Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[.....Czwarta to nawet zaczeła się na podłodze przy rozpalonym kominku w salonie :lol: :lol: :lol: .....

 

hmmm, mówisz zaczęła? a gdzie się skończyła? :oops:

oczywiście nie odpowiadaj, żartowałam

 

czy ty też masz takie ręce jak ja? niby robię w rękawiczkach (ale że cieńkie więc szybko "wychodzą"), a ręce pokaleczone i wogóle takie 200-stu letnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czupurek

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Oj, z rękami mam dokładnie tak samo :roll:

200-stu letnie co najmniej. I teraz w pracy trochę wstyd :wink: Ale co tam. W duchu sobie powtarzam- dziewczyno- to twój własny dom i nic wstydliwego, że chcesz, żeby w nim było czysto i pięknie. Ale krem do rąk idzie mi w ilościach prawie hurtowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

Zadroszczę urlopiku! :lol:

U nas brak kasy i czasu. Urlop będzie może we wrześniu, ale na miejscu- w nowym domku :lol:

 

Papiery na gaz skompletowane, kontakty zamontowane, żarówki u sufitu już wiszą :lol: To już chyba prawie koniec. A mnie z tego powodu filozoficzne i melancholijne myśli nachodzą. Człowiek to jednak dziwna istota :wink:

 

To trzeba przed Twoim urlopem poLLLLLUUUUUUUUUUUUUUlać w kawiarence, bo pewnie jak wrócisz, to ja już będę mieszkać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, nie wiem czy oglądasz serial Na Wspólnej :roll: Pomijając wszystko inne tam w mieszkaniu głównej bohaterki na oknie są przepiekne drewniane żaluzje. Cudo jak dla mnie, w pięknym kolorze teak. Wyglądają wspaniale .....

Coś takiego pewnie Ci się marzy? Bo mnie tak :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że serialu nie oglądasz to nie masz co żałować :roll: moja Teściowa ogląda go nawet jak jesteśmy u niej z wizytą, więc chcąc niechcąc podejrzałam. Zresztą film kręcony jest w ładnym mieszkaniu o nowoczesnych rozwiązaniach architektonicznych, warto na nie popatrzeć ..... A teakowe okienka i drzwi mam w domku rekreacyjnym :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...