Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nooo dooobra ;)

Nie chciałam mówić bo nie miałam zdjęcia. A wiecie, jak jest, zdjęcia są bezcenne :)

No i, jakby to powiedzieć, zdjęcia dalej nie mam, ale wam powiem :p Mamy zrobiony, zrekonstruowany mebelek do łazienki. Podczas pożaru bardzo ucierpiał, ale pan stolarz go ocalił.Przede wszystkim zaś zwęził. Był szeroki na 60 cm, teraz ma 30. Stanie w naszej łazience na górze. Kiedyś go pokazywałam, ale wrzucę jeszcze raz, żeby wam przypomnieć. Idę szukać w necie. O, taki. Uciekam, pa!

 

http://tanie-meblowanie.cba.pl/okazyjnaoferta/aukcje/edland/edland_stolik2/edland_stolik2_04.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na budowie. Ale tam bałagan. Trzeba się za to zabrać. Koniecznie.

 

Chyba Was trochę zawiodłam tą witrynką do łazienki :rolleyes:

Dobra, przyznaję się, to nie to :p

 

Jutro nie będziemy jeszcze cięli tych cegieł, bo P idzie do pracy i nie pogodzi tego. Ale w przyszłym tygodniu będzie jakiś wolny dzień, więc może wtedy. Ja już nie umiem się doczekać i ten kolega od położenia, też :popcorn:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bo witryna fajna. Ja sobie strzelić chciałam taka lekarska prawdziwa tylko za żółto pomalowana. A pomysł wpadł mi kiedy syna urodziłam. Między skorczami tak patrze i do męża 'fajny mebel, tylko lepiej żółty,kupimy sobie taki do łazienki' nie wiem czy się zgodził bo rodzącej się nie odmawia czy dlatego że rzeczywiście mu się podobał ale witrynie są fajne. A z cięciem płytek to robi się coraz cieplej to będzie P będzie przyjemniej ciąć i może więcej w tym samym czasie zrobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za pogodę do cięcia cegieł :). My też cięliśmy wiosną i niestety pogoda była akurat w te weekendy fatalna. Wam życzę słoneczka :).

Czekam na foto mebelka po kuracji odchudzającej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie witrynki :( To mnie dopiero zawiodłaś

Ależ będzie, będzie, a nawet już jest, tylko na razie w proszku :) Chyba wcześniej się źle wyraziłam :rolleyes:

To może wyjaśnię, mój poprzedni, dosyć chaotyczny wpis :) A przynajmniej pogrubione zdania ;)

Byłam na budowie. Ale tam bałagan. Trzeba się za to zabrać. Koniecznie.

 

Chyba Was trochę zawiodłam tą witrynką do łazienki :rolleyes:

Dobra, przyznaję się, to nie to :p

 

Jutro nie będziemy jeszcze cięli tych cegieł, bo P idzie do pracy i nie pogodzi tego. Ale w przyszłym tygodniu będzie jakiś wolny dzień, więc może wtedy. Ja już nie umiem się doczekać i ten kolega od położenia, też :popcorn:

Zawiodłam witrynką w sensie, że to nie było coś niezwykłego na co czekaliście, kiedy wcześniej napisałam, że na budowie jest jeszcze coś.

Chodziło mi tylko o to, że witrynka to nie to, co miałam na myśli pisząc, że jest jeszcze coś ;)

Witrynka był dla zmyłki, bo zabrakło mi odwagi :p

 

Szkoda, bo witryna fajna. Ja sobie strzelić chciałam taka lekarska prawdziwa tylko za żółto pomalowana. A pomysł wpadł mi kiedy syna urodziłam. Między skorczami tak patrze i do męża 'fajny mebel, tylko lepiej żółty,kupimy sobie taki do łazienki' nie wiem czy się zgodził bo rodzącej się nie odmawia czy dlatego że rzeczywiście mu się podobał ale witrynie są fajne. A z cięciem płytek to robi się coraz cieplej to będzie P będzie przyjemniej ciąć i może więcej w tym samym czasie zrobi

To już wiesz Aniko, witrynka jest :)

Trzymam kciuki za pogodę do cięcia cegieł :). My też cięliśmy wiosną i niestety pogoda była akurat w te weekendy fatalna. Wam życzę słoneczka :).

Czekam na foto mebelka po kuracji odchudzającej :)

Jak tylko obfocę, dam znać i dzięki za słoneczko :)

Tymczasem

DSCN6505.JPG

Od jutra podobno ma być 14 stopni :) Nelli zamówiła i jest :)

Serio? Ale fajnie :)

Oby to się tylko udało. Bo już miałam koszmary, że wszystko się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witrynka będzie :) świetnie.

 

Onet podaje, że 8 marca - 11 stopni, zachmurzenie małe; potem w kolejne dni: 12, 13, 11, 8, 8, 7, 9, 9, 10, 10, 10, 10. I prze te 2 tygodnie coraz więcej słońca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tniemy :rolleyes:

 

DSCN6556.JPG

 

DSCN6565.JPG

 

DSCN6561.JPG

 

DSCN6568.JPG

 

DSCN6573.JPG

 

Jeszcze 100. Oj, biedny ten mój mąż. To nie jest lekka robota. Calusieńki mokry, a słoneczka brak. Ale tnie. Zawziął się. Powinno starczyć na komin. Szkoda, że nie mamy więcej, bo jeszcze marzy mi się kuchnia, ale to taki chwilowy pomysł. Jak nie będzie cegły to damy dechy, takie jak w Leśnym domku :) Bo płytek jakoś tam nie widzę, ale mam też ubogą wyobraźnię co do takich rzeczy, więc mogę się mylić. Hmmm, nie wiem. W ogóle to ma być dom bezpłytkowy, poza tymi kosteczkami, które pokazywałam oraz kilkoma sztukami w łazience na górze, na ścianie, w strefach mokrych. Ale czy to się uda i czy będzie praktyczne, tego nie wiem. Zobaczymy!

 

:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek, chlapała, chlapała, ręce non stop mokre, nogi też bo mój mężuś nie ma kaloszy. Ale już skończył na szczęście.

 

mugatka, nawet nie mów, drżałam, ale palce uratowane :)

 

Kendra :hug:

 

Teraz trzeba otulić nimi komin i będę miała fajny prezent na urodzinki :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to, to pestka :) Świeży imbir u nas musowo. Już wypił miksturkę i ucieka spać bo do pracy na 6 :sleep:

Maszyna oddana. Koszt wypożyczenia za dwa dni + pół milimetra zużytej tarczy wyniósł 200 zł. To chyba dobra cena?

Teraz doliczymy położenie, klej i mam nadzieję, że wyjdzie o wiele taniej niż za kupienie gotowych.

Dużo cegieł nam popękało, ale P mówi, że je również powinno się wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uda się Wam wykorzystać np. połówki, to cudnie. Poza tym można starannie spasować dwie części (lub nawet więcej) pękniętej cegły i bedzie widać tylko rysę z odpryskami. Stare cegły przecież czasem pękają, więc nie powinno to psuć efektu. No, i da się przecież położyć te pęknięte w takich miejscach, gdzie słabiej widać, choćby max wysoko, albo przy samej podłodze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...