Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

Powiem wam, że hitem wizualnym nie są, ale z kolei są tak mega wygodne, że innych nie braliśmy pod uwagę. No, tylko to, że miały być kupione po wprowadzce :) W poście wyżej zapomniałam dodać, że dwójkę kupiliśmy z 30% rabatem, a to też ważne, prawda?

 

Tak, poza byciem zozłą, miewam wyrzuty sumienia i tak szukam sobie usprawiedliwienia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jeżeli czytaliście lesny domek, to tam, na górze, gdzie miał powstać taki pokoik telewizyjny (tam, gdzie wywaliłam ściany, najpierw pralni, a potem pokoju) miała stać właśnie ta kanapa :) Nawet po nią pojechaliśmy, ale nie kupiliśmy bo nie było akurat na stanie dwójki w tym kolorze. Byłam wtedy załamana, ale teraz, z perspektywy czasu cieszę się, bo dosłownie kilka dni później był ten pożar :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arniczko, chyba mnie źle zrozumiałaś lub ja zbyt zawile napisałam. Chodziło mi o to, że dwuosobową kupiliśmy ostatnią, no a trójkę, tak jak napisałam - jedną z trzech ostatnich. Być może te dwie ostatnie trójki jeszcze są. Ale to tylko jeśli chodzi o Tidafors kolor szarobrązowy. Pozostałe są :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam właśnie z budowy. Byłam odebrać tynki, wizualnie na razie. Jutro będziemy się liczyć :cool: Wyszło nam tego 500 m :jawdrop:no ale liczyliśmy w te i wewte i nie chce być inaczej.

 

Panowie posprzątali po sobie i znowu jest ładnie, ech jak ja bym już chciała się wprowadzać :)

Muszę porobić jakieś fotki, to tutaj zapodam.

 

Miłej niedzieli!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli im mniej się będziesz denerwować, tym Niunia będzie spokojniejsza. Warto się pozytywnie do wszystkiego nastawiać, dzięki temu łatwiej Wam będzie się potem spało :D

Zgadzam się, moje dziecię nerwowe i przez pierwsze miesiące wrzeszczało bez przerwy, choć może to geny, ale z drugim może się na jogę zapiszę, to się okaże, czy opanowaniem można coś zdziałać.

Brawo dla tynków Nelli coraz bliżej końca, ja chyba zwariuję zanim zaczną tą budowę, już wiem, że projekt nie do końca taki, jak chciałam :mad:, obawiam się, że popełnię wszelkie możliwe błędy, może wtedy zacznę budować drugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli im mniej się będziesz denerwować, tym Niunia będzie spokojniejsza. Warto się pozytywnie do wszystkiego nastawiać, dzięki temu łatwiej Wam będzie się potem spało :D

 

ojj nie powiedzialabym :D

 

pierwsza ciaza spokojna... ja zawsze usmiechnieta... a tu z dzieckiem ciagle wstawanie..nocne chodzenie, lulanie jej na recach i spanie bez mojego cyca w buzi nie wchodzilo w gre (smoczek? dlawila sie nim...) :no:

 

druga ciaza sama nerwowka...(dzieki budowie) a dziecko... od poczatku spokojne... noce przespane..do karmienia raz w nocy pobudka(od 3 mca przesypiala cale noce)... az sama nie wierzylam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...