Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Toluś

Serdezcnie zapraszam na roladkę boczkową i kiełbaskę ze słoika (z pyszną galaretką) :lol:

Szyneczki, balerony i boczki trafią do wędzarni w sobotę :lol:

 

Ew-ka

Bardzo dziękuję. Cioeszę się, że Ci się mój domek podoba. :oops: :wink: Jeszcze dużo pracy przed nami, a najwięcej z wystrojem wnętrz. Na razie w pokojach stoi to, co dostaliśmy od różnych dobrych ludzi. Tak ja ma być będzie dopiero za parę lat. Ale jest do czego dążyć :lol:

 

Pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Maluszku.

 

Śnieg mnie zaskoczył, ale zorganizowałam już sobie mnóstwo świerkowych gałęzi i teraz czekam do soboty aż śnieg całkowicie stopnieje i będę je opatulać. Tak samo rododendrony, bzy i róże pnące. Okryję też rabatkę z wkopanymi cebulkami.

 

Tylko zastanawiam się jak to poprzywiązywać, żeby Kora nie rozwlekła gałęzi po całej działece. Pod tym względem to niezwykle pracowity pies :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka

Domeczek będzie się wykańczał niestety latami.

O wybranych przee mnie meblach na razie tylko marzę.

O kanapie obitej skórą w kolorze kawy z mlekiem, o takim samym fotelu i stoliczku niziutkim z jasnego drewna przy nich.

O stole, który normalnie miałby kształt kwadratu o krawędzi niewiele ponad metr wynoszącej, ale po rozłozeniu mieściłby przy sobie 8 osób. I pięknych krzesłach do niego.

I o komodzie z jasnego drewna, o telewizorze, w którym widać napisy przy filmach, a nie trzeba się ich domyślać :wink:

O komodzie, szafkach, półkach i biurku w gabinecie.

O łóżku w sypialni.

I o całej górze domu...

A ogród- to już zupełnie inna historia... :lol:

Jak widzisz, mam mnóstwo do zrobienia! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się zastanowiłam nad tymi kamyczkami :lol: :lol:

ostatnio niedaleko nas złamała się ogromna gałąź topoli na której było mnóstwo jemioły....przytachałam więc trochę do garażu, a teraz zastanawiam się co z tego zrobić.....macie jakieś ciekawe pomysły??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...