Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć Aga!

Jak się udał urlopik? Pogoda chyba dopisała :lol:

Blat w kuchni jest włoski, ale "normalny" płytowy, obustronnie oblony. Ponoć można na nim kroić warzywa i ubijać kotlety, ale ja jakoś wolę do tych celów używać deski. Taka staroświecka jestem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie, no to nie pasuję :lol:

Tyle, że naprawdę będzie o dupie Maryni i tak się zaczęłam zastanawiać, czy to w ogóle ma sens- taki w sumie bardziej osobisty pamiętnik niż dziennik budowy. Czy to w ogóle ktoś będzie chciał czytać- przecież to forum budowlane jest :wink:

 

Ze zdjęciami jest tak:

Pstrykać pstrykam tyle, że mam problem ze zgraniem na komputer i nagraniem na płytę w zmniejszonym formacie ponieważ komputer jest jeszcze u moich rodziców a ja tam bywam codziennie prawie późno w nocy w celach kąpielowych i spieszy mi się wtedy bardzo- nie bardzo mam kiedy przekopywać się przez tony papierzysk i szpargałów leżących na biurku żeby poczynić stosowne czynności techniczne.

Tyle usprawiedliwień a tak naprawdę to postaram się dziś te kroki techniczne poczynić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak szczerze to ja lubię tu pisać :wink:

Tylko jak to się zaczęło robić masło maślane, to czytając tyle innych super dzienników, w których roboty ida pełną parą a praca wre, zaczęłam się zastanawiać, czy jeszcze ględzić :wink:

Ale OK, będę pisać nadal :lol: Wszystcy będa wiedzieli, kiedy wyplumskam się w ciepłej wodzie po raz pierwszy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystcy będa wiedzieli, kiedy wyplumskam się w ciepłej wodzie po raz pierwszy :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: .... a ja mam juz od wczoraj i reduktor i gazomierz 8) ....a jutro ma przyjść gość wyregulować piec i ........będę się też kąpać w ciepłej wodzie ogrzanej gazem :lol:

tfu, tfu...żeby nie zapeszyć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja Ci zazdroszczę! :lol:

Tym bardziej, że innego źródła do ogrzania wody u mnie nie ma :wink:

 

Za tydzień w czwartek przyjeżdża do nas rodzinka. Bardzo chciałabym, żebyśmy mogli się już wszyscy myć wtedy normalnie, nie sycząc, skacząc i popiskując (jak to robię ja do tej pory :lol: ) :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga

Mój mąż zawsze powtarzał, że nie lubi kotów. A do Rudka mówi "moja pocieszko jedyna" :lol: :lol:

 

A potem się ze mną przekomarza, że on bardziej Rudka kocha :lol:

 

Twój mąż też na pewno oszaleje na punkie maleńskiego kociaka, jak tylko takie maleńswo się u Was pojawi :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...