Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Miłościwy Panie, w tym przypadku nie da rady zdać się jeno na własne pragnienia, nawet gorące, lecz strony dyskusji trza ułaskawić do tego stopnia, by wściekłym galopem ruszyły w "a la"dysputy.

 

A z Poznaniakami ciężko, oj ciężko...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz z dostawą do domu, świeży wypiek.

 

Co do niektórych códów nad Wisłą, to chciałem przypomnieć i wyjaśnić dlaczego Anka w sklerozę popadła. Jakoś tak sobie nie mogę przypomnieć, żeby ktoś z Warszawy w grudniu 18 dupę podniósł i nad Wartę ruszył (no może poza kilkoma doradcami, tylko co mieli doradzać jak oni przeważnie przez pruską armię szkoleni nie byli, chyba gdzie front cofnąć, no może trochę przesadziłem). A jak się Czapajewy i spółka po wypadzie do Kijowa nad Wisłę przeniosły to była trwoga.

 

Dlatego u nas podejrzanych cudów się nie obchodzi, Święto Niepodległości po Wigilii jest, a co niektórzy się wkurzają. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyena, daj spokój.

Antagonizmów nie pogłębiaj :wink:

Rogali nie mają, leżą na wschodzie i wszędzie ima daleko. Są samowystarczalni i niech im tak będzie.

Mikołaj do nich dwa razy musi przychodzić, a Gwiazdor tamte okolice szerokim łukiem omija.

 

Ja się cieszę, że do stolicy Wielkopolski mam tak blisko, że świeże wypieki do mnie przyjadą.

I już!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, literówka :wink:

Dobrze już dobrze...

 

Nie nadaję się do dyskusji o katastrze w formie, jaką tam prowadzicie. Ignorantką nie jestem, ale nie moim celem jest stanowisko, jakie prezentujecie.

Szanuję Wasze poglądy ale ich nie podzielam. Pozwól być mi milczącym czytaczem. Plizz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyena - warszawiacy to może rogali nie mają (rozumiesz waćpan - rogali nie mają - he he he) ale za to inne rzeczy miewają. Ot, żeby daleko nie szukać, a przeciwnika w dyskusji pognębić, taki torcik węgierski w Europejskim...

Oj, rozmażył żem się, studencie czasy wspominając, aż mi ślinka po brodzie pociekła .... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...