Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Jakiego zmarźlaka? :wink:

Ta buda jest lepiej ocieplona niż nasz dom :lol:

 

Wiem, wiem, że będzie ciężko...

 

Ale po drugiej stronie drogi będą też w kojcu jej dwaj bracia! :lol:

No i nie będziemy jej tam na cały czas przeciez zamykać! Będzie miała swobodę na całym podwórku.

 

A Rudek w swoim czasie też przeniesie się na dwór, bo inaczej ja się zakicham na smierć :wink:

 

No i dlatego, żeby nie tęsknił za Korą za bardzo oczywiście :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maluszku

A własnie wczoraj wieczorem, gdy Bartek układał dachówki na budzie pomyślałam sobie, że warto byłoby ja obfotografować, bo ładna jest :wink: Z wierzchu obita balami, jak domek ogrodowy, trzeba ja tylko jeszcze pomalować na machoniowy kolor :lol:

 

Jak tylko będzie gotowa to ją pokżę. A może i wcześniej, jak nie wytrzymam :lol:

 

Kora ma spędzać dzionki na dworze a nocki w budzie. Chociaż zobaczymy jak to wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Maluszku.

Kciuki się przydadzą, bo nam serca miękną. Choć wiemy oboje, że na dworze będzie jej lepiej niż w domu.

To przesada byłaby, mieć ogrodu 12 arów i trzymać owczarka w domu.

 

Rudka trzeba będzie do niej codziennie wypuszczać, bo skubany tęski i piszczy, gdy ona wychodzi na dwór a on nie :wink: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - ja Cię wcale nie rozmiękczam, no może tak troszeczkę :D

 

Na na całym parterze mam gresik więc jak Herutek naniesie błotka to wystarczy zmyć i już. Z reguły błotko albo piach jest na podłodze wtedy gdy nie zdążę huncwota na czas złapać, żeby mu łapska wytrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam "niestety" piękny parkiecik i już troszkę boleję, gdy ze szmatą i łopatką po całym dole trzeba latać po powrocie z pracy :-?

Fakt, że zwierzątko najważniejsze ale gdzieś tam w środku coś mi cierpnie :wink:

No a teraz jesień idzie i zima... Śladów łapek byłoby coraz więcej :roll:

 

Kotek pod tym względem jest rewelacyjny :lol:

 

Maluszku- zdecydowania buda Kory jest zbyt ładna by stała pusta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paty

 

Kojec (uwierz mi- ogromny) dlatego, że mamy płot drewniany, ze sztachetami przybitymi w taki sposób, że Kora bez problemu (niestety- nauczyła się od Rudka) przez niego przełazi.

 

Nie będziemy jaj tam zamykać bez uzasadnionej potrzeby. W nocy będzie miała otwarte. Zamykać ją w kojcu będziemy w sytuacjach sporadycznych, które sobie ustalimy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...