Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Oj czupurku! :o

Mnóstwo mamy do zrobienia.

 

Cała góra.

Od niespełna tygodnia mój mąż z tatą obkładają poddasze płytami, potem szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, położenie podłóg, kafelek w łazience, zakup i montaż wanny, wc, umywalki z bateriami, wymyślenie i wykonanie schowków wkoło ścian w pokojach i łazience, wykonanie garderoby, zakup mebli, schodów, no i meble na dole. Powoli działamy w tym zakresie, ale większośc tego co mamy to zbieranina- podarki od znajomych. Zapomniałam o lampach- na dole i na górze. Nie mamy ani jednej :wink:

 

A co do schowków na górze, to wymyśliłam sobie w łazience zrobienie drzwiczek do piwniczki na wina :lol: Widziałam takie rozwiązanie u znajomej. Super! Pod spadzistym dachem, w łazience, w pewnym miejscu na podłodze jest bruczek a przy nim zaokrąglone, malutkie drzwi drewniane, a wkoło nich ten sam bruczek. Od razu skojarzyło mi się z piwniczką na wina :lol: A okazałao się, że za tymi drzwiami stoją w buteleczkach... środki czystości :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anka zróbcie sobie listę podarków, tak jak przewidująca Młoda Para.

Ale taką dokładną, pochodźcie po marketach i jak będziecie na 200% pewni to na listę.

Lista:

Nazwa- numer kodu kreskowego - przypuszczalna cena - miejsce odnalezienia.

 

Numer kodu kreskowego uchroni Was przed zakupem rzeczy niechcianych. Listę zdeponować u któregoś z rodziców i przekazać takie info dla parapetowiczów. 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym kroyenko, że parapetówki w wiekszości za nami :lol:

Teraz można liczyć ino na to, że jakiś ociągający się z odwiedzinami gość wpadnie z jakimś kwiatkiem zielonym w doniczce, co i tak spotyka się z moim wielkim entuzjazmem :lol:

 

Czas parapetówkowy był pod koniec lata.

Ale może Ty zechciałbyś nas odwiedzić? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się dziewczyny, że Wam się podoba. Co ważniejsze, szwagier ustawił mi ten album tak, że nie potzrebuję żadnych dodatkowych programów i mogę sama zdjecia dokładać. A że pojemność w sumie nieograniczona to zacznę szaleć chyba :lol: :lol: :lol:

 

A Rudek tylko udaje dorosłego na tym zdjęciu. Rzeczywiście zrobił poważną minę, a tak naprawdę to szaleje jak dziki dniami i nocami. Nadążyć za nim i jego skarpetą z kocimiętką nie można :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia, pora juz mocno późna, a ja w Twoim albumie buszuję. Szóstka z plusem, najbardziej mnie cieszy"pojemność nie ograniczona" :D , mam nadzieję, ze poszalejesz zgodnie z obietnicą. Jest karnawał, może jakiś taniec na stole :wink: tylko bez butów, żeby nie zniszczyć!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toluś

Zrobię co mogę żeby spełnić daną obietnicę :lol:

Tańce na stole wykonałam zaraz po jego przywiezieniu do domu, ale moge je powtórzyć przed fotoaparatem :lol:

 

Niedługo zacznę pokazywać opakowane katon-gipsem pokoje na górze :lol:

 

 

Ew-ka

Chyba masz rację, ja ze szwagrem jakoś tak się mimo przeciwnosci losu lubimy :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pretekst do imprezki jest dobry :lol:

A ja najbardziej lubię tańce kameralne z kielichem wina w ręce :lol:

 

Niedługo nadejdzie czas pożyczania cyfrówki. Będzie kawałek góry do pokazania, nowy wystrój salonu :lol: , może sypialnia :wink:

No i nasza panienka- Koruchna, co to wielgaśna bestia z niej wyrasta :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...