Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No, Maksiu, nie narażaj się. Właśnie. :D Faceci też mają, ale się do tego nie przyznają, tudzież mają więcej siły, by drzwi z zawiasów wyrwać :D No ale ręcznęgo to ja w taki czas nie zaciągam. :wink:

Agacka, jest środek do uszczelek z teflonem. W najgorsze mrozy lekko ino mi chwyta uszczelkę, ale drzwi otworzyć mogę.

Generalnie nauczyłam się jednego - tego typu specyfików nie kupuję w marketach ino na stacjach benzynowych.

Pozdrowienia z zasypanej kotliny :D :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - dawno mnie nie było w Twoim dzienniczku i musiałam trochę poczytać ;-) u nas nie ma na szczeście takiej zimy....a tak jeszcze a propos zamarzającego hamulca ręcznego, pytanie do chłopaków - ja mam podjazd do garażu tak pod górke trochę i tam zostawiam samochód...i co mam nie zaciągać ręcznego? nie sturla mi się jak zostawię go tylko na biegu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu po urlopie. Odpoczęłaś, to już nawet na ten śnieg tak nie narzekasz :wink:

Zawsze powtarzam, że Nobel dla tego, co wynalazl urlop i...łóżko :D

Łóżko, jak piszesz też upatrzone, zatem pełne zadowolenie już bardzo blisko.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tolusia!

Ty jak się doczytałam między wierszami też sobie wypoczęłaś na całego i nawet na zimę i zimno nie narzekałaś :lol: :lol:

 

Niestety od razu po powrocie wpadłam w wir pracy i troszkę minie zanim się z tym wszystkim uporzadkuję.

Po urlopach tak bywa :lol:

 

A z Noblem masz całkowitą rację! :lol: :lol:

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...