Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu jakiś czas nie zaglądałem tu i dopiero dzisiaj przeczytałem ostatnie nowości z Twego dziennika. Super że zguba się znalazła. To rzeczywiście tak jest że człowiek, dopuki sam nie przeżyje, nie może uwieżyć że potrafi się tak przywiązać.

 

Zwierzaki na zdjęciach - super.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu zwierzaki cudne a moja córcia o pies ma tak na imię jak ja bo ona jest Kornelia i czasami wołamy na nią Kora :lol:

Pozdrawiam Aga.

 

Aga, witaj w klubie, moja córka tez ma na imie Kornelia i bardzo lubi swoje imię. Pozdrów Kornelkę od Kornelki z Białegostoku.

 

Aniu, przepraszam, ze w Twoim wątku, uściski dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tola u nas maił być Kornel lub Kornelia jest Kornelia moja też bardzo lubi swoje imię , pamietam że jak poszła do przedszkola i w straszej grupie była dziewczynka też Kornelia to była barzdo oburzona że jak to ktoś może mieć takie imię jak ona teraz ma 5 lat i już jej przeszło. Pozdrowię ją jak wróci z przedszkola :lol: :lol: :lol:

Aniu ale nam się tu Kornelkowo zrobiło przez tą Twoją Korę :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ewusiu, mówię o tej lipie. W końcu i ona kiedyś urośnie :lol: :lol: :lol:

 

Ale z komfortowymi warunkami to nie masz racji :lol:

Buda wielkości prawie naszej łazienki, ocieplona wełną mineralną (nie jakimś tam styropianem- jak dom :wink: ), w kojcu wielkości naszej sypialni.

 

Wiem, mi też ciężko będzie ją tam zostawić na początku, ale tak dla niej i dla nas będzie lepiej. Ona się urodziła na dworze, jej rodzice cały czas mieszkają na dworze. Przynajmniej będzie sbie biegać po całym ogrodzie bo w kojcu przeciez będziemy ją zamykać tylko podczas naszej dłuższej nieobecności.

 

Na początku do tego kojca i budy będziemy ją przyzwyczajać stopniowo. Po kilka godzin, pół dnia, po jakimś czasie dopiero nastąpi ostateczna przeprowadzka.

Rudek też tam dostanie jakąś swoją dziurkę, żeby za sobą nie tęskniły za bardzo :lol:

 

A Bartek i tak przez kilka nocy będzie z nią spał w tym kojcu, jak go znam :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych którzy też wybudowali piękny kojec, cieplutką budę bo pies był po podwórkowych rodzicach a teraz buda stoi, kojec stoi a pies sypia w domu. Korzysta ze swoich włości tylko jak ich nie ma wdomu bo wtedy to jakoś nie chce siedzieć w pustym domu tylo u siebie :lol: Tak to już jest z tymi zwierzakami :wink: :)

Pozdrawiam Aga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrazasz sobie bardziej komfortowych warunków niż kojec Kory? A Wasze łóżko to co? :D

Oj ciężko będzie ją przeprowadzić.

Nasza Bera (znajda) miała być tylko psem podwórkowym. Wystarczył jeden raz, kiedy zostałam w nocy sama, więc ją zaprosiłam do środka. (Co by się pewniej czuć) Już jest kundlem domowym. Dobrze, że się nie pcha do łóżka. Ale co tam, zimą i tak nie miałabym sumienia zostawiać ją w nocy na dworze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy mnie dziewczyny nie dołujcie :roll:

To ma być wiejski pies w wiejskiej scenerii. Nie kanapowiec :wink:

 

Ja jeszzce dam radę, ale Bartek?

Ja z zagryzionymi ustami potrafię nie słyszeć pisków i nie widzieć słodkich oczu (np. proszących o kawałek chlebka z czymś smacznym). On niestety nie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...