Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Najgorszy moment dnia to pobudka. Tak jak piszesz - ciemno, szaro, zimno, a tu tzreba wyjść spod ciepłej kołderki i ruszyć w to zimno. Koszmar!

 

Jadę do pracy- czarno. Wracam z pracy- czarno.

I cały czas przeraźliwie zimno. Kto wymyślił tę okropną porę roku? :lol:

Płaszcze, rękawiczki, grube spodnie, czapki (tak cudnie układające fryzurę). Człowiek prawie nie ma czym oddychać.

 

Nie, zdecydowanie zima nie dla mnie! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam kolegę, który od 12 lat mieszka w Los Angeles. Bardzo często dzwoni. Tam przez cały rok jest około 27 stopni. Latem 30, zimą 23.

Oglądam codziennie TVN METEO i podglądam temperaturę u niego. To jest piekne. Cały rok kawę pije na tarasie. Pomarzyć.

W ciągu trzech godzin dojeżdża w góry, jeździ sobie na nartach, bo wysoko w górach jest śnieg, wieczorkim wraca na dół i kąpie się w ciepłym oceanie. Co wy na to ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my ostatnio z moją połowicą stwierdziliśmy że chyba jednak polubiliśmy jesień (mimo zimna ;-)) ... kolorowe liście spadają z drzew...rankiem unoszą się się piękne mgły nad polami.....nawet jak siąpi to ma to swój urok.....i chyba nie chciałabym mieszkać tam gdzie tylko jest lato...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specjalistką od ogrodó (jeszcze) nie jestem, ale wydaje mi się, że sadzi się najlepiej jesienią, czyli od połowy września do połowy listopada. Zatem jeszcze masz czas. Ale skonsultuj lepiej moje teorie z kimś doswiadczonym :wink: Polecam Tolę i ewusię :lol:

 

specjalistka tola już mi podpowiedziała, że spoko do połowy listopada można :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz za oknem deszcze, szarugi i potężny wiatr. I tak od tygodnia. Wcześniej było jeszcze gorzej- przymrozki (i skrobanie samochodu).

 

Ta jesień nic nie robi, żeby mi się podobać :wink:

 

Ja po prostu lubię przewiewne sukienki, krótkie spodenki, kostiumy kąpielowe, baseny, jeziora, morze. Nawet góry, ale latem!

 

I wprost nie cierpię się ubierac w 10 kg odzieży! :-?

A inaczej zimą nie mogę, bo marznę :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RYDZU

Zwierzaki żyć bez siebie nie mogą. Kora w kojcu- Rudek w oknie i piszczy z tęsknoty :wink: Ona go zobaczy w oknie i już się do domu dobija :wink:

Ale po kim one takie dziarskie, zadziorne i rozrabiające to ja nie wiem :lol:

 

 

ewusia

Wiem, różyczki zrywam. Ale napatrzyć się na nie nie mogę. Cudne kwiaty, naprawdę.

Pięknie będzie, jak w przyszłym roku zakwitną też te niskie i pnące przy bramce ogrodowej. Przemieszałam czerwone z herbacianymi. Zobaczymy, jak to będzie wyglądało. Chyba ładnie :wink:

 

Aga

Pięknie o dopiero będzie, choć prawdą jest, że i te trzy róże, które teraz kwitną dostarczają mi mnóstwo radości. No i zapach tej żółtej! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jako latawca :lol: :wink:

Ale miło mi, że Wam wesoło. Aż do łez :lol:

 

Po dachu ostatnio łaziłam przy wylewaniu stropu. A i tak jestem z siebie dumna. Wiało wtedy jak cholera, a ja- wielka inwestorka posesji 140m2- na górze bujam się na konikowskim wietrze. Ech, wspomnienia... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...