Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Rudek z Korą też mają czasem chwile słabości i śpią przytulone do siebie :lol:

A gdy Kora jest na dworze, Rudek siedzi przy drzwich tarasowych z nosem przyklejonym do szyby i popiskuje tęsknie.

 

Teraz Kora ma od dwóch dni i jeszcze przez dwa dni zakaz przebywania w domu ze względu na stan Rudka- żeby przypadkowo gdzieś go nie scisnęła jeszcze. No i siedzi bidula na tarasie, patrzy na Rudka po drugiej stronie szyby i widać jak na dłoni że tęskni i nie wie dlaczego jej nie wpuszczamy. Rudek też się przymila do tej szyby od środka :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bidulka :(

A i też bym chciała, żeby spały sobie te nasze zwierzaczki razem przytulone do siebie - pewnie by tak było gdyby się wychowywał razem od maleńkości a tak Sułek to już stary koń był jak Herutek do nas trafił ale jakoś sobie radzą. Teraz zdarza im się, że śpią przytuleni do siebie czubkami ogonków :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też kocham zwierzęta, a nie mogę ich mieć w domu ze względu na alergię. Potwornie reaguję nie tylko na sierść, ale tez na naskórek. To samo jest wiosną gdy kwitna drzewa, bardzo cierpię, nie pomogły 4 lata odczulania. To niesprawiedliwe, ze uczula mnie to, co sprawia największą radość w zyciu /oprócz rodziny/: przyroda wiosną i zwierzeta :cry: :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś

Ja też jestem alergiczką.

Ale na kota się zaparłam i mimo kichania i łzawienia (na szczęście nie ostrego- ale zawsze) jest z nami Rudek. Tylko mu spać ze sobą w jednym łóżku nie pozwalam :lol:

 

Na Korę nie reaguję alergicznie, na trawy na szczęście też nie. Dla mnie najgorzej gdy pyli olcha i topola.

 

Głowa do góry- z tym da się żyć a natura- zwierzaczki i rośliny generalnie też jest nam przychylna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też olcha topola i brzoza, Hubert trawy, więc najgorzej sie czuje pod koniec roku szkolnego, a Kornelka tam, gdzie jest kot, dostaje ataku duszności, straszne, ale tak jak mówisz, życie trzeba kochać :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu bardzo się cieszę że Rudek wrócił do zdrowia :lol:

My jak na razie bez zwierzaków ale jak tylko postawimy dom to napewno sparwimy sobie psa a może i na kota mąż się zgodzi.

Moje dziewczyny też alergiczne i dlatego musimy poczekac na większy metraż co prawda wszyscy nasz ostrzegają ale już jest postanowione a dziewczynki nie mogą się doczekać :lol: :lol: :lol:

Ja się wychowałam ze zwierzętami więc barkuje mi tych ciepłych pyszczków :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu moje dziewczyny są przygotowane na każde prochy byle im tylko na te zwierzęta pozwolić. Nasz lekarka doradziła że na większym metrażu będzie lepiej i warunek zwierzeta nie mają wstępu do ich sypialni, a jak będzie to się zobaczy. Teraz jak jedziemy do teściowej lub do mojej mamy to jest tak jak mówisz raz lepiej raz gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - nie wiem czy jutro będziesz więc składam życzonka dzisiaj :D

życzę Wam zdrowych, radosnych, spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku a zwłaszcza pojawienia się Maluszka :D

 

Podzrów ode mnie Bartka, wyczochraj Korę i Rudka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro mnie Maluszku nie będzie ale jestem już od poniedziałku :lol:

 

Ślicznie dziękuję za życzenia :lol:

Tobie też życzę radosnych Świąt, pełnych zapachu piernika i miłości.

Pozdrowienia dla całej Twojej rodziny i zwierzaczków.

 

Ania, Bartek, Rudek i Kora

:lol:

 

 

Wszystkim znajomym forumowiczom życzę cudownych Świąt i odpoczynku od codziennych trosk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, niech Święta Bożego Narodzenia przyniosą pokój, radość, spełnienie nadziei, a w sercach Waszych pozostawią na zawsze ciepło i miłość. WESOŁYCH ŚWIĄT.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...