Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu, zdjęcia ogrodu...proszę.... na pewno jest wspaniale.

Tam, gdzie chcesz wysypać korę, możesz podłożyć czarną flizelinę ogrodniczą. Przepuszcza wodę, a zielsko się nie przebije. Ale to już pewnie wiesz.

 

Teraz najpiękniejsze miesiące w ogrodzie przed Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj Aniu :-)

 

Roślinki widze się mnożą i sadzą :-) truskawki super....napchałaś całą beczkę ziemią :o

prosze powiedz mi ile masz od nowego małżeńskiego łoża do ścian.....u mnie to jakoś mało wychodzi po bokach i nie wiem czy ostatecznie nie zdecyduję się przysunąć jednego boku do ściany :-(.....tylko kiedy to będzie????? a gdzieś może w przyszłym roku na jesien ;-)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ivonka! :lol:

 

U mnie w naszej obecnej sypialni (marzę o przeniesieniu się na górę, jak już będzie góra, jak juz będzie dziecko, jak już będą schody i jak już to dziecko będzie na tyle duże, zeby się nie bać że spadnie z tych schodów- czyli nigdy? :o :wink: ) też jest baaardzo wąziutko. Z jednej strony szafeczka a z drugiej już nie :cry: Sypialnia ma szerokośc 230 cm, a łóżko 140 w materacu, czyli ze 150 cm chyba.

Ale i tak jest suuper. Na razie się mieścimy między ścianami a łóżkiem, zawsze też można do niego wskoczyć :wink:

 

A pchałam ziemię do beczki, pchałam :lol: :lol:

Nie mogę się doczekać aż te truskawy się rozrosną a potem zakwitną i zaowocują :lol:

 

Tolusia

Cierpliwości, proszę :lol:

Przed kim jak nie przed Tobą chcę wypaść jak najlepiej i niedoskonałości nie pokazać, jak myślisz? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anusia, nie rób ze mnie cenzora :wink: wiesz, ja tak chcę oczy nacieszyć wszystkim, co rośnie, kwitnie, u mnie wokół budującego się domu ciągle jeszcze piach.....i jak to się ma do Twego różanego ogrodu?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - no tak...wychodzi po mniej więcej 40 cm po bokach.....to jak u mnie :-?

hi,hi,hi....ciekawe kiedy uda się Wam przenieść łoże na górę?? czy szybciej my się wprowadzimyy do naszej sypialni (obecnie jak nie mam góry to jest pokój Franka) czy Wy zmienicie lokację ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Maluszku.

Na razie śpimy na dole, w malutkim pokoiku (dla gości? :wink: ). Docelowo mamy sie przenieść na poddasze, do pokoju z podłogą "dąb egzotyczny"- najpiękniejszy parkiet w całym naszym domu.

 

Chyba, że się obdarzymy potomstwem w ilości mnogiej, wtedy trzeba będzie wracać na dół :wink:

 

Ale to wszystko jak już będą schody...

 

 

Bardzo, bardzo się ciesze, że podoba Wam się to co pokazuję :lol:

Przyznam, że przed wklejeniem każdego zdjeciam mam dośc dużą tremę :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaguś

 

Te firanki to wynik ewulucji moich poglądów (co wprawia w zdumienie mojego męża) :lol:

 

Na początku było stanowcze "żadnych firanek, ja jestem alergiczką, tylko rolety". No i nastały rolety.

 

Potem było "a może zasłonki, tak dla uroku...". No i były zasłonki "dla uroku".

 

A w końcu, podczas pobytu w Ikea powiedziałam tak "Popatrz, popatrz jakie tanie! Można by top pociąć i dorobić nastroju!" Bartek potem stwierdził, że w sumie to on się może przyzwyczaić do każdego okropieństwa, nawet firanek i teraz już nic nie mówi. Chyba się przyzwyczaił :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania - ale Ci fajnie :D Grzebiesz sobie w tej ziemi i grzebierz... za chwilę będziesz miała piękne rezultaty :D Tak czytam sobie Twoje wpisy z lekką zazdrością, bo ja w tym roku to za dużo w ziemi nie porobię - mamy rujnację działki z powodu budowy :cry: Ale na jesieni, albo za rok też sobie odbiję :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ivonka

Ja swoją wiśnię ozdobną co noc okrywam włókniną. Niestety zapomniałam raz o malutkim pierisie i kwiatki mu zmarzły.

Trzeba się uczyć na błędach :wink:

 

Mam nadzieję, ze już niedługo te nocne przymrozki się skończą na dobre.

 

 

Luśka

Dasz radę. Ja rok temu też nie poszalałam wiosną- tylko trawa, żywopłot i kilka drzew. Ale za to jesienią... :lol:

Teraz ma sz czas na łażenie po działce, obsadzanie jej w wyobraźni i planowanie jak tam będzie pięknie jak już budowa się skończy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...