Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z nostalgią i melancholią piłam wczoraj winko czerwone wieczorem w naszym domu.

 

i na zdrowie :D

 

Pewien etap życia mi się kończy i choć z jednej strony jest to wspaniałe, cudowne, zachwycające, nie do uwierzenia prawie, że mamy z Bartkiem własny dom, to jednak jest to ogromny skok życiowy do przodu, który wywołuje we mnie masę przemyśleń, rozważań i kapkę zadumania.

 

jestem więc myślę :wink: :D

 

Jak nam się będzie tam mieszkało? Jaką rodzinę stworzymy?

 

już stworzyliście i z tego co widać wspaniałą :D

 

i czekamy na zdjątka :roll:

 

Kiedy należy ją powiekszyć? Czy ja jestem na to gotowa?

 

porozmawiaj z Bartkiem, bo przecież oboje musicie tą decyzję podjąć....

 

Jak być dobrą córką na odległość?

 

odległość nie ma znaczenia, byłaś i będziesz dobrą córką niezależnie od kilometrów Was dzielących.........

 

Jak utrzymywać poprawne stosunki z teściową?

 

Przecież to Mama, co prawda Bartka ale zawsze Mama.... :D

 

Jak to życie sobie układać? Co i w jakiej kolejnosci w domu wykańczać? Czy stać nas będzie na to?

 

Mieszkasz u siebie i chyba to jest najważniejsze.... a wszystko dalej pomalutku..... i tak do końca.......... :D

 

Czy kiedykolwiek pojedziemy gdzieś na wakacje?

 

a na urlop na pewno pojedziecie i to nie raz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie mnie właśnie "życiowe" myśli naszły, gdy stałam w kuchni, którą można już nazwać kuchnią :lol: i stwierdziłam, że udało się- mamy dom i zaraz się do nie go przeprowadzamy. Przyznaję, że jestem zmęczona i zestresowana ostatnio. To pewnie dlatego :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą kanalizą ucieszyłam się niesamowicie! :lol:

Nasze zbiorniki plastikowe w roli szamba sa właśnie dlatego, ze wiadomo było, ze kanaliza będzie, tylko nikt nie wiedział kiedy- finansowana Sapardem. No i sie okazało, że to już :lol:

A zbiorniczki będą na deszczówkę, tak jak to sobie wymarzyłam :lol: :lol:

 

Kuchnia to miała być niespodzianka na jutro- od razu zdjęcia, ale mi nie wyszło :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu widać że zdjęcia będą przed moim urlopem to jeszcze poLLLUUUlamy żeby kuchnia dobrze się sparwowała a co do melancholi to moi znajomi twierdzą że to zdrowe podejście więc znaczy że z nami wszystko wporządku :lol: :lol: :lol:

Gratuluje i czekam na jutrzejsze zdjęcia :) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aguś

Nie dałam rady :cry:

Gdy wszystko wysprzątałam, gdy umyliśmy okno, było juz tak późno i ciemno, ze żadnych zdjęć już nie było warto robić. Poza tym, wciąż widać otwarte puszki w scianach nad szafkami i kabelki stojące z halogenków nad wyspą- stolikiem, więc chyba lepiej będzie gdy pokażę kuchnię jak i to już będzie zrobione.

 

Wypoczywaj sobie spokojnie, w gorącej atmosferze, a jak wrócisz z urlopu wszystko już będzie widać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przez moment było melancholijnie :wink: ...ale też tak czasem trzeba :-) na pewno będzie się mieszkało Wam super, dzieciaczki pojawia się w odpowiednim czasie (bo coż by był to za dom bez gwaru dzieci ;-)), z Mamą I Teściową się poukłada....no i na urlop też będziecie jezdzić !! Jesteście jeszcze młodzi - wszystko przed Wami :D :D :D

 

z kanalizą super wyszło!...no i oczywiście czekam na obrazki z kuchni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu poczekam na te zdjęcia ale bedzie już pieknie u Ciebei jak wrócę :lol: :lol: :lol:

Kącik różany z dwoma alergiczkami w domu odpada.

Kawiatki kwitnące będą u mnie zredukowane do minimum już mi tego szkoda ale tak musi być :cry:

Aniu ale będziesz romantyczna w tym kąciku :wink: :)

POzdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu!

Wróciłam dzisiaj z dwutygodniowych wakacji, więc składam spóźnione imieninowe życzenia - samych szczęśliwości w życiu!

A poniewaz jest już po północy, mam nadzieję że jako pierwsza złożę Tobie i Bartkowi życzenia z okazji I ROCZNICY ŚLUBU - dużo, duzo miłości, miłości i jeszcze raz milości!!!!!

...a na wakacje pojedziecie jeszcze nie raz i to być moze ze swoimi pociechami, serdecznie Wam tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOLA

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :lol:

Masz rację- jesteś pierwsza :wink: Bardzo mi się miło zrobiło, dzięki :lol:

 

Roczek zleciał ani się obejrzałam :lol: I pewnie z następnymi latami będzie podobnie :wink: Moi rodzice za tydzień świętują 30 lat... To jest wynik :lol:

 

Mam nadzieję, że wypoczęłaś na urlopie, że pogoda Ci dopisała i że z nowymi siłami rozpoczynasz ten sierpień :lol:

Ja nastawiam się na łażenie po lesie w poszukiwaniu grzybów na wrześniowym urlopie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, na grzyby zapraszam na PODLASIE. Oprócz grzybow mozna i żubra znaleźć. A co do rocznic, to moi rodzice w przyszlym roku maja 50-tą rocznice slubu. Jeszcze raz życzę Wam, zebyście też taką obchodzili w szcześciu i milości. Buziaczki :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...