Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do domku i ogrodu Ani i Bartka


Recommended Posts

Aniu, moje dziecię miało identycznie. No a to kobitka mała, wiec przeraziłam się tą jej łapczywością i żarłocznością ;) Jadła (raczej pożęrała), wymachiwała kończynkami, zachłystywała się... Uratował nas smoczek, bo dziecko jadło, rosło, wylewało się z niej, no normalnie miałam wrażenie, że pęknie z przejedzenia. No i stwierdzono właśnie przejadanie się i bardzo silny odruch ssania, kazano dać smoczek do dzioba. Nie przeczytałam wszystkich wpisów tutaj, więc nie wiem, czy smoczek wchodzi w grę, może już próbowałaś, no ale napisałam co napisałam i pozdrawiam. Smoczka dziecko samo później odrzuciło w swoje pierwsze urodziny więc problemu z odsmaczaniem nie było. Ucałuj wielkoludka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aniu Ty nam tutaj nie uciekaj tylko pisz pisz :) A może czasami jakieś fotki :)

Co do Pawła ja też proponuje spróbować smoczek ( wiem wiem że najnowsze metody głoszą że do 6 m- ca to nic oprócz piersi ) ale uważam że spokój malucha i mamy jest ważniejszy.

Oczywiście wszystkie inne metody podane wyżej też skutkują :)

Trzeba próbować i znaleźć metodę. :)

Pozdrawiam i trzyma kciukasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoczki sa dwa. Niebieski i pomarańczowy, w zależności od koloru ubranka :lol: :lol: :lol:

 

Odruchu ssania nie popsuły jak na razie więc chyba już nie popsują. Pomagają, rzeczywiście, ale problemu nie eliminują. Trzeba będzie przeżyć ten okres kolkowy i już. Minimalizujemy dolegliwości jak się tylko da.

 

Piję nawet kilka razy dziennie takie ochydztwo - napar z jednej saszetki rumianku, jednej saszetki melisy i jednej saszetki kopru włoskiego.

 

Jak ktoś chce pyszną herbatką poczęstować teściową - polecam. Ochyda! :p

 

 

W sumie uczę się obsługi własnego dziecka codziennie i codziennie chyba jest lepiej :lol:

Wczoraj go nawet sama wykąpałam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu nie wiem czy Ci pisałam że takie maluchy jak Pawełek są jak najczulsze barometry i wyczuwają Twoje wszystkie nastroje.Im bardziej będziesz pogodna i wesoła tym bardziej Pawełek będzie się lepiej sprawował.Samych pogodnych dni życzymy :p :p

http://img101.imageshack.us/img101/457/ebasket40ic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D :D Staropolskim obyczajem, dużo szynki życze.... z jajem,

niech zające i barany pospełniają Wasze plany. Święta to jest czas

wyżerki, więc porzućcie swe rozterki. Niech to będzie czas uroczy,

życzę wszystkim miłej Wielkanocy

:D

 

 

http://images1.fotosik.pl/12/9szhplux8fwjq9x2.jpg

 

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu Bartku

Gratulacje :D :D

długo mnie nie było na forum

 

a tu takie niespodzianki i jakie miłe :D :D

 

bo ja buduję buduję i do konca maja muszę się wynieść z domu

Jeszcze raz gratulacje syn jak się patrzy

niech rośnie duży i silny coby wspierał swoja dzielną mamę

 

http://serwisy.gazeta.pl/img/czasopisma/l/00_bukiety1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...