Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ania - ale Ci fajnie :D Grzebiesz sobie w tej ziemi i grzebierz... za chwilę będziesz miała piękne rezultaty :D Tak czytam sobie Twoje wpisy z lekką zazdrością, bo ja w tym roku to za dużo w ziemi nie porobię - mamy rujnację działki z powodu budowy :cry: Ale na jesieni, albo za rok też sobie odbiję :D

...mogę się tylko jeszcze pod tym podpisać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, teraz to przesadziłaś zawsze może być jeszcze piękniej

 

a tak z ciekawości, masz (planujesz) jakąś hmmm sadzawkę, oczko no zbiornik wody?

 

 

Kałużę planujemy. Zwłaszcza Bartek. Na razie planujemy, więc są pomysły jakiś mostków, balustradek i innych pierdół. Obowiązkowo grążele (tak to się chyba nazywa :oops: ). I duże ma być. Bartek chce mieć na działce jezioro, więc sami rozumiecie... :wink:

 

A tak na serio, to woda ma być, tylko pewnie za jakieś dwa lata. W pierwszej kolejnosci chcemy jednak altanki, huśtawki i takie tam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, no oczywista że woda potem, ale pytałam czy wogóle będzie.

u mnie też potem, potem, albo jeszcze dalej. i dobrze nawet, bo nie wiem czy strumyk, oczko, basenik czy co i jakiej wielkości.

w sobotę może odbiorę swój projekt działki i zobaczę co inni wymyślili.

 

pochwalę się: wchoraj zasadziłam z synem małe 50-60 cm tuje - w ilości sztuk 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ależ Ci Aniu zazroszczę, w dobrym tym słowa znaczeniu :D . Pięknie u Ciebie.

Ja jestem dopiero na etapie wylewania chudziaka :-? . Bardzo chcemy wprowadzić się póżną jesienią. Wiem,że moze wydać się to nierealne, ale mojemu sąsiadowi się udało.

Jestem zachwycona Twoim Zwierzyńcem. Do niedawna myślałam o tym aby posiadać Labradorkę, jej łągodne usposobienie, cierpliwosć przekonywały mnie do zakupu tej rasy (myślałam o dzieciach które zapewne sie kiedyś u nas pojawią, byłabym spokojna,że pies tej rasy nie bedzie stanowił dla nich zagrożenia). Zaczełam mieć jednak pewne wątpliwości, nie mogłabym liczyć na to,że wystraszy potencjanego bandyty :wink: .

Zdecydowaliśmy sie z Mężem na owczarka niemieckiego. Kora jest przepiękna. Chcemy kupic pieska z hodowli, jak wiadomo wiele z nich oferuje wersję tańszą czyli bez rodowodu. Jak myślisz warto? Kora ma rodowód?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku

No to gratulacje! Wiem, jak szalenie przyjemne jest wsadzenie czegoś do ziemi i potem tego pielęgnacja :lol:

 

Olkalybowa

Kora nie ma rodowodu. Wzięliśmy ją po uprzedim "obejrzeniu" rodziców i jej- czy ładnie siada, czy nie ma podstaw do tego by sądzić, że coś w przyszłości może być nie tak. Instrukcje oglądania pieska dał nam sąsiad - weterynarz.

W tej sytuacja jedno co Ci mogę powiedzeić to że warto! :p

Choć to pewnie jest jakieś tam ryzyko. Na wszelki wypadek polecam gorąco oglądanie rodziców. W naszym przypadku to były dwa przepiękne owczarki więc nie mieliśmy żadnych obaw, czy Kora nie okaże się potem skrzyżowaniem owczarka z inną rasą.

Ale nie oddałabym jej teraz za nic! :lol:

 

A skoro piszesz, że zastanawiacie się nad owczarkiem z hodowli ale bez rodowodu, to ja z moimi doświadzceniami mogę takiemu pomysłowi tylko przyklasnąć :lol:

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czupurku

Ja się w zupełnosci zgadzam z tym, że jesli ktoś chce mieć psa, z którym będzie jeździł na wystawy, to tylko rodowodowy.

Ale w takim razie co z tymi wszystkimi innymi psoakami na całym swiecie? Dlaczego brak rodowodu ma u nich skreślać szanse na posiadanie ukochanego pana?

 

Cały czas powtarzam- Kora nie ma rodowodu. Właściciele jej rodziców prowadzą "małą hodowlę" - tzn. od czasu do czasu mają małe szczeniaki, które sprzedają za niewielkie pieniądze dobrym ludziom.

 

Bracia Kory zostali sprzedani za 300 400 zł, Korę kupiliśmy za 200.

Zależało nam po prostu na zdrowym, fajnym psie, nie championie, tylko ukochanym towarzyszu. I Kora te wymagania spełnia z nawiązką.

 

Każde małe stworzonko zasługuje ma miłość i ciepły dom. Te z hodowli bez rodowodu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, co tu dużo mówić. Pięknie w ten weekend było! Pogoda doskonała, nastroje też, o pracy nie myśleliśmy. Teraz byle do 26 maja!

 

Jednym slowem niech żyje świąteczny czas- :p :wink: Oczywiście najlepiej jak blisko wekhendu :wink:

Oj Aniu jak ci dobrze szparagi wlasnej produkcji na obiad :o :p

I świeże kwiaty do wazonów :p

Dla mnie jesteś królową ogrodów :wink:

Gratulki efektów prac ogrodniczych i pozdrawiam :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...