Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Na rescie udalo mi sie troche zerknac do Waszego albumu, choc nie do konca moglam ogladac. Ostatnie trzy albumy zobacze innym razem.

Bardzo ladnie u Was. Kto robil te rysunki w sypialni, bardzo mi sie podobaja, wyszywany obrazek mamy tez. (Sama tez wyszywam obrazki na przyszly dom.)

Wszystko jest ladne. Sama nie moge sie doczekac kiedy i u nas tak bedzie :wink:

pozdrowienia, bede tutaj jeszcze zagladac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zeljka

Dziękuję za słowa pochwały :wink:

Szkice do sypialni kupiliśmy na wyprzedaży prac uczniów koszalińskiej szkoły plastycznej. Czasem można tam za malutkie pieniądze kupić prawdziwe perełki. Antyramy do tych obrazków kosztowały więcej niż one same :wink:

 

A u Ciebie szybciutko, ani się nie obejrzysz a też będzie ładnie. Najpiękniej na świecie w dodatku :lol:

 

Pozdrowienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://foto.onet.pl/upload/13/14/_486140_n.jpg

rysowane obrazki sa na scianie, zdjecia nie mam, to znaczy jest, ale zle wyszlo, dlatego pokaze tutaj inny - malowany, a reszta bedzie w moim dzienniku...

p.s. jak wy to robicie, ze na dole Waszych poztow wyswietla sie na czerwono - komentarze i dziennik budowy ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dziękuję ślicznie Wam wszystkim :lol:

 

Mały/a ma spust. W życiu tyle nie jadłam :wink: :oops:

Zaczyna go/ją też już być widać :wink:

Za dwa tygodnie idziemy do lekarza oglądać "wyraz jego/jej twarzy" :lol: :lol: :lol: :lol:

 

A tak na serio to wszystko jak na razie w zupełnym porządku. Śpię cały czas przez większość doby a w pozostałym czasie jem :wink:

 

Jaguś

Nie sap Słonko! :lol: :lol:

 

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Aguś.

Ta wizyta dużo powie... Chyba się trochę boję :wink:

 

Ale oczywiście, że wszystko będzie super! :lol:

 

Jesteśmy z Bartkiem świetną parą.

Jemu lekarze zalecili dietę bogatą w cholesterol, bo ma za mało żelaza, a mnie kazano wszystko słodzić (bleee) i zajadać dużo słodyczy bo poziom cukru mam duuużo za niski. No to raczę się dziś torcikiem :lol: :lol: :lol:

 

Wszyscy nam zazdroszczą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Aguś.

 

Tylko... To może śmiesznie zabrzmi, ale dla mnie podnieśc poziom cukru to problem bo generalnie nie lubię słodyczy.

 

Zawsze wolałam konkrety :lol: :lol: :lol:

 

Postanowiliśmy z Bartkiem, że na naszą drugą rocznicę ślubu (jeszcze tylko 2 dni :wink: ) wybierzemy się do restauracji amerykańskiej (najlepszej budki pod dworcem w Koszalinie) na danie specjalne - cheeseburgery wielkości sporej futbolówki. Pyyycha! :oops:

To oczywiście z zalecenia lekarzy. A potem chyba kupimy po dwa snickersy, włączymy sobie w domu film i będziemy umierać powoli z przejedzenia :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...