Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Podobny a jednak inny ;) ......

 

 

Podobne są tylko fotki...

Porównywanie zdjęć produktów czasami nie wystarcza aby dokonać właściwego wyboru , bardzo często produkty miernej jakości są tak ładnie kliknięte...........

Wiem o czym pisze bo buduje z kafli i to co czasami fotograf potrafi zrobić z nędznych kafli mogłyby wprowadzić w życie/produkcji niektóre kaflarnie , takie tandetne "badziewiaki" na folderach wyglądają na produkt pierwsza klasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darku wcale nie trzeba budować kominków by wiedzieć co to jest i jak działa marketing. Jednak moja wypowiedź która cytujesz nie tyczy się jakości czy subiektywnej oceny a charakterystycznych różnic w wygladzie między dwoma kominkami takimi jak kolor czy kształt a tego dotyczyła wcześniejsza rozmowa do której dolaczylam.

 

Pestko - nie wiem czy musi ;) to nie ja dałam ta inspirację więc nie wiem co decydował o tym że nelli się w nim zakochała, dla mnie jednak są to dwa zupełnie inne piecyki

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często szaleje na widok nowości :)

Piecyki tego typu, jak inspiracja Nelli nie często są w PL montowane, bo drogie. Z wyglądu różnią się właściwie tylko tym czy walec, czy prostopadłościan. Myślę, że Nelli tak samo spodobałby się , gdyby na zdjęciu był walec.

Tak naprawdę powinno sie rozważyć czemu ma piecyk lub kominek służyć i dopiero szukać urządzenia. Tacy już jesteśmy - wzrok rządzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą w 100% dlatego w swoim temacie dokładnie zaznaczyłem po co mi kominek a dopiero potem dałam inspirację ;)

Całkiem możliwe, w końcu to wątek nelli ale ja osobiście lubię kanty tak samo czerń nadaje mu klimatu, dlatego jedne mi się podoba a drugie już mniej ale to ja, każdy ma inny gust i priorytety wygladowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kominku czy piecyku ciekawy kształt można łatwo uzyskać , ważniejsze jednak są takie parametry jak trwałość i ekonomia spalania drewna .

Tym co różni paleniska dobre od takich sobie jest środek....

O komforcie użytkowania a więc i zadowoleniu decyduje bogata budowa wewnętrzna a tego na fotka nie zobaczycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochaniutkie moje, dziękuję za życzenia :) Cmok!

 

Co do tych piecyków, to fakt, ja to jestem ostatnia co to na ekonomii i wnętrzu powinna się skupić. Oko rządzi :D Ale mąż mnie pilnuje i byle badziewia nie da kupić, mam nadzieję.

U małgoszy ten piecyk tak mi się podoba, że wzdycham do niego normalnie. Chyba Aniko, mam podobnie jak ty, czerń i kanty :)

Ale z drugiej strony podobają mi się zwykłe/niezwykłe kozy, typu takiego, jak wkleiłam. Ten Jotul jest dobry podobno, jeśli chodzi o te całe parametry. (Brrr, nie każcie mi się w to wgłębiać) Ale i tak najfajniejszy jest w nim, a raczej na nim ten śliczny wzorek biegnący po górze :p

E tam :) Przecież grzać nas ma pompa, a piecyk ROZPIESZCZAĆ :D

Ps. Nic nie pila, słowo ;) Karmię przecież:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O. Jeden dzień i przegapilam urodziny ;) spóźnione życzenia :) kończymy już te budowy ;P

 

A ja sobie oczywiście po twoich kominkowych rozważaniach urodziłam kominkowa orgie oczna ;)

Zwykle kozy są niesamowite i właśnie takich szukam tylko że zdobionych - w starym stylu, najlepiej pokrytych kawałkami jeśli bez żeliwnych zdobien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...