Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maksiu, za Twoją radą zrobiliśmy konkurs imion - chłopięcych (ale będzie śmiesznie jak się to pozmienia ).

Nawet gładko nam poszło. Dwie karteczki i dwa imiona, które znalazły się na obu.

 

Aniu.. nie krzycz tak głosno, bo niedługo wyjdzie na to ze kazdy bedzie chcial abym mu doradzał :D a ja przeciez o milionie spraw nie mam zielonego pojecia... :D

m.

ps. ciesze sie ze poszło bez bolesnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imiona ładne. Czemu nie? To Wasza dzidzia. A dziadkowie się przyzwyczaja. I polubią, a nawet pokochają. I to mocno. Zobaczysz.

Jak ja będąc w ciąży, mówiłam, ze będzie Stefan, to też było :o :o a potem już było dobrze. :p

Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Njapierw przeczytałam komentarze i już myśłąłam że imiona są z kosmosu i dlatego dziadkowie takie miny porobili a tu normalne polskie o co chodzi :o :roll:

Ja jak byłam w ciąży z 1 córką i mój mąz wymyslił imię na które ja w końcu przystałam ( sama byłam mało przekonana ) :o :roll: to do końca rodzinie nie powiedzielismy żeby nie było gadania 8) Potem było juz po sparwie :)

Co do ZUS-u to u nas jest to raczej formalna wizyta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też oba imiona podobają. Syna Pawła chciałam mieć przez wiele lat, ale nie przewidziałam, że wyjdę za mąż za faceta o tym imieniu i się nie dało :( I dobrze, że teraz ustalacie, starajcie się jak najwięcej używać tych imion mówiąc o maleństwie. Jeżeli nie znudzi się do porodu, to znaczy, że to to. To trochę jak z glazurą :roll: jak się coś upatrzy, to powinno się jeździć i oglądać parę razy w tygodniu. Jak się cały czas niezmiennie podoba, to brać. A jak się zaczyna nudzić, to szukać dalej :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do imion to mi się dla starszej córki na początku wcale nie podobało ale mój mąż się uparł i kazał przyzwyczaić więc powoli przywykłam :) :o :roll:

Z drugą było prościej bo najpierw wymysliłam dla chłopca Kornel a że nie wiedzielismy co będzie więc poszło gładko chłopak - Kornel, dziewczynka Kornelia i jest Nelusia :wink: :)

Za to drugie imiona moje dziewczyny mają bardzo orginalne :wink: :) i wybierane też w sposób orginalny :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Aniu.. nie krzycz tak głosno, bo niedługo wyjdzie na to ze kazdy bedzie chcial abym mu doradzał :D a ja przeciez o milionie spraw nie mam zielonego pojecia... :D

m.

ps. ciesze sie ze poszło bez bolesnie

 

Maksiu, autorzy świetnych pomysłów nie powinni siedzieć w ukryciu :lol:

 

A tak na serio, to dzięki Tobie poszło bezboleśnie i oboje jesteśmy zadowoleni. I to jest najważniejsze.

 

Pozdrawiamy i dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imiona ładne. Czemu nie? To Wasza dzidzia. A dziadkowie się przyzwyczaja. I polubią, a nawet pokochają. I to mocno. Zobaczysz.

Jak ja będąc w ciąży, mówiłam, ze będzie Stefan, to też było :o :o a potem już było dobrze. :p

Trzymam kciuki.

 

 

Dzięki :lol:

 

Trzymaj kciuki tzrymaj!

Bo coś słabszy okres mnie naszedł :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się też oba imiona podobają. Syna Pawła chciałam mieć przez wiele lat, ale nie przewidziałam, że wyjdę za mąż za faceta o tym imieniu i się nie dało :( I dobrze, że teraz ustalacie, starajcie się jak najwięcej używać tych imion mówiąc o maleństwie. Jeżeli nie znudzi się do porodu, to znaczy, że to to. To trochę jak z glazurą :roll: jak się coś upatrzy, to powinno się jeździć i oglądać parę razy w tygodniu. Jak się cały czas niezmiennie podoba, to brać. A jak się zaczyna nudzić, to szukać dalej :p

 

Jagusia

Porównanie do glazury ostatecznie mnie przekonało o słuszności decyzji :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Jak ja byłam młodsza i niezameżna to tak sobie marzyłam, że jak będzie kiedyś synek to albo bartosz albo Mikołaj.

No i nic z tego. bartosz odpada z tej samej przyczyny, o której ty piszesz, a Mikołaj to moja pierwsza poważna miłość, a w dodatku osobnik, którego Bartek raczej nie lubi. No i też kicha... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu jeśli dobrze widzę Pawełek ma się pojawić na świecie koło marca :D Tak podpytuje bo wygląda na to, nasza Zosia ma prawie że taki sam termin zamedowania się :)

Powodzenia

 

 

Paweł według obliczeń lekarza i przeróżnych tabel ma przejść na drugą stroną 22 lutego. A jak będzie to zobaczymy :wink:

Ponoć i wodnik i rybki to sympatyczni ludzie. Nie wiem, osobiście nie znam :roll:

 

Zatem i u Ciebie nowy klonik, a raczej klonka? :p :p

Wielkie gratulacje! I zdrówka dużo dla Was obu. I przed i po :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu dasz radę i sie nadajesz doskonale do tego 8)

A imiona całkiem fajne 8) a babcie zawsze chciały by mieć w tym największy udział jak we wszytkimm zresztą :-?

Ale się nie daj 8) Ja nie nazwałam syna tak jak zawsze chciałam i żałuję bardzo :(

Imie mego syna to kompromis pasujący wszystkim :-? ale to chyba nie o to chodzi :-?

Dobrzę piszesz, ze ich pięć minut minęło :lol: :wink: I postawić na swoim to też sztuka 8) A humorki jak najbardziej masz prawo mieć i manipulowac wszystkimi za ich pomocą :wink: 8)

 

Pozdrawiam serdecznie :p

A łóżeczko niebawem wtopi sie w otoczenie i będzie ci sie wydawało jakby zawsze tu stało

8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nadajesz się nadajesz :)

Wątpliwości są i będą zawsze takie już nasz los :-?

Dasz radę, co do brzucha jak szłam rodzić moją drugą córę panie mnie podsumowały: - A to bliźnięta ??? :o :roll:

Zresztą z 1 wcale nie było lepiej 8)

Moje dziewczyny są majowe a od lutego ludzie pytali kiedy rodzę ? - ale miałam nerwa :evil:

Łóżeczko to bardzo ładny mebel, czasmi mi go brakuje :wink: :)

Trzymaj się cieplutko, dużo zdrowia i siły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu,Aniu droga dasz radę-mówię Ci to matka trzech synów.

Ten okres jest najpiękniejszy w życiu kobiety-ciesz się każdą chwilą i nie żałuj sobie żadnych przyjemności dla poprawy humoru.Po połowie ciąży wszystkie czuły się ociężałe i w ogóle ble.Ale perspektywa jest piękna warta tych kilogramów,humorów itp.

Poza tym czas szybko leci,niedługo Swięta,potem Nowy rok i nie obejrzysz się jak będzie luty i impreza na porodówce.

Trzymam za Ciebie kciuki. :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

imiona ładne wybrane... i jest tak jak dziewczyny pisały wyżej - jak mój małżonek mówił na początku że będzie Franciszek to krzywiłam się z niesmakiem :oops: ale jak tak ciągle razem z córką pytali: no i jak tam Franio się czuje? itp. itd. .... to w końcu i ja przywykłam....i jak sie urodził to nawet nie było mowy o żadnym innym imieniu :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu łóżeczko to najfajnieszy mebel pod słońcem, jeszcze ci żal będzie go składać jak Paweł wyrośnie...

Korzystaj z luzu, czytaj dalej o karmieniu, pielegnacji, poćwicz na lalce :D , zbierz opinie jaki pediatra i położna w okolicy ma dobrą sławę -warto tam będzie zgłosić synka.

Zrób listę co potrzebujesz do szpitala (teraz każdy szpital ma swoje pomysły) potem jeszcze gdzie robią USG bioderek, potrzebne telefony.... Jak zajmiesz się w pełni organizacją to połowa wątpliwości pierzchnie. To jak z budową tylko będziesz sie przejmować o 300% bardziej 8) :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ori

Spis rzeczy do szpitala już mam, nabyłam w szkole rodzenia :lol:

Tylko na razie nie wiem co kryje się pod nazwami połowy z nich :wink:

 

A wczoraj akurat na zajęciach uczyłam się m.in. wypuszczać powietrze pochwą :lol: :lol: :lol:

 

Buziaki i wielkie dzięki za wszystkie rady!

Setka już przekroczona w dół, teraz poleci z górki (oby :o ) :lol:

 

Nabyliśmy też z Bartkiem leżaczek i pierwsze nosidełko- fotelik do samochodu. Ależ to wszystko maciupkie! :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu- i Karol, i Paweł kojarzą się jednoznacznie z naszym Wielkim Papieżem - mam nadzieję i życzę z całego serca aby Wasz Pierworodny wyrósł na mądrego i dzielnego człowieka :D

 

I nie martw sie na zapas ......kobieta jest silna i da sobie radę ......gorzej byłoby z mężczyznami -natura wiedziała co robi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...