Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Anusia, my w ubiegłym roku obchodzilismy kryształową. Wino podałam w krysztalowych kieliszkach, które dostalismy w prezencie ślubnym. Aż dziw bierze, że się nie potłukły przez tyle lat!!!

Wrócę jeszcze do tematu Twojej kuchni. Jest piękna,ciepła i elegancka. Super połączyłaś te dwa kolory. Gratuluję. Kiedy zapachnie pierwsze ciasto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Toluś

Przeoczyłam tak piękną rocznicę :oops: Myślałam, że ładnie jest dopiero po dwudziestej, a tu proszę - kryształowa :lol: Tylko gratulować :lol:

 

Cieszę się, że Ci się kuchnia podoba. Długo nad nią siedziałam i obmyślałam. Z wyniku jestem bardzo zadowolona, choć efekt całkowity będzie po podłączeniu halogenków, ustawieniu kwiatków gdzie trzeba. Muszę ją trochę "uprzytulnić" :wink:

Pachniały już w niej dwa obiady i zapiekanka na kolację. Ciasto zapachnie pewnie w sobotę :lol: Tylko jeszcze nie wymyśliłam jakie :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ciasto - jakie?

Upiecz rafaello! Toż to już kultowe ciasto w naszej klubowej kawiarni.

Tylko nie wspominaj Agackiej, gotowa przyjechać, a wtedy nie zostanie nawet okruszek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, i nawet akcesoria kominkowe juz są ;-)

no to miłego pakowania :wink: ...oby wszystko dojechało całe :lol:

 

Dojechało :lol:

 

A akcesoria kominkowe to dzieło naszego znajomego. Cuda robi we wszystkim co stalowe, mosiężne i inne takie :lol:

W komplecie mamy jeszcze smoka i świecznik :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie! Zlewozmywak też masz taki jak ja chcę :wink:

A kominek naprawdę piękny, dzięki za zdjęcia :D

Niech Wam się dobrze mieszka :)

 

Decyzja o zakupie takiego zlewozmywaka nasąpiła w chwili, kiedy okazało się, ze zmywarka to zakup przyszłości. Bartek stwierdził, że skoro zmywać mamy rękami to chociaż w miłym środowisku :wink:

Ale trzeba przyznać, że drogie cholerstwo było, choć do blatu pasuje nadzwyczajnie :wink:

 

Bardzo się cieszę, ze Ci się nasz prościutki kominek podoba. Muszę jeszcze sportretować smoka :wink:

 

Mieszka się jak na razie cudnie, choć z przygodami :lol: Ciągle czegoś brakuje, najbardziej ciepłej wody :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradzę AgnesK, zdradzę :lol:

Zlewozmywak jest FRANKE, fragranitowy, kolor beżowy. Kupiliśmy go w "promocji", razem z baterią dobraną kolorystycznie (też beżowa i też ten sam wzorek, a fason- oglądaczom kojarzy się bardzo jednoznacznie a ja mam dużo uciechy :lol: ), za około 1200-1300 zł.

Ale ani trochę nie załujemy :lol:

 

P.S. Nie dałam rady zgrać zdjęć smoka na płytę- brak czasu :cry: Ale jak tylko nadejdzie okazja- może dziś, albo jutro- od razu to nadrabiam. Obiecuję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...