Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mam nieodparte wrażenie , że budowa wyzwoliła mnogość telentów przeróżnych. Jak u Jagi pisanie , tak u Ciebie talety plastyczne ( zdjęcia, wykończenie wnętrz, rozw.małej arch. ogród) Jestem pełna podziwu i będę zrzynać bo inspirujące.........A płacić prawa autorskie nie, bo przyznaję się bez bicia, że mnóstwo fajowości TUTAJ znalazłam.. :lol: :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania, dzisiaj sobie myślałam o Tobie! Nasza działka przypomina plac po tornado, bo goła ziemia, ale za to czarna i zapraszająca. I tak sobie popatrzyłam na ten kawał pola i pomyślałam "Wpuścić by tu Anię, to by się raj zrobił.." A ja na razie mam pomysł tylko na brzózki... :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alfreda

:oops: :oops: :oops: :oops:

 

A ściągaj dziewczyno ile chcesz :lol: A ja będę upiększać i udoskonalać i upiększać i udoskonalać... :lol:

 

Andrzejka

Beczkowe, beczkowe :lol: Już wszystkie pięknie kwitną, zaraz będziemy je zajadać :lol: :lol: :lol:

 

Jaguś

Pomyśl sobie co Ty tak naprawdę tam chcesz mieć. Czy iglaki, czy kwiaty, czy dwrzewka, czy krzaczki - i jakie.

Nie trzeba od razu wsadzać ani wiedzieć wszystkiego, lepiej zakątkami, wtedy można nad całym kształtem ogrodu zapanować.

 

Pomyśl o altankach, i innych elementach architektury ogrodowej. Gdzie, w jakim stylu, na jakim podłożu.

 

Ogród to na szczęście zajęcie na całe życie, tu się nie da posadzić i mieć po prostu. Nie bój się marzyć i nie bój się chcieć. :lol:

 

Trzymam kciuki! :lol:

Buziaki wielkie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...