Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
Ale piekny ma taras! 8) Super go ogrodziłaś i zadaszyłaś. A co masz na dachu-suficie tego zadaszenia tarasu? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałbym też dorobić zadaszenie do tarasu. W projekcie taras był niezadaszony i taki powstał. :roll:

Nie ma kłopotów z ograniczeniem ilości światła wpadającego do salonu?

 

Dzięki kze :lol: :oops:

Na dachu jest... wojskowa siatka maskująca :lol:

Co do światła - na razie jest bez zmian. Pewnie to się troszkę zmieni jak już roślinki podrosną i zarosną te kratki.

Ale zimą nie będzie problemu, bo rośliny stracą liście a siatkę się zdejmie. A na świetle wpadającym do salonu najbardziej zależy mi zimą, teraz częściej i chętniej przesiadujemy na tarasie niż w salonie :lol:

A ta siatka wojskowa to od deszczyku coś ochroni, czy tylko od słońca? Wiesz ja w wojsku nie byłem.. :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piekny ma taras! 8) Super go ogrodziłaś i zadaszyłaś. A co masz na dachu-suficie tego zadaszenia tarasu? Bardzo mnie to interesuje, bo chciałbym też dorobić zadaszenie do tarasu. W projekcie taras był niezadaszony i taki powstał. :roll:

Nie ma kłopotów z ograniczeniem ilości światła wpadającego do salonu?

 

Dzięki kze :lol: :oops:

Na dachu jest... wojskowa siatka maskująca :lol:

Co do światła - na razie jest bez zmian. Pewnie to się troszkę zmieni jak już roślinki podrosną i zarosną te kratki.

Ale zimą nie będzie problemu, bo rośliny stracą liście a siatkę się zdejmie. A na świetle wpadającym do salonu najbardziej zależy mi zimą, teraz częściej i chętniej przesiadujemy na tarasie niż w salonie :lol:

A ta siatka wojskowa to od deszczyku coś ochroni, czy tylko od słońca? Wiesz ja w wojsku nie byłem.. :roll: :oops:

 

kze,

od deszczyku to nie bardzo :wink:

 

Bardzo mi miło, że różyczki Ci się podobają :oops: :lol:

Roboty to nie, 3-4 lata wzrostu, podlewanie gdy deszczyku brak i nawożenie 3-4 razy w sezonie. No i tropienie mszyc, a kiedy się pojawią to od razu pryskanie środkiem mszycobójczym :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 1 month później...

TomKa

Cisza aż wstyd :oops: :oops:

 

W ogródku już listopad, tylko dzięki karmnikowi na tarasie sikorki rządzą :lol:

 

Chłopaki rosną, wymądrzają się, a zwłaszcza jeden (jeju, jaka była błoga cisza w domu, kiedy on jeszcze wstydził się mówić) :wink: I tak jakoś leci...

Byle do wiosny! A przynajmniej do Świąt :wink:

 

Dzięki za pamięć!!! Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Aniu -Niech się spełnią świąteczne życzenia,

te łatwe i ...te trudne do spełnienia.

Niech się spełnią te duże i małe,

te mówione głośno lub wcale.

Niech się spełnią te wszystkie

krok po kroku,

tego życzy CI ew-ka .....w ŚWIETA

oraz w Nowym 2009 Roku

http://republika.pl/blog_tg_400292/660862/tr/e47q232l.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...