Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Pozdrawiam hurtem i z osobna :lol: :lol:

 

Ewusia!

Dawno cię nie widziałam - że tak powiem :wink:

U nas szał grzybowy letni właśnie się kończy, w weekend robimy ostatnie wyprawy i już czekamy na wyprawy jesienne :lol:

 

Ja z maluchem jemy za dwoje i mam nadzieję, że on rośnie a ja jednak nie :lol: :lol:

 

 

AgnesK

Rudek jest prawdziwym mężczyzną :lol:

Nawet zoperowany :lol:

 

Wczoraj znów, żeby przepędzić psiaki trzeba było wypuścić Rudka. Patrolował potem okolicę stając słupka co parę kroków :lol:

 

 

Aga J G

Zawodowo mam przewrwę wieć spełniam się kuchennie. I jest mi z tym cudownie :lol: :lol:

 

 

Olkalybowa

No jasne, że to wszystko ma sens, a po najcięższych trudach i łzach zwątpienia przychodzi dzika satysfakcja i szczęście nie do osiągnięcia, gdy wcześniej nie ma kłopotów!

Trzymam kciuki za Ciebie! To pomaga :lol:

 

 

Agacka

Już się robi :lol: :lol:

Tylko to troszkę zawsze trwa :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, Aniu jak fajnie Ciebie poczytać :-) stęskniłam się ;-)

i jakie przetwory robisz :o , fiu, fiu ciężarna kobieto z Konikowa :lol: :lol: 8) :wink:

i juz nie mogę się oczywiście doczekać tych zdjęć :-)

pozdrawiam i leciutko głaszczę po brzuszku "fasolkę" :-)

 

PS.będąc nad morzem przeleciało mi przez głowę żeby do Was zajrzeć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.będąc nad morzem przeleciało mi przez głowę żeby do Was zajrzeć....

 

No i tak przeleciało, że aż wyleciało? :o :cry:

 

A wielka, wielka szkoda. Naprawdę :cry:

 

A w przyszłym roku też będziesz nad morzem? :wink:

 

Przetworki robię :wink:

Takie malutkie :lol:

Spodobało mi się :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jak u Ciebie jest fajnie :)

Tak obrazowo opisujesz te przetwory że czuję zapach z Twojej kuchni :lol: a jak zadroszczę to już nie wposmnę :oops: :oops: :oops:

Ciekaw gdzie w której kolejce stałam jak zacięcie do kuchni rozdawali :wink: :) przecież nie w tej ze wzrostem :wink: :) :o :roll:

Czekam na zdjęcia :)

Jak zawsze życze dużo zdrówka samych szczęsliwych dni, pogłaskaj fasolkę i wyczochraj zwierzaki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.będąc nad morzem przeleciało mi przez głowę żeby do Was zajrzeć....

No i tak przeleciało, że aż wyleciało? :o :cry:

A wielka, wielka szkoda. Naprawdę :cry:

A w przyszłym roku też będziesz nad morzem? :wink:

no przeleciało....ale nie miałam żadnego kontaktu do ciebie :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, kurcze, jak Ty mnie wpędzasz w komplesy swoimą kuchenną wirtuozerią.. :D No trudno, będę musiała jakoś walczyć w dalszym życiu z tym urazem z wczesnej młodości.. :wink: :D

I wygłaszcz całą rodzinkę także ode mnie: fasolkę, Korę, Rudka. Męża też możesz. :D

 

 

Aga

Ja nigdy nie przypuszczałam, że będą mnie pasjonować słoiki i to w tak młodym wieku :wink:

Do przetworów zawsze miałam dwie lewe ręce. Może to ta ciąża? :wink:

A teraz latam po mirabelki na drugi koniec wsi i stoję nad słojami żórawin z uśmiechem na twarzy. Cuda! :lol: A jakie pyszne :lol: :lol:

 

Rodzinkę obiecuję wygłaskać. Męża zwłaszcza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu - nie wiem dlaczego jesteś zdziwiona, że Kora ma takie powodzenie u chłopaków - przecież Kora cudna jest więc inaczej być nie może :D A i niedługo Kora z psa kojcowego przemieni się w psa kanapowego :wink:

 

Całuski dla całej Rodzinki :D

 

Maluszku

Wczoraj już spała u siebie :lol: Nie wyglądała na nieszczęśliwą, choć może nieco zdziwiona była. W końcu dechy budy to nie to samo co poduchy kanapy :lol:

 

Buziaki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękne różyczki i inne zdjęcia zieleninek, pyszne przetwory, ławka....cóż ....mężowi pozazdrościć talentów ;-)...a Rudek to już nie mały Rudek ...tylko kto.... Rud Wielki ? 8) :wink: :lol:

 

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czasami zdarza już mi się wołać na niego Rudolf. Zawsze wtedy przybiega :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie, poszedł człowiek na zasłużony urlop i małe zwolnionko, wraca, patrzy, a tu..... takie zmiany :p

 

WIELKIE GRATULACJE trzymam kciuki za maluszka

 

nie doczytałam, więc powiedz kiedy rozwiązanie?

 

jeszcze raz gratulki

 

buziaki

 

 

Witaj człowieku po zasłuzonym urlopie! :lol:

Wielkie dzięki za gratulacje :lol:

Rozwiązanie planujemy (ja i mój lekarz) na 25 lutego. To jeszcze troszkę :wink: Na razie jemy, jemy, jemy :lol: I produkujemy sobie to jedzenie w postaci przetworów :lol:

 

Buziaki czupurku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...