Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

czyli to, nie przedszkole tylko PT (wszystkie trzy stopnie i egzaminy) jednym słowem - poważne szkolenie.

bo w przedszkolu (czyli przed pierwszym stopniem wtajemniczenia PT) to, dużo zabawy, smakołyków i takie tam "obok" szkolenia. :lol:

 

Jak na równolatka Kory przystało, Rolfiu (jak skończy te swoje przedszkole) też idzie na PT i właśnie to, jakoś tak wypada na wiosnę (u mnie syn za przewodnika robi, ja tylko za kierowcę).

 

no, no jakie te nasze onki mądre i szkulone będą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku

Przedszkolem to ja nazwałam to szkolenie nieświadomie. Że niby Kora to mała dziewczynka itp. :wink:

Przepraszam za zamieszanie.

Oficjalnie potwierdzam, że Kora idzie na "poważne" szkolenie :lol:

 

No pewnie, że będą mądre :lol:

Zresztą mądre to one już są, a teraz będą się uczyły jak być ułożonymi, słuchającymi pana psiakami :lol:

 

Pozdrów swojego chłopczyka od mojej dziewczynki

( :oops: , a co, trzeba działać :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku

Naprawdę? :o

No to muszę popytać.

Ale sama słyszałam, jak pan mówił, ze po zakończeniu szkolenia pies ma "zaliczone" trzy stopnie PT.

 

Tak samo też mówili ci nasi znajomi, ktorzy go polecili. Ich psiak idzie teraz do tego samego tresera na szkolenie na psa obronnego.

Tyle wiem na dziś :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania odważny ten Twój monsz :wink: wrócił z dwoma nerkami...to cud!

I jak lampki? Są już czekamy na zdjęcia...ja jednak jestem wzrokowiec!

 

 

Lampki już są (ale tylko obrzydliwa reklamówka, niestety nie dałam rady ich od razu zawiesić w domu :wink: Zrobimy to dopiero po południu :wink: ).

 

A chłopisko odważne, fakt :lol:

Lekcję pokory na granicy za to dostał porządną :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście po zawieszeniu w domu będzie profesjonalna sesja a nie takie paskudne reklamowe byle co, jak mawia Agacka

 

 

Oczywiście źle Cię zrozumiałam... :oops: :oops: :oops:

sądziłam,że wszytko masz jeszcze popakowane w reklamówkach...

A Ty pamiętliwa kobieto o tej własnie reklamówce powiadasz... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku

Firma jak najbardziej dla wszystkich :lol:

Z Częstochowy w dodatku :lol:

 

Wszystko na http://www.technolux.pl

 

 

Nie zdążyliśmy zawiesić wczoraj tych lamp :cry:

Oficjalny montaż dziś, choć nie omieszkaliśmy podłączyć tej stojącej. I jak sprawni inaczej z rozdziawionymi buziami i oczami jak złotówki zgodnie szepnęliśmy "ale pięknie..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalny montaż dziś, choć nie omieszkaliśmy podłączyć tej stojącej. I jak sprawni inaczej z rozdziawionymi buziami i oczami jak złotówki zgodnie szepnęliśmy "ale pięknie..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

No to więcej nie musisz nic mówić. Musi być pięknie. Tylko uważajcie, żebyście po montażu pozostałych już kompletnego pomieszania zmysłów nie dostali... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...