Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzięki Ivonka!

 

No proszę, a ja myślałam, że ja ostatnia :lol:

Ale te Wasze wydatki to sama przyjemność :lol: :lol:

 

Trzymam za Was kciuki! :lol:

 

niestety te wszystkie przyjemne zakupy trochę kosztują :-?

ale jakie piękne rzeczy są !

miałam zrobic fotki nowego pokoiku....zrobiła Karolina alei ch nigdzie nie wstawiłam :-(

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Piekna Wasza sypialnia. Super mialas pomysl z ta dekoracja na scianie. Bardzo dopasowane do lampki a kolory piekne.

Pokoj chlopakow jak trzeba, pelen zycia i bardzo wesoly. Gdzie kupilas te zaslonki i jakie sa w praniu/prasowaniu?

Pozdrowienia i zyczenia zdrowia dla taty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te twoje urwisy, ale ten czas zapie...a (mój mąz się ze mnie śmieje jak wyrwie mi się tego typu slowo, twierdzi ze do mnie nie pasuje przeklinanie, nie wiem dlaczego :roll: )

Rożany ogród przepiękny, dopiero dziś zobaczyłam :oops:

Ja w tym roku miałam na swoich różach wszystko co mozliwe- mszyce, mączniaka, rdzę, ale się tez nie poddaję bo róże warte są zachodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe :lol: :lol:

Wiesz, ponoć damie nie przystoi :wink:

Ale ja jestem zdania, że są uzasadnione sytuacje :lol:

 

Rdzy na różach nie miałam :roll: resztę tak :roll: Ale też jestem zdania, że dla nich warto się trochę pomęczyć. Oddają swą urodą wszystko z nawiązką :lol:

 

To ja może jeszcze pokażę jak wyglądała altanka w tym roku? Bo tamte zdjęcia są z ubiegłego roku. Zaraz poszukam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja róza pnaca kwitła w tym roku tylko raz na wiosnę, ale była w tym roku posadzona. Tez obciełam kwiatki ale zamiast kwitnąc poszła mocno w pędy. Moze się zmęczyła tym rosnieciem i nie zakwitła ponownie? :roll: Dam jej szansę w następnym sezonie, jak będzie taka skąpa w kwiaty to przesadzę gdzie indziej i dam inna odmianę. Jak odróżnić dzikie pędy od własciwych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzikie pędy są takie hmmm... mniej szlachetne w wyglądzie :roll:

Nie kwitną, tylko idą w masę liściastą. Ale dzikie pędy widziałam u siebie tylko na różach piennych, szczepionych na pniu. Pnące róże chyba dzikich pędów nie mają :roll:

 

Daj szansę tej swojej róży. Jak ją w tym roku posadziłaś to nie wymagaj od dziewczyny zbyt wiele! :wink: W przyszłym roku daj jej nawóz na kwitnienie i będzie piękna!

 

Dla moich róż przy altance ten rok był trzeci od posadzenia :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...