powinnam była wpaść w oszołomienie i złość okraszoną rzewnymi łzami lub co najmniej :bash:a ja tymczasem (no może po chwili zastanowienia ;)) zaczęłam się śmiać :D

 

No co zrobię? Co? :popcorn:

Trudno. Znaleźliśmy innych. Nowi panowie mieli wejść wczoraj, ale przesunęli na dziś/jutro - jak ja to uwielbiam ;) Czyli, że przy dobrych wiatrach, hest szansa na rozpoczęcie tynkowania w poniedziałek. Trzymajcie kciuki, coby wyszły równo. Tego się boję maksymalnie. Mam na tym punkcie małego bzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wolnych chwilach siedzę i myślę nad naszą sypialnią, która ma być jednocześnie pokojem dla Maleństwa. Musimy się podzielić, ale mi to wcale nie przeszkadza. Nie wiem tylko, jak to wszystko ugryźć, żeby było funkcjonalnie i ładnie i żeby się przede wszystkim nie zagracić. Może Wam pokażę, jak to wygląda na rzucie i co już do tego pokoju mamy.

 

PB_05_rzut%2520poddasza_45-page-001%2520-%2520Kopia.jpg?gl=PL

PB_05_rzut%2520poddasza_45-page-001%2520-%2520Kopia%2520-%2520Kopia.jpg?gl=PL

PB_05_rzut%2520poddasza_45-page-001%2520-%2520Kopia%2520-%2520Kopia%2520%25282%2529.jpg?gl=PL

PB_05_rzut%2520poddasza_45-page-001%2520-%2520Kopia%2520-%2520Kopia%2520%25283%2529.jpg?gl=PL

 

Z garderoby musimy na razie zrezygnować.

Mamy szafę

 

DSC_2481.jpg?gl=PL

 

łóżko

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/hemnes-rama-ozka__0174562_PE328215_S4.JPG

bieliźniarka (trochę poturbowana po pożarze, ale będziemy ją odratowywać)

66048.jpg?gl=PL

 

Ewentualnie (jak wejdzie) komoda Hemnes (nie mamy)

biała

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/hemnes-komoda--szuflad__0152649_PE311002_S4.JPG

lub niebieska

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/hemnes-komoda--szuflad__0152710_PE311011_S4.JPG

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/hemnes-komoda--szuflad__0251049_PE389681_S4.JPG

Śliczna ta niebieska :yes:

No i dla Maleńkiej

łóżeczko

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/sniglar-ozko-dzieciece__70457_PE185756_S4.JPG

 

stół do przewijania

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/sniglar-sto-do-przewijania__0119722_PE276153_S4.JPG

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/sniglar-sto-do-przewijania__0255227_PE399559_S4.JPG

Chodzi o to, jak zaaranżować kącik dla dzieciątka i przestrzeń dla rodziców?

A kolory? Biały, niebieski, błękit, może granat..... albo odrobinka różu; szary?

Ratunku :)

Edytowane przez Nelli Sza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neli.... nie przejmuj się tak tymi rurami :) to jest ewidentny błąd w sztuce( po prostu tak się nie robi ) ale raczej nie będzie on miał wpływu na wasze pożycie małżeńskie :D czy wychowanie dzieci :p nie wspominając o tym że woda będzie jednak krażyć we właściwa stronę :) ott przypadek jakich jest wiele na budowie ...

 

No nie wiem, nie wiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że szafa ostatecznie może wylądować na dole, w salonie, na tej ścianie, gdzie ma kiedyś być biblioteczka.

A do sypialni, do kącika dziecka chciałabym jeszcze upchnąć taki fotel

 

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/strandmon-fotel__0164703_PE319846_S4.JPG

http://www.ikea.com/pl/pl/images/products/strandmon-fotel__0257130_PE401540_S4.JPG

Jeden z pomysłów jest taki, żeby podzielić pokój na dwie części. Okno wyznaczałoby linię podziału. I np na lewo od okna (tego do podłogi, 90x150, patrząc od drzwi wejściowych do pokoju) byłaby część rodziców, a na prawo - dziecka. No i zgodnie z tym podziałem rozłożyć meble.

Nie wiem. Teraz, przy surowych ścianach ciężko mi to sobie wyobrazić. Może po tynkach będzie łatwiej. Niestety nie umiem robić wizualek :(

 

Tak, jak myślałam w sprawie tynków, z czwartku/piątku zrobił się poniedziałek. Jestem spokojna, całkowicie opanowana :bash:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...