Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Moim marzeniem jest właśnie taka dżungla, z zakamarkami, gdzie można się schować, z bujnymi krzewami, wysokimi drzewami i kolorowymi kwiatami.

Nie podobają mi sie ogrody w stylu- choinki wkoło pola golfowego.

A dżungla - jak najbardziej :lol: :lol:

 

przychylam sie jak najbardziej do takiego ogrodu !!!!! i próbuję wyeliminować prawie całkowicie trawnik...ale na razie mąż mi na to nie pozwala :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Aniu sukienki się przydadzą na następna dzidzię 8) A starszy brat to naprawdę duży skarb :roll: :roll: Ja sama nie mam starszego brata tylko 3 młodszych :-? :wink: ale mój syn jest starszy a córka młodsza i widze że czasami całkiem sympatycznie się ją opiekuję i wczuwa w rolę choć nie zawsze jest tak słodko :-? :-?

Najważniejsze że wasz skarb jest zdrowy :p

Powiadaszże tak mdlejesz :-? Ja też mdlałam, po prostu odpływałam w różnych okolicznościach- bywało w sklepie , autobusie na łóżku też :-?

To pewnie zamiast porannych wymiotów itp :wink:

Moje dzieciaki też były w pozycji pośladkowej przez całą ciążę dopiero w ostatnich tygodniach przyjęły prawidłową pozycje więc narazie nie martw się 8)

 

Co do Rudka to rzeczywiście masz problem, u mojej mamy pies zagryzał kury sąsiadkom no i musiał być uwiązany :( ale to nie kanapowiec :lol: :lol:

Chociaż Henio- kot tez potrafi zagryżć ale nie kurę tylko kurczaka :-?

 

Pozdrówka 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki andrzejko za słowa otuchy :lol:

 

Co do Rudka, to już się zastanawiam, coby go nie uwiązac szelkami do palika. chodziłby po okręgu :wink:

Żartowałam oczywiście, ale nadal nie wiem, co zrobić. dziś ma kare i siedzi w domu, a żalił się rano na los okropnie :wink: Od drzwi do drzwi biegał, a ja spokojnie mu tłumaczyłam, ze kuweta na niego czeka :-?

Szkoda mi go. Jest przecież taki kochany :wink:

 

Zemdlałam na razie raz - właśnie w pozycji leżącej na kozetce u lekarza. I dlatego się wstydzę :wink:

 

Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych psiaków i kotów, to mam pomysł. Dajcie im z dwa, trzy razy pooglądać dziennik. Jak usłyszą o ptasiej grypie, to przestaną tak broić. :lol:

Co do dzidziusia.., tylko zdrowy niech będzie. A kto powiedział, że chłopak nie może mieć warkoczyków? No, co do sukienek to gorzej.., ale poczekają na siostrę... :p

Co do omdlenia.., to ja nie mdlałam jak byłam w ciąży.., ale niedawno mi się zdarzyło. Może powinnam cos sprawdzić... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joanna i Janusz

Ślicznie dziękuję za miłe słowa i gratulacje.

Pozdrawiamy całą bandą :lol:

 

 

UKF

Tak to czasem bywa, że z planów nici :wink:

Ale chłopaki chyba też są fajne? :wink:

 

Teraz tylko mamy problem z imieniem :p

Dla dziewczynek - żaden problem (hitem, żartobliwym była Malina Jagoda Wiśniewska :lol: ), a co do chłopięcych - tzreba coś wymyślić... Agrest? :wink:

 

Aga

Dzięki wielkie i mnóstwo buziaków! :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu no właśnie, ja czytam i oczom nie wierzę ;) Pamiętam Cię sprzed roku :) Ogromne gratulacje i witamy (już teraz) maluszka na świecie! Ja tam lubię takie "bodowlane" opowieści czytać. Całusy dla małego wiercipięty!

 

 

Witaj *marta*! :lol:

Ja też bardzo dobrze pamiętam te dyskusje, w których obie brałyśmy udział, chyba będąc w dwóch przeciwnych obozach :wink:

 

Nawet nie wiem, jak to skomentować - tak sie poukładało, a wszystko odbyło się świadomie i zgodnie z planem (no, może nadspodziewanie szybko przyniosło "efekt" :wink: , ale to tylko powód do radości).

 

dziękuję za miłe słowa i gorąco pozdrawiam! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKF

Tak to czasem bywa, że z planów nici :wink:

Ale chłopaki chyba też są fajne? :wink:

 

CHŁOPAKI SĄ SUUUUPER!!!! :D :D :D

(szczerze powiedziawszy, myśląc o drugim dzieciaczku w przyszłości jakoś tak myślę o "nim" a nie o "niej") :wink:

 

Zobacz sama:

http://foto.onet.pl/upload/34/50/_543834_n.jpg

 

Teraz tylko mamy problem z imieniem :p

Dla dziewczynek - żaden problem (hitem, żartobliwym była Malina Jagoda Wiśniewska :lol: ), a co do chłopięcych - tzreba coś wymyślić... Agrest? :wink:

 

No, to rzeczywiście jest problem.... ale obyśmy zawsze tylko takie mieli ..... :)

 

Pozdrawiam serdecznie, Maria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu chłopaki są ekstra,a dziewczynki no super!

Wprawdzie bardziej drą i brudzą ale takiemu ludzikowi potem wystarczy biała koszula, portki, krawat i masz eleganta,a dziewczynki to zupełnie inna historia...

Tak czy inaczej gratulacje !!!! A pomysł ze szkoleniem jest świetny! Poznacie tyle innych ludzi z dziećmi w wieku waszej Odnóżki. I wymiana doświadczeń i spostrzeżeń - mini forum muratora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu, ja Ci zabraniam się martwić czymkolwiek! Że zemdlałaś? A jaki to wstyd, to bardzo kobiece :D Że dzidziuś ułożony pośladkowo? Kobieto, on będzie jeszcze zmieniał pozycję sto razy! Ponoć dzieci potrafią się "ustawić" dosłownie tuż przed porodem. Zobaczysz, że się grzecznie urodzi jak powinien, przecież posłuszny jest :p

A że to nie dziewczynka? A wiesz jak fajnie mieć takiego kilkulatka, co Ci mówi, że jesteś najpiękniejsza i że się z Tobą ożeni? Żadna córka Ci tego nie powie. A poza tym, następna będzie dziewczynka i już.

A co do Rudka, to nie wiem co powiedzieć. W życiu bym nie przypuszczała, że kot może udusić kurę! Może Twój kanapowiec to nie kot? Może to żbik a Wy się nie znacie?! :wink: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...