Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Neluś ja bym łóżko przestawiła do przyszłej garderoby, na ścianie z drzwiami po prawej stronie dużą komodę, w górnym rogu łóżeczko i przewijak a bieliźniarka może wejdzie pod oknem gdzie łóżko było a fotel zależy jakie szerokie łóżko ale może się zmieści koło łóżka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wusia za głos :)

Zapomniałam dodać, że w tym pokoju jest tylko jedno okno, to do podłogi, nie ma tej kostki (niestety)

Ja sobie to próbuję wyrysować, ale na kartce, więc nie mam jak Wam pokazać, a zdjęć kartce już nie robię, jak za dawnych lat ;) bo się trochę od wtedy zestarzałam i nie wypada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rasiu :)

 

Dalej myślę nad tą naszą sypialnią.... Jeżeli wszystko nadal pójdzie w takim tempie to kącik z łóżeczkiem nie będzie juz potrzebny, bo dziecko po prostu będzie na nie za duże :( Może lepiej zacząć planowanie pokoju dla dwulatka zamiast sypialni z kącikiem dla noworodka :(

 

No dziś jest po prostu do bani :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, kochana, zobaczysz, że nie będzie tak źle. :hug:

Tylko Ty, jak każda z nas, chciałabyś już mieć gotowe, zrobione na czas, wg umowy...

A firmy jakoś najczęściej z tym problem mają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rasiu :)

. Jeżeli wszystko nadal pójdzie w takim tempie to kącik z łóżeczkiem nie będzie juz potrzebny, bo dziecko po prostu będzie na nie za duże :( Może lepiej zacząć planowanie pokoju dla dwulatka zamiast sypialni z kącikiem dla noworodka :(

 

No dziś jest po prostu do bani :sick:

Nelli, jeśli Cię to pocieszy, to mój projekt domu leży 3-ci miesiąc w adaptacji, więc jeśli budowa pójdzie w tym samym tempie, to jeśli zdecyduję się na drugie dziecko, to urządzę mu pokój dla nastolatka dopiero :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Gosiu, DPSiu i pendrak

Byłam przedwczoraj na budowie. Tynki się robią :) Ale masakra, jak tam wygląda :jawdrop:W sensie - BURDELLOOOO :jawdrop:

Pan powiedział, że w poniedziałek powinni skończyć, no i mam nadzieję, że trochę ten bałagan ogarną. Bo jak nie, to ja będę musiała, a że ostatnio WNERW mam duży to powinno pójść raz dwa ;)

 

A potem - najgorszy etap jak dla mnie bo mam mieszane uczucia. INSTALACJA GRZEWCZA.

Naprawdę jestem przerażona, czy i jak to wszystko będzie:cool:

 

pendrak, o my biedne ;) Nie martw się, damy radę. Ja, na razie, wiję powoli gniazdko dla pisklaka w domu moich rodziców, czyli tutaj, gdzie teraz mieszkamy, ale mam nadzieję, że w nowym domku też się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam przedwczoraj na budowie. Tynki się robią :) Ale masakra, jak tam wygląda :jawdrop:W sensie - BURDELLOOOO :jawdrop:

Pan powiedział, że w poniedziałek powinni skończyć, no i mam nadzieję, że trochę ten bałagan ogarną. Bo jak nie, to ja będę musiała, a że ostatnio WNERW mam duży to powinno pójść raz dwa ;)

 

 

Tez tak masz? ze jak wnerw to szybsze obroty w recach? :D

 

Bedzie dobrze... chociaz u mnie nawet jak po sobie posprzatali to i tak musialam skrobac i szorowac podlogi.... :sick:

 

Witam i daje znac ze zagladaqm i kibicuje...zeby ten pokoik udalo sie predzej zrobic :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

Dawno nie było zdjęć to wkleję nasze ostatnie nabytki, oczywiście nieplanowane. Ikea nas zmusiła bo wycofuje AKURAT TEN (szarobrązowy) materiał. Serio, śmiesznie to brzmi, ale na chyba 8 dostępnych kolorów tego już nie ma i nie będzie. Przynajmniej tak nam powiedzieli. U nas w Katowicach sofy dwuosobowe się skończyły, a trzyosobowe były ostatnie trzy sztuki no i musiałam znowu narobić rabanu ;) Oczywiście stoicki spokój mojego męża nie zgadzał się z szarpaną dzikimi wyobrażeniami (co ja zrobię, jak je wysprzedają:eek:) moją naturą. I ostatecznie kanapy kupiliśmy. Jak już nie działają żadne argumenty to pomaga ten, że "I tak kupię, bo zarabiam. I nie po to wypruwam z siebie flaki, żeby nawet nie móc kupić kanapy. Czy ja jeżdżę na wypasione wakacje? Czy rozbijam się super drogimi furami? Nie, chcę tylko tej jednej, jedynej, maleńkiej i jakże wygodnej dla mojego kręgosłupa kanapy, kanapeczki...." itd, itd, itp... ;)

Wiązanki bywają różne. Nie zawsze uda się postawić na swoim, bo nie zawsze działają, ale najczęściej tak. A kiedy jeszcze okrasić je chlipaniem i głośnym smarkaniem to dodatkowo nabierają mocy ;) Taka ze mnie zozła, ale czy ja kiedyś mówiłam, że nie ;)

 

tidafors-sofa-dwuosobowa__0119622_PE276094_S4.JPG?gl=PL

 

tidafors-sofa-trzyosobowa__0119626_PE282699_S4.JPG?gl=PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...