Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Aniu, ale Ci zazdroszczę że już mieszkasz we własnym domku... Fajny jest, i ogród super, a stwory po prostu debeściackie. Świetnie pisany dziennik - trochę odnalazłam siebie w Twoim zapale do grzebania w ziemi :)

 

Oglądałam natomiast zdjęcia w albumie na onecie, ale nigdzie nie widziałam Waszej kuchni ani tej słonecznej łazienki, o której wcześniej była mowa :(

U nas jedna łazienka (lub nawet obydwie) też mają być żółtawo-słoneczne, więc szukam inspiracji u innych....

 

Luśka, przepraszam, że to tak długo trwało, ale już spieszę z odpowiedziami na Twoje pytania. Wejdź w znaczek domku pod moimi postami. Pokaże Ci się mój album- ale już nie onetowy. W różnych zakładkach różne zdjęcia (lekki mam tam bałaganik :oops: ).

Kuchnia będzie w zakłądce zimowej, a wcześniej we wnętrzach zapewne. W przyszłym tygodniu wrzucę trochę aktualności, w kuchni też.

 

Łazienka też będzie albo w dziale zimowym albo we wnętrzach. Albo i tu i tu. Zdjęcia są trochę ciemne, bo na oknie wisi bambusowa roleta (pasuje mi do wiklinowego kosza na bieliznę :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

"...Na poddaszu mężuś już położył płyty, wyszpachlował wszystko elegancko, już niedługo malowanie i połogi..."

Nooo, kochana, w takim tonie to można dziennik zapisać tak: "Ruszyliśmy z budową. Zbudowaliśmy. Mieszkamy."

Masz szczęście, że wiemy, że tak pięknie potrafisz pisać jak masz czas... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cuda :roll: Aniu truskawki w beczce :o :o Ciekwe rzeczy masz u siebie :p Te stokrotki to po prostu cuuuudo :p

Mam nadzieję, że jak u mnie przyjdzie czas na takie ogródkowe dzialanie to zechcesz slużyć radą choć nawet nie marzę o takich pięknych roślinkach. Do tego trzeba mieć ogromne serce ale i wiedzę na temat ich pielęgnacji.

Szczerze podziwiam :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzejko

Moja wiedza dopiero kiełkuje :lol:

Ale zapału mam dużo, dobrych doradców też. A potem takie widoczki wynagradzają wszystkie złe chwile.

 

No i nie ma to jak wbić się w stare spodnie i umazać ziemią od stóp do głów po tym, jak się wróci z pracy i zdejmie niewygodne szpilki. Gorąco polecam! :lol:

 

I cały czas wgrywam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie ma to jak wbić się w stare spodnie i umazać ziemią od stóp do głów po tym, jak się wróci z pracy i zdejmie niewygodne szpilki. Gorąco polecam! :lol:

 

Nie mogę się tego doczekać :( :cry:

 

Moja wiedza dopiero kiełkuje

A ja myślę, że kielkują to twoje roślinki a wiedza to już ho, ho dojrzewa :wink: i daje piękne owoce :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj to chyba Rudka przebił :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Ale coś w tym jest. Jak się nie daj Boże przed Rudym nie zamknie drzwi od łazienki, udawszy się tam w celach hmm... "podstawowych", to siedzi przy człowieku i łepek pcha gdzie nie powinien. Ze mną to jeszcze pół biedy, ale jak Bartek... :wink:

 

Oba nasze zwierzaki to wodołazy. Im większe oczko wodne tym lepiej i tym więcej frajdy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak zawsze piękne zdjęcia :)

I jakie ciekawe pomysły :)

Zwierzaki pięknie rosną a Kora w zabawie z wodą skojarzyła mi się z niedźwiedziem :)

http://www.naszdom.tu.org.pl/albums/Wiosna-wsz%EAdzie/kora_i_woda.thumb.jpg

 

 

Hihi! Powiem jej, ze przypomina niedźwiedzicę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...