Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

witaj Aniu :-)

jak dobrze że jesteś !!!!! :-)

...teraz to wyszło że mnie raczej długo nie było :wink:

 

Pawełek zuch chłopak...jaki już duży!

 

pozdrowionka serdeczne i całuski dla Małego :-)

 

 

No włąśnie Iwonka :wink:

To Ciebie strasznie długo nie było :lol: :lol:

 

JUż lecę do Twojego dziennika doszukiwać się przyczyny :wink:

 

Pozdrawiamy razem z Pawełkiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak to fajnie, ze Pawełek już tak regularnie śpi i już gaworzy. To musi być piękne uczucie jak tak sobie można z dzieciątkiem swoim pogadać... A słodki tez jest bardzo, będzie z niego przystojny facet... :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek co prawda nie ma ;-) ale różnobarwność w ogrodzie już widzę :D

też obstawiam tak samo - nasadziłam jakiś różnych cudeniek i nie marwie się że będzie pstrokato - tak po prosto ma być ! Dużo różnobarwnych kwiatów, do tego pszczółki i motylki :-)....nie cierpię ogrodów tylko z trawnikiem i czterema iglakami w rogach :lol: :lol:

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu. Pilnie śledzę Twój dziennik, tylko tak z ukrycia, bo ja taka trochę nieśmiała jestem. :lol:

Naprawdę jestem pełna podziwu dla waszej pracy włożonej w dom, ogród i w wychowywanie syna.

Pilnie śledzę Twój dziennik ale chyba nieuważnie. Znalazłam w zdjęciach fotki pięknego krzadczka o nazwie "KAROLCIA" ale nie mogę znaleźć co to jest za roślinka. Bardzo mi się te kwiatuszki podobają. Może podać nazwę tej roślinki?? Z góry dziękuję

 

Pozdrawiam Agi od JAro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agi! :lol:

 

Ogromnie mi miło, że czytasz mój dziennik, i że on Ci się tak podoba :lol:

O wychowywaniu syna to chyba jeszcze zawcześnie mówić :wink: Na razie go... hmmm... sama nie wiem, co my go na razie :roll: :lol: Obsługujemy? :wink: :wink: :wink:

 

Karolcia to magnolia gwiaździsta, któą nazwałam Karolinką, ponieważ posadziłam ją rok temu parę dni przed śmiercią Jana Pawła II. Zdrobniale wychodzi mi Karolcia :wink:

 

Ten krzew charakteryzuje się tym, że najpierw z bazi, które utrzymują się na gałązkach całą zimę, rozkwitają białe, gwiaździste kwiatki, a dopiero potem pojawiają się listki.

 

Uwielbiam ją :lol:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za tak szybką odpowiedź. Musze sobie też taki krzaczek sprawić. Bardzo bardzo mi się podoba.

Pozwolisz, że będę sobie dalej z ukrycia podczytywała Wasze Ogrodowe Perypetie?

A co "obsługi" syna to .... mój ma już co prawda prawie sześć lat ale też mam wrażenie że go .... no w każdym razie wychowaniem tego nie bardzo mogę nazwać. :)

 

Życzę dużo słonecznych dni.

 

Agi od Jaro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...