Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że jestem spóźniona. :wink: Ozdoby świąteczne planowałam wieszać dopiero na tydzień przed świętami. Przyspieszyć?

 

Co do róż, mam to samo. W garażu zakupiona włóknina zimowa do zawijania, już trzy razy się do tego przymierzałam, ale za każdym razem odpuściłam - no bo jak tu róże zawijać, jak na dworze ciągle +5 ? Ale idą jakieś nocne przymrozki, chyba w końcu to zrobię... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga :lol: :lol: :lol: :lol:

Złośliwa z Ciebie bestia :lol:

 

Stronkę zrobiłam zanim przystroiłam okna i poustawiałąm świąteczne stroiki. Dlatego tam nie ma ich zdjeć.

Pożyczę od mamy tę cyfrówkę, może nawet dzisiaj. I obiecuję, że jak się dowiem jak dokładać kolejne zdjęcia do tego albumu to je od razu pokażę :lol: :lol: :lol:

 

Bardzo mi miło, że Wam się stronka podoba :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jestem spóźniona. :wink: Ozdoby świąteczne planowałam wieszać dopiero na tydzień przed świętami. Przyspieszyć?

 

Przyspieszyć magmi! Przyspieszyć!

Zawsze to o te kilka dni więcej radości :lol:

 

Co do róż, mam to samo. W garażu zakupiona włóknina zimowa do zawijania, już trzy razy się do tego przymierzałam, ale za każdym razem odpuściłam - no bo jak tu róże zawijać, jak na dworze ciągle +5 ? Ale idą jakieś nocne przymrozki, chyba w końcu to zrobię... :roll:

 

U mnie od ostatniej niedzieli piękne chochoły stoją w ogrodzie. Nawet Kora ich na razie nie rusza :lol: Chochoły sa z gałęzi świerkowych oplecionych sznurkiem. Tylko parę gałązek mi zabrakło na obłożenie tulipanów i krokusów. Czeka mnie jeszcze jedna wycieczka do lasu :lol:

A na dworze cały czas +5 :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku, zdjęcia w planach :lol:

 

A tak na poważnie, to mam troszkę kłopotów z edycją tej mojej nowej stronki. W domu nie mam internetu a w pracy ze względów bezpieczeństwa ograniczony dostęp do programów, w których mogę stronkę edytować.

Muszę coś wymyślić i wtedy na pewno będą zdjęcia. Na razie muszą wystarczyć opisy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...