Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Przydały się Wasze kciuki, przydały :lol: :lol:

Ale już kąpiemy się w ciepłej wodzie, i nawet piec z programatorem pogodowym nas ogrzewał w deszczowe i zimne dni. Podłogówkę w łazience uważam za strzał w dziesiątkę. Polecam wszystkim! :lol:

 

Przy okazji problem skrzynki na listy rozwiązał się sam. W naszej metropolii Konikowo skrzynki na listy w kolorze granatowym z napisem POCZTA stoją pod sklepem. Właśnie przydzielono nam w jednej caluśki, podłużny boks :wink:

Zaoszczędziliśmy ponad dwie stówy! :wink: :wink: (koszt skrzynki amerykańskiej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny!

 

Kora jest urocza, kochana, rozczulająca i lekko przekorna choć karna na szczęście. Miałam obawy by zostać z nią sama w domu (to mój pierwszy w życiu pies) ale były one bezpodstawne. No a teraz, gy oba zwierzaki w domu, jest sama rozkosz i szczęście.

 

Zdjęcia wkrótce. Tylko kabelek zgrywający z aparatu muszę do domu przytargać :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, już się cieszę!

Tak slodko opowiadasz o swoich zwierzakach. Będziesz kiedyś cudowną matką!!!

Masz tyle ciepła w sobie, ze Twoj dom jaki by nie był, zawsze będzie domem "z duszą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fajnie że wreszcie jest ten gaz :-) i kot, i pies ....wesolutko u Ciebie :-) nasza Kicia radzi sobie najlepiej z polowaniami - były już w domu przyniesione po nocnych wyprawach - żaba, jaszczurka, kret i parę myszek :o ....a i jest też kotem obronnym ;-)....w niedzielę przyjechali znajomi z kotkiem takim malutkim, może 2 miesięcznym...ale na niego prychała :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy Toluś, zobaczymy :wink: :lol:

 

Ivonka

Zuch z Twojego kociaka! :lol:

Mój ma teraz wyjścia kontrolowane, boję się o niego i oka z niego jeszcze nie spuszczam. Ale minie trochę czasu, Rudas "osiądzie" w domu, zapomni gdzie był to i wypuszczać go zacznę bez strachu :lol:

 

Maluszek

Jakos dasz radę :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ładne harce te Twoje zwierzaki wyprawiają :lol: :lol: :lol:

a ten obrazek to rzeczywiście nie wygląda na haftowany :o ....czy to haft krzyżykowy? ja mam pytanie w kwestii technicznej....jaka jest do tego rama? z szybką? musze oprawic właśnie mojego aniołka, ale widziałam że takie hafty maja samą ramkę...widać wtedy ładnie grubość nitek, tylko po jakimś czasie kurzy się bardzo :-(.....a na Twoim zdjęciu tak jakby światło odbijało się od ...szyby??

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka

Obrazek jest wyszywany na kanwie, nie krzyżykami tylko z dołu do góry po skosie (znów nie wiem, jak Ci to wytłumaczyć :lol: ), po jednym oczku.

Rzeczywiście jest oprawiony za szybką antyrefleksyjną, bo wisi na kominku i nie chciałam, żeby z czasem nitki zżółkły od ciepła.

 

Ty też wyszywasz?

Mnie mama nauczyła i kiedyś dużo tego naprodukowałam. Moze jeszcze kiedyś mi się zachce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękniste te Wasze zwierzaczki :D oby się zdrowo chowały :D

a dla Mamy gratulacje za wytrwałość i kunszt ....

Kiedyś mnie bawiły robótki ręczne, teraz nie mam tyle cierpliwości :oops: i podziwiam osoby które kultywują te umiejętności..........

piękny obrazek ........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ewusiu! :lol:

Ja postaram się kultywowac tę tradycję, bo trudne to nie jest, a da się cuda czarować. Ale to zajęcie raczej na zimowe wieczory.

Piesków i króliczków nawyszywałam co nie miara, ale prawdziwy "obraz" jeszcze przede mną. Jestem pewna, że kiedyś mie się uda go stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...