Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu - tak się cieszę, że Cię poznałam :D

Tylko bardzo mi przykro, że nie mogłyśmy dłużej pogadać bo co szłam do Ciebie to ktoś mnie zatrzymał albo moje dziecko coś chciało ode mnie i nie dotarłam do Ciebie :( Mam nadzieję, że jak będziecie z Bartkiem w Warszawie to wpadniecie do nas. Serdecznie zapraszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluszku

Ja miałam dokładnie to samo. Tyle, że u mnie dziecko zastępował mąż :lol: :lol:

 

Za krótkie to spotkanie :cry:

 

A Bartek już się ode mnie nasłuchał za to wygadanie przed kumplem :lol: :lol:

 

Obiecuję solennie, że następnym razem- prosto do Ciebie :lol: :lol: :lol:

(Chcę obejrzeć ten domek, do którego mam się wprowadzić :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu, z wielką przyjemnością czytam Twój dziennik. Ja dopiero zaczynam przygodę budowlaną w Gdańsku i mam do Ciebie pytanie. Otóż wyczytałam, iż zrzekliście się swojego kawałka drogi na rzecz gminy. Czy gmina wyraziła na to zgodę (czy to była darowizna) czy też zrzekliście się bez wskazywania kolejnego właściciela? Jaki był status tej Waszej drogi - własność, współwłasność? Jeśli to drugie - to z iloma innymi osobami dzieliliście się swoją drogą? Mam bardzo podobny problem i stoję przed decyzjami. Będę wdzięczna za odpowiedź :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj anSi!

 

Zrzekliśmy się udziału w drodze (która ma kilkoro właścicieli) na rzecz gminy bez pytania jej o zgodę. Paragrafu niestety nie pamietam :cry: ale wszystko zgodnie z prawem.

 

Podobnie zrobili jeszcze jedni nasi sąsiedzi. Na chwilę obecną ta droga ma około 8-10 właścicieli (właściciele działek, które są przy drodze położone i gmina).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...