Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ale piekny ma taras! 8) Super go ogrodziłaś i zadaszyłaś. A co masz na dachu-suficie tego zadaszenia tarasu? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałbym też dorobić zadaszenie do tarasu. W projekcie taras był niezadaszony i taki powstał. :roll:

Nie ma kłopotów z ograniczeniem ilości światła wpadającego do salonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piekny ma taras! 8) Super go ogrodziłaś i zadaszyłaś. A co masz na dachu-suficie tego zadaszenia tarasu? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałbym też dorobić zadaszenie do tarasu. W projekcie taras był niezadaszony i taki powstał. :roll:

Nie ma kłopotów z ograniczeniem ilości światła wpadającego do salonu?

 

Dzięki kze :lol: :oops:

Na dachu jest... wojskowa siatka maskująca :lol:

Co do światła - na razie jest bez zmian. Pewnie to się troszkę zmieni jak już roślinki podrosną i zarosną te kratki.

Ale zimą nie będzie problemu, bo rośliny stracą liście a siatkę się zdejmie. A na świetle wpadającym do salonu najbardziej zależy mi zimą, teraz częściej i chętniej przesiadujemy na tarasie niż w salonie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Brazunia, ja wciąż na niego czekam :lol:

 

Po pierwsze do moich urodzin jeszcze kilka dni :wink:

A po drugie, model z 2007 roku trzeba sprowadzić z Poznania, bo już za chwilkę wchodzi nowy, świeżutki z 2008 i w salonach tak od ręki to już nie ma :roll:

 

Więc na razie chwalę się dziećmi, bo mój mąż zapadł na manię fotografowania nas we trójkę :lol: Ostatnio dziś rano w łóżku :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu prześliczne te zdjęcia Waszej rodzinki, a już zupełnie się wzruszyłam przy tym:

 

I na koniec dnia...

 

http://www.naszdom.tu.org.pl/albums/Tomcio-Paluszek/DSC_4580.sized.jpg

 

 

buziaki

 

 

Nie byłabym sobą :oops: :D , gdybym nie zachwyciła się różami. Cudne. Taki ogród to ja chciałabym mieć ... baaaardzo !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki TomKa :lol:

 

To na zdjęciu to była sytuacja wyjątkowa, tatuś tych chłopców kosił chwasty wkoło ogrodzenia i nie mógł usypiać starszaka, bo to tatusia etat :wink:

Ale okazało się, że przy odrobinie uporu i organizacji mamusia radzi sobie i z dwoma więc teraz siedzi dumna z zadartą brodą i się chwali :wink:

 

 

Róże to zasługa mojego taty. Ja je pielęgnowałam, i resztę ogrodu też, jak nie miałam jeszcze dzieci, potem okazało się to zbyt czasochłonne i etat przejął mój tato. I teraz właściwie wygląd ogrodu to całkowicie jego dzieło, ja tylko udzielam konsultacji i mówię co bym chciała :lol:

 

Przekażę mu Twoje zachwyty i pochwałę, bo bardzo lubi takich rzeczy słuchać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - pamiętam czasy jak mówiłaś, że na razie nie czujesz się na siłach, żeby być mamą itd, a tu na tych zdjęciach (i w realu też) tak cudownie wygladacie razem :D i widać, że bycie mamą Ci bardzo dobrze służy :D Twoim dzieciaczkom zresztą też :D

 

Ogród cuuuuudny - zwłaszcza te pnące róże. Mam nadzieję, że Twoj Tato je uratuje :D

 

Gratulacje z prezentu - niech się dobrze sprawuje :D Witam w gronie fordziarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczyny :lol:

Przekażę wszystko Tacie, na pewno będzie mu bardzo miło :lol:

 

Ale rzeczywiście, wszyscy uwielbiamy przesiadywać w ogrodzie w tak pięknym otoczeniu. Wieczorem, gdy pachnie maciejka i wiciokrzew, cudnie jest siedzieć na tarasie i patrzeć prosto na te wszystkie piękne pnące róże :lol:

 

Maluszku - a jak Twój ogród? Ja pamiętam jak u Toli pokazywałaś jego projekt. Wszystko już gotowe i rośnie? :lol:

Ty też fordziara? Ja ostatnio użytkowałam tatowego fusiona, ale fiesta od zawsze bardzo mi sie podobała. Mój mąż mnie na starą fiestę podrywał :wink: I na żółtą nokię :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczniaste te Twoje zdjatka :lol: :lol: :lol:

A chłopaki podobne, zupełnie jak u mnie chociaz z biegiem czasu coraz więcej róznic się uwidoczniło. Z waga tez mieli tak samo :roll:

 

A samochód tez mam na F :oops: :lol: :lol:

 

Ferrari? :lol: :lol: :lol: :wink:

 

Z różnic między moimi chłopakami to jedynie tyle, ze Tomcik ma czarne włoski, i chyba ma ich więcej niż Paweł na początku.

Ale apetycik taki samiutki... Przed chwilą go karmiłam 40 minut :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róże przepiękne, aż tez mi się zachciało takiej na pergolę

 

verunia, ta na pergoli to sympathie, na penisie starofrancuska renesansowa, a na altance to ja niestety nie wiem, ale jakby było trzeba to sprawdzę :oops: :lol:

 

Ja najbardziej lubię tę starofrancuską, bo przecudnie pachnie cytrusami, a kwiaty ma bardzo bogate, pełne płatków, ciężkie i takie jakby podwójne.

 

Mam jeszcze śliczną bordową pienną, jak mi inne na rabacie zakwitną to też je obfotografuję :lol:

 

Ale jestem próżna kobita :oops: :oops: :lol: Tak miło mi się czyta Wasze pochwały :oops: :oops: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka burza różana :o ale tam musi pachnieć :roll: :D

 

A z innej beczki :wink: mój jak miał1,5 mieś ważył 7,5kg :o sumo :oops:

w szpitalu kazali go odchudzać :roll: a on tylko na cycu był :lol: a teraz niejadek taki, że aż strach :evil:

 

Miko

Pachnie, pachnie :lol: :lol: :lol:

Zapraszam na wąchanie i kawkę w altance :lol: :lol:

 

No Papcio "za młodu" też się na sumistę w sam raz nadawał, na szczęście mu tak koło roku przeszło, a też tylko piersią karmiony :lol: Zobaczymy co postanowi w tym temacie Tomek :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...