Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kingaa

Masz rację. Przed kominkiem wszystko ma swój urok. Śniadanka, kolacje... Ja teraz najbardziej lubię na podłodze przed kominkiem picie winka :lol:

 

Maluszku

Kupiliśmy dwie dostawki i sześć krzeseł. Zastanawialiśmy się nad ośmioma ale zrezygnowaliśmy. Wyciąganie ich wszystkich byłoby zbyt sporadyczne :wink:

 

Ogromnie się cieszę, że Wam się podoba, bo ja jestem wciąż nim zachwycona :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kroyenko,

Dużą liczbę gości (w tym mocno żertych) przy stole przyjmowaliśmy w te Święta przy dużo mniejszym stole świątecznym. I nikt się łokciami nie stukał ani nie narzekał na małą ilość paszy.

 

Założę się, że przy tym stole z ośmiu kroyenów najadłoby się w wielkich wygodach :wink:

 

Agacka

Skręcone, skręcone :lol:

Tylko nie ma kto przy nich siadać na razie. Po pożegnaniu z choinką ustawimy wszystkie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie ma u nich, jak w niektórych hipermarketach, informacji że jak kupisz to samo w ciągu np. 2 tyg, w promieniu iluś tam km, to Ci zwracają różnicę? Jeśli mają coś takiego to Twój zakup spełnia wszelkie warunki by Ci zwrócili forsę.

 

A może można oddać - i kupić jeszcze raz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_bogus_

 

To niestety jest taka mała IKEA. Ceny niskie i jedyne obowiązujące.

Baretk już był na rozmówce wczoraj z panią kierowniczką ale ona zmartwiona powiedziała, że sami wcześniej nie wiedzą o planowanych promocjach, ze kurierem dostają z centrali ulotki i od chwili ich otrzymania mają promocje. Urok zapupia :evil:

 

Wiem, że to co opisywałeś obowiązuje w Komforcie. Ale wiesz, zapytam się :lol:

 

Złość już mi przeszła.

Najważniejsze, że go mamy :lol:

Zawsze istnieje ryzyko przeceny po zakupie :wink:

 

Ivonka, dostawka to płyta, którą na prowadnicach (wszystko dębowe) dosuwa się do blatu. I tak z obu stron (tych węższych).

Ceny przed i po przecenie wyślę ci na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - dzięki bardzo za ceny - doszły :-) tak pytam, bo u mnie cały czas funkcjonuje stół zastępczy, czyli ogromny stół konferencyjny, odkupiony za grosze od firmy, która przenosiła się w inne miejsce. Plus ma taki, że pomieści mnóstwo osób (przydał się m.in. na parapetówie ;-) ), ale nie jest to stół wymarzony do jadalni :lol:

...a co do rabatu na Twój stół - mówi się trudno...i tak jak piszesz więcej z nim radości, więc po co te radość psuć ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...