Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Hakuna matata


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wykładzinę remontową miałam na myśli. To lepsze niż beton, ale nie wiem jak się zachowa na podłogówce. Sprząta się źle, zupełnie jakby się kurz betonowy spod niej ciągnęło. Wolę byle jakie panele.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli te ceny podłóg jakie podajesz są wysokie bardzo. Wiem zaraz mnie pewnie któraś z Was ustawi do pionu. Podłogi z litego drewna nie muszą mieć ceny kosmicznej. Podłoga trójwarstwowa to dla mnie panel i tyle, tego obłogu jest tyle co kot napłakał, a reszta to najgorszej jakości sośnicha. Na wątku domów z bali któryś forumowicz kupował podłogę lity dąb z sękami za cenę niecałe 200 zł za m2 olejowanej bodajże. Poszukam i wstawię link. Producent był chyba z mazur ale co szkodzi zapytać.

Pozdrawiam Susełka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susełka BRAVO :) Dla mnie też podłogi nawet te trójwarstwowe to to samo co panele. 6-8 mm litego drewna - czy to się da więcej niż tylko raz wycyklinować? Ersatz i już.

 

Nelli, linoleum jest na designerskim topie. Poszukam i Wkleję fotki. Tylko jak będzie z podlogowką?

Edytowane przez pestka56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi najbardziej podobają się te co nie próbują udawać drewna czy kamienia ;)

Takie wzory znalazłam:

http://marimag.nazwa.pl/wp-content/gallery/wykladziny_obiektowe/pcv/wykladziny-pcv-chromatics_polskie-meble-biurowe.jpg

http://www.jakkupowac.pl/vars/upload/fckeditor/image/wykladziny/wykladzina_pcv_armstrong.jpg

http://www.domostyl.pl/img/prod/So_British_5572008_LivingRoom_big.jpg

Edytowane przez AnikoPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne :) też takie wolę, ale wkleiłam te drewnopodobne, bo może Nelli potrzebuje ten właśnie typ, żeby jej sie z wystrojem domu nie pożarło.

 

Linoleum można ciąć w różne kształty i z 2-3 gładkich kawałków można zrobić bardzo ciekawą podłogę. I to jest właśnie w tym dobre, że można zrobić taką podłogę jakiej nikt inny nie będzie mieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko się przywitać przyszłam...

 

Powiadasz ok 20 września... cała Polska i nie tylko... fajnie :)

Tylko gdzie my tam zaparkujemy te nasze samochody...??

 

I tu Cię Arnika zaskoczę :)

Za naszą działką jest działka cioci. Jest 2 razy taka jak nasza. Na razie zupełnie nic tam nie rośnie, nic si.e nie dzieje, więc na parking będzie jak znalazł :D

Poza tym naszą drogę wewnętrzną też można zastawić.

 

:rolleyes:

Oby tylko ktoś przyjechał. Na razie wiem o ane3ka, Tobie i wusi. Mam nadzieję, że jeszcze ktoś wpadnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli te ceny podłóg jakie podajesz są wysokie bardzo. Wiem zaraz mnie pewnie któraś z Was ustawi do pionu. Podłogi z litego drewna nie muszą mieć ceny kosmicznej. Podłoga trójwarstwowa to dla mnie panel i tyle, tego obłogu jest tyle co kot napłakał, a reszta to najgorszej jakości sośnicha. Na wątku domów z bali któryś forumowicz kupował podłogę lity dąb z sękami za cenę niecałe 200 zł za m2 olejowanej bodajże. Poszukam i wstawię link. Producent był chyba z mazur ale co szkodzi zapytać.

Pozdrawiam Susełka

 

A można kłaść na podłogówkę? Bo tak, jak pisałam wyżej prawie wszędzie nam odradzają. Oczywiście, osobiście wielką miłością pałam do litych dech, ale co zrobić skoro podobno lepiej nie.

 

Dzięki za namiar. Lecę pooglądać, co tam mają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nelli nie wiem czy można na podłogówkę. Aczkolwiek mój mąż układał lity bambus na podłogówkę i działa wszystko. Niby z tego co mówił mój ślubny nie jest to dobrym rozwiązaniem, ale... Sama podłogówka nie jest dobra, niezdrowa, kurzy się niemiłosiernie. Wiem co mówię bo mam u siebie, ale na to płytkę imitującą drewnianą dechę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Susełka, z tą kurzącą się podłogówką to oczywiście słyszałam, ale raczej w dziale MITY :) No, ale skoro masz doświadczenie na własnej podłodze to zaczynam się bać. Mam nadzieję, że jest to do opanowania. P. mówi, że od kaloryfera kurzy się jeszcze bardziej. Ale to pewnie dlatego, żeby mnie przekonać do tej podłogówki, bo na początku miałam obiekcje :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna na stronka, ale cenowo wychodzi podobnie jak u nas.

Teraz i tak podłogą drewnianą się nie nacieszymy, ale za to będę miała czas zgłębić tajniki wiedzy na temat deski litej i warstwowej na podłogówce. Bo naprawdę im więcej na ten temat czytam i pytam, tym mniej wiem.

 

U koleżanki jest dwuwarstwowa. Jest cieplutko i bardzo przyjemnie. Mieszka juz przeszło rok i jeszcze nie narzekała na kurz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałam, że działka obok to z rodziny... ale czy wolno by było... ? teraz już wiem...

 

Deska warstwowa to dla mnie też panel... tyle tylko , że srylion razy droższy.

Nie macie pojęcia jak ja się cieszę , że nie tylko ja mam takie zdanie, bo ileż to osób próbowało mnie wyprostować, że ma drewno...

Nie wiem, nie pamiętam co dokładnie ma Rasia, ale dąb z całą pewnością,,, tylko co ma.. lity czy deska...

Neferka też ma drewno na podłodze.. nie pamiętam co, ale egzotyk.

Markoto ma chyba merbał ale przemysłowy.. jak dla mnie fajnie wygląda i z tego co pamiętam z cen w Casto nie przyprawiały o zawrót głowy.. jedynie układanie upierdliwe... ale mnie się podobało, mężowi nie,....

 

Jak my budowaliśmy to był dąb w rozsądnych cenach za m2 w Casto.. pośledźcie oferty w Casto i LM.. czasami coś rzucają, czasami niewiele m2, czasami promocje. nawet egzotyki... Jak coś zobaczę to dam znać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...